Марката на аксесоарите

  • 3 061
  • 56
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Интересно ми е каква марка аксесоари за хранене е най-популярна? Дайте да съставим списък, после с 10-те най-често споменавани - анкета.

Аз лично съм ползвала Камера, Авент, Гербер и Нук. Най-доволна останах от Нук и донякъде от Камера.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 552
От самото начало ползвам шишета Авент. Много съм доволна.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Може да се каже, че съм най-доволна от шишетата на "Камера" и "Чико".

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Авент и Нук. А и Камера сме имали - Мартин харесваше всички.

# 4
  • Мнения: 4 244
Позвала съм Нук, Авент, Чико, МАМ - шишета, вакуумни чаши и биберони залъгалка
Мога само да кажа предпочитанията на децата си - на щерката шишета на Нук, чаши на Нук и МАМ, биберони на МАМ, а на сина само Авент - шишета, и премина директно на нормална чаша, биберони плюеше на км и не сме ползвали
За мен като майка - Авент шишета и Нук чаши, заради лесното им поддържане и измиване

# 5
  • Мнения: 433
Аз ползвам шишетата на Чико и см много доволна имам и на Нук,  но не ги харесвам, по точно малкият не харесва бибероните.

# 6
  • Мнения: 3 153
Само и единствено Авент!

# 7
  • Мнения: 10 758
Ползавам на д-р Браун, но виждам, че го няма в списъка.Привърженик съм и на Авент.Щерката я отгледах с Авент.Имах и на Камера, но не ми харесваха, защото се разливаше течността.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Seга го правим списъка Wink
После и анкетка.

# 9
  • Мнения: 1 187
Авент и Камера.

# 10
  • Мнения: 5 250
Почти всичко ми е на Авент-шишетата,помпата за кърма,биберона залъгалка,дозичките за адаптираното мляко.Имаме едно много мъничко шишенце с биберон за капки и един биберон-залъгалка на Нуби,които не сме ги ползвали  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 987
авент , нуби, нук.

# 12
  • София
  • Мнения: 15 219
Не съм ползвала нищо друго освен Авент.

# 13
  • Мнения: 1 263
Aвент- шишетата са Авент и съм много доволна.Сега съм се заканила и на магическата им чаша.
Залъгалките им, обаче не бяха одобрени Confused. Момичето ми признава само залъгалка Нук.
Скоро взех една силиконова лъжичка на Чико (просто най-много ми хареса). На бебка много й харесва да я дъвче и така вече стигнахме до цяла порция пюре Grinning

# 14
  • Мнения: 46 511
Шишенца Камера, залъгалка Нук Grinning

# 15
  • София
  • Мнения: 938
Засега само Авент.

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Основно Нук,имат много красиви шишета и ортодонтичните им биберони - макар че сега с бебка само залъгалка ползваме,обаче и тя е Нук - пробвах на Авент и на Камера - не ги ще Simple Smile

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Пуснах анкетата. Ако съм пропуснала някоя от големите марки, Виви ще добави.

Питането е: от коя марка аксесоари сте най-доволни? (понеже има майки като мен, които по 3-4 марки са ползвали или ползват...търсим фаворит Wink)

# 18
  • Мнения: 5 713
Гласувах за Авент. От самото начало сме с такива шишета. Имаме и едно на Камера, но много тече.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 189
Шишета Авент и Камера, биберони и залъгалки - Нук.
На мен шишетата на Авент ми бяха много удобни за миене и приготвяне на млякото, но бебка по едно време нещо взе да не харесва бибероните им, та минахме на Нук. Сега слагам биберони Нук на шишета Камера.

# 20
Използвам шишетата на Авент,залъгалка на Камера.

# 21
  • Мнения: 1 517
Chicco ми е всичко-шишета,стерилизатор.Залагалките са МАМ

# 22
  • Мнения: 1 533
Помпа и стерилизатор за МВ на Авент, шишета на Чико и Авент. И от двете марки нямам оплаквания.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 694
Мойто синче най-хареса Чико/защото са каучукови/, от Авент не ще да пие та сложих и там каучукови на Чико/защото Авент нямат/ и вече не протестира, а др.Браун съм може би една от малкото дето съм супер доволна от тях докато имаше колики. Определен намирах разлика, когато яде с тях или тези на Авент и Чико /макар и физиол.серия/.
На мен всчки ми харесват/щом на него му харесват/ и не ми е проблем да ги мия. Гласувах за Чико защото има еда опция за гласуване, а те са най-употребяваните и харесвани при нас.

# 24
  • Мнения: X
Чико, но нещо аз не съм доволна от размера на бибероните - или са тесни, или широки. От тези с една дупчица за вода имат само 0-4м. а след това какво правиш не е ясно. Neutral Face

# 25
  • Мнения: 2 258
Чико и Нуби -основно тях ползвам като марка.

# 26
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз съм използвала само Авент и съм доволна. Нели също не е протестирала и затова не ми се е налагало да сменям марката.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 559
Хм - на мога да отговоря  еднозначно - шишетата за мляко са ни Авент имам общо 4 и както се сещате са яко експлоатирани- засега нямям-забележки, ще видим какво е стане при зъбоникненето; шишетата за вода +чай общо 2 са на Чико Neоnata - ами нямам и тук забалежки , но ги ползваме супер рядко - не пият вода. Лъжичките да хранене са Нуби - много меки отпред имат термогума, която си сменя цвета при висока температура е от тях не се оплаквам - удобни са. Бибите са Нук ортодонтски - нямам грижи.
Гласувах Авент, като най-често употребявано.

# 28
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ами това "аксесоари" е много обширно  Grinning . Помпата и стерилизаторът за МВ бяха на Чико. Шишета ползвахме на Чико, Авент, Нук и Нуби, силиконова лъжичка на Чико (имаме пластвасови от други марки, ама с тях само си играе), чешалки за венци, ключове чешалки и т.н. на Нуби, лъжичка за лекарства, за дозировка и т.н. само на Гербер намерихме подходяща,  към бибероните малкия изяви определени предпочитания, да не са обикновени и ако може да са силиконови, с едни каучукови на Чико се примири  Rolling Eyes , биберонът-залъгалка - пробвали сме най-различни марки, единствените, които си хареса и още е с тях са на Камера с една много изчанчена форма, едвам ги намирахме. Чаша - имаме всякакви и от никоя не иска да пие  Sad , от шише също не иска вече, от сламка не може, от обикновена чаша се улива и дави, давам течности с лъжичка (на Чико  Mr. Green )...
Много е относително, аз не съм маниячка на една марка, винаги съм гледала какво ще му хареса на мъника  Thinking

# 29
  • Мнения: 554
Ползвам залъгалките на Нук(въпреки,че не ги иска) и шишета на Бебе Комфорт(рядко,защото е на кърма).

# 30
  • Мнения: 3 153
Сега по-подробно и аз:
Шишетата и теризилизаторът за МВ са Авент, нямам забележки за тях, сега сме с бибките, които имат 3 позиции и съм адски доволна!
Залъгалките са НУК, силиконови, препоръча ми ги зъболекар!
Щипка с верижка за залъгалка-Чико!
Неразливаема чаша на Нуби, мноооо е сладка:)

# 31
  • Мнения: 834
Ползвах  Авент, но така и си стоят всички шишета. Не знам дали си въобразявам но минах но д-р Браун и коликите на сина ми спряха.

# 32
# 33
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
Да кажа и аз, когато Ади се роди, марката Нуби и Др.Браун ги нямаше.......Нуби със сигурност ги нямаше, Др.Браун се появиха по-късно......

та, аз съм ползвала всичко на NUK.
Друга марка не познавам. В смисъл познавам Chicco като марка, но ги признавам само за Козметика бебешка.

Иначе на NUK:

шишета само стъклени
биберони
залъгалки
стерилизатор на пара
уред за затопляне на шишета
помпа за кърма

всичко Rolling Eyes ми беше NUK

# 34
  • Мнения: 6 243
Нуби - лъжички. Невероятни са. Биберон - залъгалка анатомичен, тоже на Нуби. Както и дъвкалки, чесалки и пр., но те май не са аксесоари за хранене Grinning
Иначе, имам и шишетата им, но не ми се наложи да ги ползвам. Но определено изглеждат много добре

# 35
  • Мнения: 39
Chico и  Avent- нямам никакви забележки

# 36
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Лжичките Нуби наистина са страхотни. 2 от комплектите ми са Нуби и съм супер доволна - и от лъжичката за мама, и от детския комплект виличка-лъжичка, с който да яде сама.

# 37
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
ех тия Нуби, как ги нямаше по-рано Wink

# 38
  • Мнения: 1 809
Chicco-  шишета за мляко
Avent- залъгалка и шише с мек накрайник(за чай или вода)
Dr. Brown's- шише с биба (вече в пенсия Laughing )за чай и вода
Nubi- лъжички за хранене
Disney- купичка хранене ( с мечо пух Heart Eyes )

# 39
  • Мнения: 27
ползвам шишета на камера и сам доволна newsm10  newsm10  newsm10

# 40
# 41
  • Бургас
  • Мнения: 6 323
За ядене - имам 3 различни шишета - Чико,Авент и Др Браун.Най ми харесва биберона на Др Браун.Големите биберони са ми по-удобни.

За вода и чай се оказах с най-различни - Бебе Нова,Бебе жу,Камера,защото млякото не тече от тях,а все ни мога да се наканя да взема биберони с големи дупки за тях.

Повечето ми аксесоари са на Нуби-харесват ми,но шишето със сензора ме разочарова -течеше.

# 42
  • Мнения: 6 315
Шишетата ми са на Чико, а бибите - на Нук.

# 43
  • Мнения: 1 567
Ами аз честно казано съм си доволна от Авент. Но и Нук са много добри, синът ми бе изцяло Нуковско бебе.

# 44
  • Мнения: 272
Аз съм фен на Нуби.Ползвала съм Авент,Камера,Нук,но Нуби са номер 1

# 45
  • Мнения: 421
АВЕНТ-абсолютно всичко.

# 46
  • Мнения: 3 334
Цитат на: MamaGeri
От самото начало ползвам шишета Авент. Много съм доволна.


 newsm10

# 47
# 48
  • Мнения: 1 464
шишета и залъгалки-АВЕНТ,ЧИКО ,купички-Safety 1st,магична чаша АВЕНТ

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
за хранене шишета Др Браун, за водичка Чико, за сокче Бертони, чашка Бертони, прибори Бертони (абе защо я няма тази малка в анкетата? и тя е масова като Камера, но пък продуктите изглеждат пъти по-красиви)

# 50
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Ами всички шишета и биби са ни на НУК. Бобо не признава друг вид биберони.
Иначе имаме и други марки неща: чаша на нуби, разни неща на Дисни, но НУК за ми фаворитите

# 51
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Гласувах чико макар че съм доволна и от други марки.Шишетата са ми за храна са на чико (физиологичните) и авент. Храня го с бибероните на чико понеже са каучукови и са по-меки, на авент са силиконови и са много твърди. Шишето ми за вода е на гербер, също съм много доволна. Лъжички купих скоро на нуби и също съм доволна. Имам и шишета на камера обаче много се дави като пие с тях и не ги ползвам. Залъгалки имам на чико (физиологични) и на нуби ( за зъбчета) обаче той не иска никакви. Кошчето за кола е на чико, активната гимнастика е на симба а дрънкалката за количка и легло е на чиполино.

# 52
  • Мнения: 46 511
Цитат на: Яна (2 в 1)
.......Бертони (абе защо я няма тази малка в анкетата? и тя е масова като Камера, но пък продуктите изглеждат пъти по-красиви)


Аз имам шишенца, но са ужасни - с големи биберони, а капачката трябва мъж да я затвори и отвори Neutral Face

# 53
  • Мнения: 19
Използваме шишета (а между другото и стерилизатор, помпа за кърма, биберон-залъгалка) на AVENT. Много съм доволна,а и Ивана - сладурана ги харесва! passifier

# 54
  • Мнения: 41
Ние ползваме НУК, бибероните са много добри.

# 55
  • Мнения: 2 807
всичко на Avent - много съм доволна.

# 56
  • Мнения: 3 932
ЗАлъгалки и шишета на NUK, а отскоро чашка на NUBI(по единствената причина, че ес много хубави цветове)

Общи условия

Активация на акаунт