Сред цъфнали дървета и цветя, играят ДОБРИЧките ни деца (27)

  • 9 005
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 810
цъцъ, организиран човек и това си е! Hug

# 271
  • Добрич
  • Мнения: 193
Кеми,аз също  PeaceУтре направо да е срещата викам..че е петък  PeaceМного ще ми е интересно и на мен да видя мами,познати и непознати  Mr. Green

# 272
  • Мнения: 408
Здравейте ако искате и новите мами да се присъединят към срещата аз съм за, ако е за утре.

# 273
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
За среща аз съм за,но кога ?Защото Емо през деня е на ясла.И разбира се че новите мами трябва да дойдат за тях е задължително.
zornica29 и тази седмица има парно при нас в яслата но само сутринта,после са по тънка блуза или къс ръкав.

# 274
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Е, каква ще е тази среща с деца.  Sad Иначе аз съм всеки ден в парка, но след 14.30ч., така че казвайте кога в колко час и който може може.

# 275
  • Мнения: 377
С или без деца?Ако е без аз сигурно няма да дойда Гого е до 5 на градина а после играем навън на пясъка до 7 така че ще ми е трудно .

# 276
  • Мнения: 643
Е Кеми мен нали знаеш, че ще ме пишеш, няма как, аз така и така всеки ден съм с вас, та направо нямаше нужда да ме пропускаш hahaha.

# 277
  • Мнения: 408
Емчо а нашите деца от понеделник са без парно, няколко майки са занесли печки. А ние ги обличаме по дебеличко.

# 278
Здравейте , момичета ! И аз съм от Добрич и имам дете на два месеца .Пиша си предимно с мацките от " Родени 2007 " . Ама вие що се карате толкова много в тоя форум бе , ние с другите мацки си пишем сумати и време и никой с никого не се е скарал за нищо , а тук една тема прочетох и все някой на някого се кара newsm78. Излагаме се пред чужденците! #2gunfire

# 279
  • Мнения: 2 821
Здравейте , момичета ! И аз съм от Добрич и имам дете на два месеца .Пиша си предимно с мацките от " Родени 2007 " . Ама вие що се карате толкова много в тоя форум бе , ние с другите мацки си пишем сумати и време и никой с никого не се е скарал за нищо , а тук една тема прочетох и все някой на някого се кара newsm78. Излагаме се пред чужденците! #2gunfire

hahaha Кои са чужденците, мацка?...направо ме разсмя Mr. Green....
Аз ще ти отговоря първа, видно е....защото не сме лицемерни Flutter...но чак пък да се караме Rolling Eyes...едва ли някоя от нас ще преживее толкова дълбоко един спор...а и вие в отчетните сигурно си говорите за килограмите на бебетата помесечно Joy...за какво да спорите Wink
Иначе добре дошла Hug...ако желаеш запиши се за среща..да видиш скандалджийките на живо Laughing

И мен ме бройте за среща...удобно ми е между 14 и 15 часа.

Гледате ли Евровизия?...полуфинала тече...

# 280
  • Мнения: 4 392
Ох, по кой канал дават  Евровизия?! Изтървах ги... ooooh! Sad

# 281
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Тая грузинка много вие бе Shocked

Десито, в спора се ражда истината. Mr. Green Добре дошла при нас и ако ти е приятно пиши.
Може би си отскоро във форума и нямаш наблюдения. Аз пиша при родените 2006 и мога да ти кажа че бъка от панаири. Който иска се включва.

# 282
  • Добрич
  • Мнения: 298

Опаааа, срещичка - бройте и мен , защо ме пропускате .... Peace
 

# 283
  • Мнения: 1 367
здрасти пак.да ви се оплача какъв проблем се появи днес на разходка.мойто чудо,което по принцип спи като пън докато сме навън,само да не спираме да се движим,внезапно започна да ми реве насред жълтите плочи #Crazy взех го на ръце с ясното съзнание,че си вкарвам страхотен автогол,понеже не си се представям по баирите до Балик с над 7 килограмова щангичка в едната ръка и бутайки количка с другата.та да попитам-вашите дечица докато бяха колкото моя-на почти 3 и половина месеца,вадихте ли ги от количката и няма ли опасност после да не иска да го слагам обратно. а пък не искам да ми реве,достатъчно ми е вечер заради коремчето.айде спомнете си и ми кажете,предварително мерси.а,и още нещо.той вече спи по-малко,дори и навън,виждам се в чудо как да го забавлявам в количката.приемам всякакви идеи.пак мерси

# 284
  • Мнения: 11 607
Вода е на Финала! Урааааааа!

Общи условия

Активация на акаунт