Отговори
# 30
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
friki, харесва ми!

# 31
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ето засега до къде е стигнала работата,но има още доста да се прави Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=131295

Супер става. Peace

# 32
  • Мнения: 2 005
Дълго време работя по Програма "Стъпка Х Стъпка" и моето мнение е следното:рисуваните стени бих ги ползвала в класна стая ,но не и в апартамент с  детска,защото наистина става претрупано за малкото детско око newsm78 Бих ти предложила стените да си ги освежиш в различни тонове,които не дразнят очите Rolling EyesСъщо можеш да прибавиш и детски фриз.Успех,мила  bouquet

# 33
  • Мнения: 647
 PeaceСтрахотно се е получило !

# 34
  • Мнения: 1 564
Много ми хареса. Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 1 775
Много хубаво се получава. И на бебо ще му е уютно и весело Peace. Картинките са красиви и много сладки. Добре, че се отказа от дървото. Харесва ми.

# 36
  • Мнения: 505
Харесва ми как е станало  Peace

# 37
  • Мнения: 804
Позволявам си да ти дам съвет, защото се занимавам с това и лично рисувах стените на стаята на внука си миналата година. Картинката с децата е по-хубава от тази с кокошките. По принцип децата се радват повече на животни, но във вашия случай кокошките май са неподходящи. Облачетата по тавана малко натежават, затова може да го оставите и чист. Най-добре е да се използват акрилни бои, те не са токсични, на водна основа се и има богат избор цветове. Ако имаш нужда от конкретен съвет можеш да ми пишеш на лични.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 163
РАЗСЪЖДАВАЙ ПО -ПРАКТИЧНО,хубаво ще е наистина, но не отчиташ факта, че като поотрасне детенце ще драска по стените, колкото и да се стараеш да го пазиш. Няма дете дето да не се е изявявало като художник. По-добре нещо по- просто, пък като стане по-голямо тогава по-хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт