Слънце весело пече, цяло немско сладолед яде 25

  • 9 338
  • 307
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 907
А пък аз цял ден сгъвам дрехи. Реших днес да направя чистка на детските дрехи. Слагам вече малките дрешки в торби, които ще заминат директно на тавана. Питам се защо не ги дам на нуждаещи се, но реших специално за това да не казвам "никога", въпреки че няма да е в близките години със сигурност! Та се изумих колко неносени, красиви дрешки е имала дребито. Все подаръци, които са били навремето големи, аз съм ги бутнала в шкафа и хоп - то детето порасна и станали малки.

Вчера вкарахме парите за Бг. от шпаркасето, има такса 15е, не е без пари. И не става ако нямаш сметка там. Което много ме очуди. Не ми е тогава ясно защо в България банката ще си взима отново пари след като аз съм си платила за услугата? Това редно ли е или е пак българска работа?

Да бе Лиске, да не се задави с кост вчера? Виж колко хора седят на пост и те чакат за любовен танц.

Вивита, аз съм такова мекотело, явно детето го усеща и дори и да викам тя си свирка и даже като и се карам, тя започва да се хили. Ама така сладко се хили, че се разтапям .... Sick

# 256
  • Мнения: 2 907
Катя Буркард може да си позволи да бременее, нали е женена за шефа на РТЛ. Работата и е доживотна там, кеф и бебе, кеф и Пункт12.

# 257
  • Мнения: 1 768
Ъъъ за Катя Буркард иде реч, не някоя съзаклятничка от форума ей Wink


Да де..Аз и 4еститя във форума..Може да влезне..Никога не се знае.. WinkТя има една дъ6еря ве4е на име Мари Терезе.. Heart Eyes
Катето е готина..Кефи ме!Симпатяга! PartyАма нейния един дрът пръ4! Sick

# 258
  • Мнения: 7 605
Мата, преди Коледа сме събрали ве4е пари и ШоШи, когато си zамина zа БГ, ги преведе там на сметката йм  Peace  Но аz никога не откаzвам да помагам, на линия съм, аz съм на принцип 4е дори ако всеки един дава дори жълти стотинки само, пак се събират пари4ки  Wink 

А това време ми иzлиzа преz носа ве4е. Не zнам какво да я правя бубата по цял ден у нас  ooooh!  Тая ноЩ будуваШе 1.5 4аса  Twisted Evil

Мистик, според мен детето усеЩа, 4е при теб Ще мине номера, 4е си мека дуШа  Wink  При нас е съЩо така. Да видиШ как се търкаляШе на повивалника, 4ак ставаШе, а при баЩа си си стои кротко и не мърда. Аz реШих да въведа ред и да видиШ сега как стои мирни4ко  Mr. Green 

Веси, то във вси4ки немски книги zа оглеждане на бебета я има схемата, спец. книга на таzи тематика аz нямах. Но и в интернета е пълно с това, въведи Einführung der Beikost в гугъла и 4ети  Wink

# 259
  • Мнения: 434
Мацки, HILFE!

Мъжът ми ме сюрпризира с идеята да сме ходели през уикенда до Лего Ланд в Дания - било само на два часа път от нас.  Май нещо спомена и за преспиване там.

Някой ходил ли е, що за птица е това. Гледах им вече интернет страницата, обаче ми трябват коментари и на посетили и препатили.

Че благодаря предварително, се подразбира, нали? Mr. Green

# 260
  • Мнения: 3 423
Хелоу, тайфуни с нежни имена.
Мосю Грами!

Ето ме, цял ден се лашкам с бератерска тетигкайт.
Въпросът е цици или кола. Моят отговор е кола, ама
голяма, че да може да се побират две кърмящи дула.
Но това е моят отговор. Бандата клюкарки искат друго.

Иначе си подрусах косата руса из вилаета, разбрах кой
с кого е спал и с кого е ял. И най-вече защо. И се прибрах.
Чомачко цяла нощ дивя, нещо все се бута да спи при нас.
Току се метне я връз мен, я удари по някоя глава на мъжа ми.
И се мазни: тататата, мъжът ми му вика: кажи папа, ама не,
нашият се усмихва и тататата. Че и найн вика. А първата му
дума беше ГАЙЛ. Не знам ще стане ли човек от тоз човек!

# 261
  • Мнения: 1 636
Лиске,ако не човек то поне оЩе един Марк  Joy

# 262
  • Мнения: 7 605
А пък Милена преди малко направи 10 самостоятелните кра4ки  Mr. Green  И съЩо спа мн лоШо миналата ноЩ, да не е имало пълнолуние?  newsm78 
Ре4ника й е мама, папа, гаг гаг (патето и май вси4ко жълто  ooooh! ), хам (раzбери гладна съм), ай (когато гали) и бал, това е zа сега май  Thinking  А, и от скоро "каzва" да и не с главата си като я питам неЩо, мноооого полеzно. И 4есто оцелява и верния отговор  Joy

# 263
  • Мнения: 2 907
Татянке, вие сте много напреднали бе  Wink Ние още не можем да намерим общ език. А думата "мама" вече спрях да я очаквам, отвреме навреме се чува " тата", а нашият тати също като лискиния вика " не ми викай тата, не го разбирам, кажи папа". Иначе думата-фетиш е "хайде". Може да я каже 10 пъти една след друга. Понякога забравя да сложи х-то и звучи баш по български  Laughing

# 264
  • Мнения: 3 423
Да, и Цоцко вика атя, атя, атя,
подава си дрехите и обувките и
почва да тропа по вратата, иска
навън. Иначе не разбира немски.
Казваме му да даде това или онова,
разбира ме и мене, и баща си, но на
немски не вдява. Педиатърът е в шах.
Но казва, че било нормално.
Иначе си ходи, човекът, и се заглежда
по руси мацки. Сурне се нанякъде, ама
ако мине руса, спира, завърта се, виква
ей, ей, ей, усмивки, зъби, трапчинки...
Сега спи. Подозирам, че ще имам дълга нощ.

# 265
  • Мнения: 11 320
Аз съм изцедена и седнах да почета някоя и друга клюка за релакс, преди да се разпея.
Умориха ме няколко тайфуна с нежни имена.
Последствията от тортоядене, отваряне-на-подаръци, разпиляване-на-опаковъчна-хартия  ще зачиствам утре на спокойствие.
Мишка, не сме ходили до там. Посещавали сме засега само нашенския Холидейпарк, но без преспиване, за това не знам как е спането по тез паркове. Подозирам, че най-много ще се забавлява таткото, а Хана ще сдаде багажа след 2 атракция и ще мрънка. Многото хора изтощават дребосъците.

Аз пък вече не помня първата дума на виновника днес, но щерката каза първо Ауто  Shocked
После дойдоха Мама, Папа и цяла тарапана българо-немски сътворения.

# 266
  • Мнения: 1 636
Вечерниzе,вие рожден ден ли праzнувате днес?Вече питам и после честитя,че вече 1 път станах zа реzил  Mr. Green
Ти не каzа ли,че не може6 да дойде6 Üни zаради рожден ден на сина?  newsm78

# 267
  • Мнения: 11 320
Вечерниzе,вие рожден ден ли праzнувате днес?Вече питам и после честитя,че вече 1 път станах zа реzил  Mr. Green
Ти не каzа ли,че не може6 да дойде6 Üни zаради рожден ден на сина?  newsm78
Рожден ден на малкия, а за срещата беше заради каката.
http://debelanata69.multiply.com/photos/album/40
Ха гледайте сеир.

# 268
  • Мнения: 1 636
Пу първа тогава  Mr. Green
                                                     
    Желая мнооого zдраве,Щастие и само да ви радва!
 

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 21:04 от Чиколина

# 269
  • Мнения: 3 423
Вечерницей, ма що си траеш ти цял ден?!
Ето, каква била причината!
Хайде, да ти е жив и здрав юнакът!
Да ви радва! Да не ви иска много пари! Да яде!
И да му расте пишката!
Наздраве!

Общи условия

Активация на акаунт