Кому вярвате?

  • 4 098
  • 124
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 216
В онази история с Десислава,  не ставаше ли въпрос за Бербатов  newsm78

А, верно, май и него го познаваше.
Даже й беше на подписа с някаква
непозната за мен турбочалгарка.
Някой от Димитровград сподели, че
такава Десислава нямало в града.

Вие съвсем ги украсявате нещата. Обикновено така се получава. Този случай си го спомням. Имаше една снимка в подписа и, но като я питаха, тя каза, че не ги познава, но е фенка на Бербатов.
Жената поне има общофорумски принос с овчата маска, що оборот направи на ветеринарните аптеки. А и вярно тази витаминна комбинация добре се отразява на косата. Я колко доволни имаше.

Пък може да е юркала всички за овцИ  Thinking....  Laughing

# 106
  • Мнения: 25 724
СобствеНННите си, изтървала си едното Н  Peace

Недей така, тя веднъж ще напише нещо правилно, пък ти я порязваш!  Mr. Green Joy

# 107
  • Мнения: 3 674
в няколко теми виждам, че определени потребителки имат изключителна необходимост да се заяждат с някого. не виждам на кого точно правят впечатление! роза66 - за какво се бориш, мила?
Джейн, сопри се ако обичаш! има функция лични съобщения. сега ти влязох в профила - да видя какви са ти интересите. почти няма тема, в която да не фучиш на някого. замисли се малко?
то мисли, който може, но опитай

Вярвам на всички потребители тук, когато задам въпрос къде има сервиз на еди-коя-си марка мухоморки, доволни ли сте от еди какво си за чистене на ушна кал? такива битови въпросчета задавам аз! дребна душа, дребни изисквания! за екзистенциалните въпроси имам кого да питам: група - бабиероси, на които вЕрвам, разни модки и девойки от един друг подфорум, а също и вЕрвам на няколко свободни електрона. достатъчно ли е?

не ме интересува кой колко пари изкарва, какво е откраднал, чий е лапал и коя година ( Joy) и затова нямам потребност да се чудя: да вярвам или да не вярвам.
дреме ми.

не вярвам на класическия психомеопат и бърди-лечителят, защото нямам нужда да им вярвам. има лекари за тази цел!

малко объркано се получи, но дребната ламя не е в настроение в момента...
Не знам защо сте ме нарочили...но ако си забелязала , никога никого не съм  нападала...първа Hug Реагирам като ми се нахвърлят.... Confused На доброто отговарям с добро,на лошото с лошо...  Wink  Ако прочетеш повечето от постингите ще разбереш че е така...всеки си има граници.А като се минат става неприятно....и естествено тогава и аз минавам границата... Rolling Eyes.И в живота е така...  Peace

Лошото е че някои хора определено са оперирани от чувство за хумор  и приемат илюзорното за реално...Wink

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 19:31 от roza66

# 108
  • Мнения: 3 405
Нямах нет почти цял ден, дали съм изтървала нещо newsm78

# 109
  • Мнения: 173
Нямах нет почти цял ден, дали съм изтървала нещо newsm78

След като беше нахокана, Djane започна с обидите директно на лични съобщения, сигурна, че няма да и наложат БАН оттам.

# 110
  • Мнения: 3 405
Предположих подобен развой, благодаря Simple Smile

# 111
  • Мнения: 750
Нямах нет почти цял ден, дали съм изтървала нещо newsm78

След като беше нахокана, Djane започна с обидите директно на лични съобщения, сигурна, че няма да и наложат БАН оттам.
Ти си луда бе жена...побърка ли се какво ти стана!
Обиждала съм я била ooooh!
Като казвам какво лъха от теб...те това обида ли е?
4е си изнервена....4е се 4удиш на кого да си го изкараш и аз съм ти ,,добре дошла,,!
Ти ме обиждаш във форума по повод и без повод и се намисаш винаги когато не трябва.....без да съм говорила(писала) с теб...а сега аз съм я обиждала!Я се съвземи малко,4е параноята ти взе да ми идва в пове4е!
Пий си хап4етата и си лягай!  bouquet

# 112
  • Мнения: 3 405
Пийте по едно голямо! Наздраве  Drunk
Светът ще изглежда по-приветлив  Grinning

# 113
  • Мнения: 25 724
Кой каза "наздраве"?  Mr. Green
НаШТа маса...  Laughing

ПП И утре е ден!  Wink

# 114
  • Мнения: 3 423
Ей, дрисливо племе, моля,
не ми оаквайте темата с
леки спамърски забежки.

# 115
  • Мнения: 1 299
Ей, дрисливо племе, моля,
не ми оаквайте темата с
леки спамърски забежки.

Лелеее, какъв език.... Embarassed Embarassed Embarassed

# 116
  • Мнения: 3 423
Ей, дрисливо племе, моля,
не ми оаквайте темата с
леки спамърски забежки.

Лелеее, какъв език.... Embarassed Embarassed Embarassed

Не бях ли достатъчно ясна?!
Темата за езика е другаде.

# 117
  • Мнения: 750
Ей, дрисливо племе, моля,
не ми оаквайте темата с
леки спамърски забежки.

  Ей,вода4 на племето....много си нервна бре! Mr. Green

# 118
  • Мнения: 25 724
Казах ли ви аз, че Джейна днес пак ще е тук?  Hug
Луд умора няма.  Wink Mr. Green

# 119
  • София
  • Мнения: 1 105
Някой от Димитровград сподели, че
такава Десислава нямало в града.
Тя Десислава твърдеше, че сме съученички от гимназията, ама така и не я разпознах...  Rolling Eyes

Знаех си аз, че си измисля Десиславка, а тя се обиди тогава и се отказа от форОма. Помня, че къде станеше дума за фолк величие тя се включваше с "Да, аз вчера я видях еди-си-къде". Такова стълкновение на фолкОвци в Димитровград сигурно никога не е имало. Поне овчето лекарство помогна на много жени да имат дълга и хубава коса. Върти ми се в ума една интерпретация. "С моята маска съм излекувала много жени" и т. н.

Общи условия

Активация на акаунт