Кому вярвате?

  • 4 099
  • 124
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 416
ДЕ Ваня,
Повечето хора искат да популярни, харесвани, успели... Това си е човешко. И по-лесно постижимо във виртуалното пространство.

# 76
  • Мнения: 3 423
P.S-несигурност лъха от теб и паранои4на омраза към разли4ните!
   Гледай себе си...другите ги остави!

Все пак съм жена, трябва да лъхам и
на несигурност, там ми е сексапилът.
За параноичната омраза обаче е рано
да се каже, или поне не в таз комбинация.
Ако обаче обръщаш шините в твоя посока,
не си познала, защото не те намирам различна.
Така че не трябва да се боиш, че те мразя.
Вярвай ми. Обичай ме. Лъжи ме. Твоя съм.

яд те е, че в угърчин няма пазарски чанти и си го избиваш на бедното момиче.

Стига, бе, Мато, има чанти,
но не мога да си ги позволя.
Заставям те да ми вярваш.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Е как защо, ми нормално е, става даже несъзнателно.
Я си помислете колко работи премълчаваме я от грижа за форумски имидж, я от страх, я уж от добро възпитание.
Малко са всеобщите форумски хетероними, които изразяват гласно (писмено) тъмните ни страни и тайните ни помисли  Laughing

# 78
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това ми е ясно, Лора.
Въпросът беше риторичен. По-лесно е да се представиш за какъвто искаш да бъдеш, отколкото да положиш усилия и да поработиш здраво, за да си набавиш самочувствие. За всекиго е различно как ще си го набави - един чрез учене, друг чрез коли, а на някои им стига и чанта.

# 79
  • Мнения: 1 533

И още нещо ми е интересно. Защо, ако някой потребител се оплаква колко е гаден и труден живота, как няма пари, любов, щастие и т.н. всички му съчувстват и "уж" го разбират, а когато се появи друг, който е щастлив и доволен веднага всички дружно почват да го убеждават, че се объркал яко?
...А когато друг потребител, в същата тема, изброява няколкото недвижими имоти, които има- лъже, измисля си, сънува..  болен мозък с една дума. ...Защо така скачат всички срещу тези, които твърдят, че имат (коли, жилища, чанти на "Фурла", мъже, които ги боготворят), а не срещу тези, които все нямат (самочувствие, пари, секс, та даже и непукизъм)?
Аз пиша във форум, не съм изправена пред съд. Май...

българка, изобщо не става въпрос за скачане срещу тези, които имат. Има много хора в този форум, които имат. А дали имат или си измислят, няма никакво значение...но като пуснеш тема и кажеш " hahaha ...еди кой си си купил обувки за 67 лв...", ами ... безмълвна оставам, как да реагира човек на един тон простотия!

# 80
  • Мнения: 68
hahaha ...еди кой си си купил обувки за 67 лв...", ами ... безмълвна оставам, как да реагира човек на един тон простотия!

Различна ценностна система, може би....  Thinking  Еди коя си "звезда' си купила обувки от 67 лв, друга пък имала целулит на гъза, трета родила преди да забременее. Кой квото го вълнува-това коментира.

# 81
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 487
Вярвам на неколцина, с които съм общувала по отблизо. Толкова. Нямам нужда да вярвам на когото и да е тук. Нито пък имам нужда да вярват на мен  Crossing Arms

# 82
  • Мнения: 750

И още нещо ми е интересно. Защо, ако някой потребител се оплаква колко е гаден и труден живота, как няма пари, любов, щастие и т.н. всички му съчувстват и "уж" го разбират, а когато се появи друг, който е щастлив и доволен веднага всички дружно почват да го убеждават, че се объркал яко?
...А когато друг потребител, в същата тема, изброява няколкото недвижими имоти, които има- лъже, измисля си, сънува..  болен мозък с една дума. ...Защо така скачат всички срещу тези, които твърдят, че имат (коли, жилища, чанти на "Фурла", мъже, които ги боготворят), а не срещу тези, които все нямат (самочувствие, пари, секс, та даже и непукизъм)?
Аз пиша във форум, не съм изправена пред съд. Май...

българка, изобщо не става въпрос за скачане срещу тези, които имат. Има много хора в този форум, които имат. А дали имат или си измислят, няма никакво значение...но като пуснеш тема и кажеш " hahaha ...еди кой си си купил обувки за 67 лв...", ами ... безмълвна оставам, как да реагира човек на един тон простотия!
Абе хорааааа..... като сте толкоз умни аджеба що се ,,разхождаш,, из клю-то,където вероятноста да срещнеш хора без грижи ....и споделили поредната тъпа тема която ги вълнува е доста голяма....Ми взлез в някой образователен сайт,у4и...4ети...и ставай все по-умна!Радвай се на всяка нова гънка на мозъка си!
А аз....ами вълнуват ме дребните и безсмислени неща!Що да си затормозявам живота с теми като,,Колко са ви месе4ните доходи?,,...,,Раздялата!,,и т.н.т....!
Като ти пре4ат тъпите теми....ми не ги 4ети бре жено!Ко си се разписала тука ...ама ше ти са и.... Mr. Green

# 83
  • Мнения: 2 792
  Djane  нали осъзнаваш, че не си си у вас и вероятно не си занимателна за голяма част от потребителите, на мен лично ми идваш в повече с това постоянно натрапване на собствения си образ. Научи се да общуваш, защото за момента не се справяш много добре. Не го приемай като заяждане и не очаквай да се заям с теб, ако ми отговориш.
 

# 84
  • Мнения: 6 155
...И на Drob4o не вярвам  Wink

# 85
Ми взлез в някой образователен сайт,у4и...4ети...и ставай все по-умна!Радвай се на всяка нова гънка на мозъка си!


Що не вземеш да си последваш собствения съвет? Имаш крещяща нужда.  Wink Mr. Green

# 86
  • Мнения: 173
Абе хорааааа..... като сте толкоз умни аджеба що се ,,разхождаш,, из клю-то,където вероятноста да срещнеш хора без грижи ....и споделили поредната тъпа тема която ги вълнува е доста голяма....Ми взлез в някой образователен сайт,у4и...4ети...и ставай все по-умна!Радвай се на всяка нова гънка на мозъка си!
А аз....ами вълнуват ме дребните и безсмислени неща!Що да си затормозявам живота с теми като,,Колко са ви месе4ните доходи?,,...,,Раздялата!,,и т.н.т....!
Като ти пре4ат тъпите теми....ми не ги 4ети бре жено!Ко си се разписала тука ...ама ше ти са и.... Mr. Green

Джане ли си Даяна ли си, не те знам, но май ти е било малко времето на БАН-а. Плачеш за още ли?
Спри да се заяждаш "бре жено". Успокой малко топката, спри кафенцето, пий витамини (предимно от група B за нервната система са), мини на ментово чайче (можеш да си го намериш в чужди сайтове и за 20 EURO кутията). Много си жалка като се пънеш по темите. Внимавай да не пръцнеш от напъване. И забележи от време на време, че докато се намесиш с обидите, хората вече си говорят за друго.

# 87
  • Мнения: 3 423
Ехоооу, другарки мои, всеки има
право на добронамерено мнение.
Съветът за новите гънки на мозъка
и за одата на радостта е прекрасен.
Само не се обиждайте в моите теми!
Отворете си свои. Моите са познавателни.
Благодаря!

Кой каза Дробчо. На това чудо и аз не повярвах.
И една Десислава имаше, дето беше срещнала
съученик на входа на едно кафе и се късаше от мисли.

# 88
  • Мнения: 3 674
Има форумски никопритежатели, дето
ме карат да не им вярвам. Една днешна
тема подстрека мислите ми в тази насока.
Ето, на Djane, МФ, Жоро01 и Сержант Руми
не вярвам по един начин, на Сладуранка85
не вярвам по друг начин, на  Роза66 не вярвам
по трети начин. Като че ли на последната вярвам...

При вас как е? Кому вярвате и кому не.
Става дума за форумското човечество.

Liska..аз ли съм  последната... Heart Eyes Защо не ми вяраш...или вече ми вяраш... newsm78  Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 4 138
напротив, вярва ти. тва пише жуната.
лисо, аз ти вярвам, ти ме задължи.

Общи условия

Активация на акаунт