За турския прах Персил да ви питам!

  • 13 565
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Аз в Русе не съм виждала този прах...  newsm78
Далече ви е Турция. Тук сме наблизо и много хора ходят там да пазаруват. И с евтини и маркови цигари се обзавеждам пак от там.
И ние се зареждаме с евтини цигари, ама от Румъния  Wink

# 16
  • Мнения: 4 546
а от къде го взимате тоя прах, в определени магазини ли го има или някой познат ви го носи? на мен познат, който пътува ми носеше, ама това кранче секна. още малко прах имам и хич не ми се купува от тия скъпотии тука  Confused

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
а от къде го взимате тоя прах, в определени магазини ли го има или някой познат ви го носи? на мен познат, който пътува ми носеше, ама това кранче секна. още малко прах имам и хич не ми се купува от тия скъпотии тука  Confused
Турците(българските такива) пътуват всяка седмица до Турция и носят. После го продават близо до тяхната махала - на улицата. Не е законно, но на мен не ми пречи, щом е хубав и не скъп.
Ох сега пък ми предложиха някакъв австрийски, даже мостра ми дадоха да го пробвам, но му забравих името.
А бе ще се научат те нашите, като им спрат печалбите, ще се научат да предлагат и качество и добра цена.
Аз повече еврокомпакт няма да пазарувам Crossing Arms, доколкото ми е възможно.

# 18
  • Мнения: 780
А някой знае ли къде в Стара Загора мога да си намеря такъв / турски персил или ариел  ?

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
А някой знае ли къде в Стара Загора мога да си намеря такъв / турски персил или ариел  ?
Ще питам мъжа ми от къде го е купил и ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт