хипнозата

  • 3 865
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 353
  Бих, ако е на човек, на когото имам доверие.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 289
Като реша да се влюбя, се подлагам
съвсем доброволно на хипнозата му.

И аз съм така. По-готина хипноза няма просто  Wink  Heart Eyes
Бубе ти си си вечно хипнотизирана,ако питаш мен Laughing.......Предполагам се сещаш за  кого говоря. Wink

# 32
А в гората един мормот увива шоколада в станиол...

# 33
  • България Сливен
  • Мнения: 245
И аз много искам да се одложа на регресивна хипноза и не изпитвам никакъв страх, но за жалост няма къде!

# 34
  • Мнения: 2 013

В списъка с действителните членове на Българската асоциация по хипноза името на Милен Николов е оградено... Надявам се, че човекът си е жив и здрав...

# 35
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз бях при него преди 4 години, сега виждам, че е починал...
http://www.psihologia.net/forum/viewtopic.php?t=3611

# 36
  • Мнения: 843
     Да отговоря на въпроса -   Дали бих се подложила?

    Ако е важно , жизнено важно за живота ми   , или този на детето ми - може би.
    Иначе  - не.  Идеята някой да ми бърка  мозъка ,  без мой контрол ми е абсурдна. Освен ако не знам.., но после  / хипнотизатора/ ще го отъждествя с дъските по пода... равни .. равни..
     Как да имам доверие на това,  непознато и неизследвано. Има и гении , има шарлатани / но достатъчно  можещи, за да те разфасоват/
     

# 37
  • Мнения: 2 013
Аз бях при него преди 4 години, сега виждам, че е починал...
http://www.psihologia.net/forum/viewtopic.php?t=3611

Мир на праха му... Не го познавам, но изчетох темата от студентите и колегите му... М.г. писах през сайта му, но не ми отговори... Дано е на по-добро място сега.

# 38
И аз много искам да се одложа на регресивна хипноза и не изпитвам никакъв страх, но за жалост няма къде!
Има. В гр. Пловдив - прави я Христо Нанев.
Не съм се подлагала обаче. Чувала съм от хора, които са се подлагали, но не са успели да заспят.

# 39
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
...  Shocked  не мога да повярвам ... ... и на мен ми е преподавал ... готин човек и  мноооого спокоен... мир на праха му  Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт