Марката на аксесоарите

  • 3 062
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 421
АВЕНТ-абсолютно всичко.

# 46
  • Мнения: 3 334
Цитат на: MamaGeri
От самото начало ползвам шишета Авент. Много съм доволна.


 newsm10

# 47
# 48
  • Мнения: 1 464
шишета и залъгалки-АВЕНТ,ЧИКО ,купички-Safety 1st,магична чаша АВЕНТ

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
за хранене шишета Др Браун, за водичка Чико, за сокче Бертони, чашка Бертони, прибори Бертони (абе защо я няма тази малка в анкетата? и тя е масова като Камера, но пък продуктите изглеждат пъти по-красиви)

# 50
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Ами всички шишета и биби са ни на НУК. Бобо не признава друг вид биберони.
Иначе имаме и други марки неща: чаша на нуби, разни неща на Дисни, но НУК за ми фаворитите

# 51
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Гласувах чико макар че съм доволна и от други марки.Шишетата са ми за храна са на чико (физиологичните) и авент. Храня го с бибероните на чико понеже са каучукови и са по-меки, на авент са силиконови и са много твърди. Шишето ми за вода е на гербер, също съм много доволна. Лъжички купих скоро на нуби и също съм доволна. Имам и шишета на камера обаче много се дави като пие с тях и не ги ползвам. Залъгалки имам на чико (физиологични) и на нуби ( за зъбчета) обаче той не иска никакви. Кошчето за кола е на чико, активната гимнастика е на симба а дрънкалката за количка и легло е на чиполино.

# 52
  • Мнения: 46 526
Цитат на: Яна (2 в 1)
.......Бертони (абе защо я няма тази малка в анкетата? и тя е масова като Камера, но пък продуктите изглеждат пъти по-красиви)


Аз имам шишенца, но са ужасни - с големи биберони, а капачката трябва мъж да я затвори и отвори Neutral Face

# 53
  • Мнения: 19
Използваме шишета (а между другото и стерилизатор, помпа за кърма, биберон-залъгалка) на AVENT. Много съм доволна,а и Ивана - сладурана ги харесва! passifier

# 54
  • Мнения: 41
Ние ползваме НУК, бибероните са много добри.

# 55
  • Мнения: 2 807
всичко на Avent - много съм доволна.

# 56
  • Мнения: 3 932
ЗАлъгалки и шишета на NUK, а отскоро чашка на NUBI(по единствената причина, че ес много хубави цветове)

Общи условия

Активация на акаунт