Млечно кисела диета -част 3

  • 15 341
  • 549
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 453
Ангия, ти изби рибата бе жено #Crazy
Много си хубава бе! Браво! По-голям стимул от това - здраве му кажи!

Момичета, а с какво стягате кожата? Мажете ли се с нещо? Нали при такива драстични отслабвания и кожата губи еластичност и поувисва newsm78
тази снимка е точно след  млечно киселата ми диета - ама тогава работех и доста  ходех пеша - сега ме мързи
 ами с едни против стрий и  фърминг ефект на "Дева" по около 5-6 лева всяко - ама не съм много стриктна де - по един път на ден мажа
  bouquet

Лелеееееее голяма си красавица мила Hug  bouquet

Аз обядвах зелева салата а сега за вечеря ядох месо с грах ,царевица,броколи,карфиол и др. задушени ааааааааа а сега си дояждам ескимото! Joy Joy JoyДано сте прави и успея с метаболизма гаден! Hug

# 511
  • Мнения: 3 647
Лелеееееее голяма си красавица мила Hug  bouquet

Аз обядвах зелева салата а сега за вечеря ядох месо с грах ,царевица,броколи,карфиол и др. задушени ааааааааа а сега си дояждам ескимото! Joy Joy JoyДано сте прави и успея с метаболизма гаден! Hug

ох дано и аз  съм зациклила на 74-75 вече втора седмица и незнам
 Praynig Praynig Praynig дано следващата е по слабителна
 Hug Hug Hug

# 512
  • Мнения: 3 453
ANGYA-красавице,а ти опита ли от забранените неща?Пробвай вече стига чакай две седмици Hug

# 513
  • Мнения: 149
Добро утро!
Хайде по 1  Coffee за събуждане
Вчера изкарах повечето на течности айрян водичка ябълки изкарах един разтоварващ ден  newsm44
Да видим днеска какво ще стане. Кантара не мърда  #Cussing out #Cussing outНо като чета и при вас има застой което ме успокоява малко .
Успех на всички в намаля нето на кг.  bouquet  bouquet

# 514
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Много съм горда със себе си Laughing Устисках на 2 кисели млека Култура Heart Eyes
В София продават ли го това мляко  newsm78 не съм го виждала, че и чувала даже?! Гледам, че живееш в София та за това питам... Simple Smile Аз напоследък си купувам само Бор чвор 2 %, хубаво е и не е скъпо....Културата било много хубаво мляко  също.....

да, продават го в магазина до нас Simple Smile от скоро си го купувам и съм много доволна Peace
Ок,мерси ....а в кой квартал си?   Grinning
живея до Румънското посолство Simple Smile

# 515
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Момичета, реших и аз да си подсиля ефекта от диетата с някакъв медикамент и си взех Фемимодел. Пия го вече трети ден, пише, че намалява апетита, но засега такова нещо няма при мен Sad Освен това съм в трети ден цикъл и положението на кантара е страшно- 3+ #2gunfire Писна ми! #Cussing out

# 516
  • Мнения: 3 537
Добро утро и от мен с едно кафенце Coffee  Wink Охх, така ми се спеше  Tired, това моето диваненце сутринта в 6.30 ч се събуди, и не можеше вече да се спи Shocked ,какво му става тия два дена незнам...
Вие пък за ден и половина толкоз много сте изписали, че не мога да смогна да ви изчета  Laughing,
Аз иначе снощи вечерях шопска салата и 1 кюфте хапнах. Пих и зелен чай преди да си легна, та сега сутринта ми подейства и се чувствам лека като перушинка  Mr. Green, днес цял ден ще се пробвам да ям само кисело мляко ...незнам ,ама ще опитам.Намерих си вчера от това мляко Култура и се заредих с няколко кофички, хареса ми , на нормална цена е и е 0.1 % , съвсем случайно го видях в един магазина на пазара при нас Grinning
Уфф, вчера от толкова готвене и домакинска работа забравих да се увия с фолио, ама от днес продължавам пак... нещо събота и неделя мъж ми като си е у дома и ми се обърква режима от през седмицата  Rolling Eyes Леле  Shocked Shocked Shocked а ако видита какви съм си направила краката целите със синки, все едно са ме пребили на баджаците, щото след като се намажа със Девата се масажирам с един масажен диск, ама прекалявам с търкането Embarassed, сега няколко дена ще търкам по леко ,че да изчезнат синините, че и ме болят малко  Shocked  Mr. Green...ще продължа да масажирам, че имам ефект все пак
Еййй, аз устисках вече 3-4 дена не съм се мерила на кантара, искам да мене 10 дена поне и тогава Mr. Green белким се изненадам повече Grinning
ANGYA  ,мммммм страхотно тяло имаш,  Blushще си го върнеш пак не се притеснявай, щом си сериозна ще стане на всяка цена  Hug

# 517
  • Мнения: 3 537
Момичета, реших и аз да си подсиля ефекта от диетата с някакъв медикамент и си взех Фемимодел. Пия го вече трети ден, пише, че намалява апетита, но засега такова нещо няма при мен Sad Освен това съм в трети ден цикъл и положението на кантара е страшно- 3+ #2gunfire Писна ми! #Cussing out

Ох, аз пък съм против всякакви такива хапчета за отслабване...дано ти подейства де имаше даже цяла тема за този Фемимодел....аз предпочитам да пия само зелен чай, пия го през ден , пихъ също и чай Инхуа, от него също бях доволна.

# 518
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Момичета, реших и аз да си подсиля ефекта от диетата с някакъв медикамент и си взех Фемимодел. Пия го вече трети ден, пише, че намалява апетита, но засега такова нещо няма при мен Sad Освен това съм в трети ден цикъл и положението на кантара е страшно- 3+ #2gunfire Писна ми! #Cussing out

Ох, аз пък съм против всякакви такива хапчета за отслабване...дано ти подейства де имаше даже цяла тема за този Фемимодел....аз предпочитам да пия само зелен чай, пия го през ден , пихъ също и чай Инхуа, от него също бях доволна.
в същност, това не е точно медикамент, а е изцяло на билкова основа, като чая. затова се и изкуших да си го взема Simple Smile

# 519
  • Мнения: 3 647
ANGYA-красавице,а ти опита ли от забранените неща?Пробвай вече стига чакай две седмици Hug
Embarassed Да опитах и това - ама може да не е дил успешен опита в четвъртък изядах цял шоколад  на милка 100гр  Confused - ама целия ден докато бях в Бургас бах на една шепа пуканки и 10 пържени картофа и може да не е получило засилването - тази сутрин малко мръднах показа ме  под 74  Blush

# 520
  • Мнения: 3 647

ANGYA  ,мммммм страхотно тяло имаш,  Blushще си го върнеш пак не се притеснявай, щом си сериозна ще стане на всяка цена  Hug
  Praynig ох чул те господ - дано да е по скоро   Hug Hug

# 521
  • Мнения: 6 461
Отчет Flutter

кг - 55
ханш-96
талия - 77
бюст -91
ръка -28

 Днес съм изпила 3 каЙвета.
Още не ми е останало време да хапна.
Запланувала съм една зелена салата с настърган кашкавал.
И по късничко 1 кофичка кисело мляко.
 

# 522
  • Мнения: 3 647
отчет за вчерашното ядене :
-- един грейпрут
-- два домата 100-150гр със 150-200грама кашкавал
-- 3 яйца на очи с кисело мляко и къри
-- 3-4 кафета, зелен чай, билкови чайове около 800мл и 1л минерална вода
 Hug Hug

# 523
  • Мнения: 684
ANGYA страшен сладур си брееееееееее Hug  bouquet
бях - сега съм като сумо борец - отгоре съм със 25кг  Cry Cry Cry Cry
hahaha hahaha hahaha и аз съм с 26кг отгоре #Crazy ти пък да не видиш нещо от мен Joy Joy Joy
ох дано скоро да сме отдолу  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Hug Hug HugЩе бъдем мила аз поне съм страшен оптимист newsm10 до сега съм на кило череши и 2л, минерална водичка имам още кило за следобяд и вечеря.....ей така ще си шашна метаболизма....с мен ще се майтапи той...айде бе smile3533не е познал....до другата седмица мисля да се кефя на минуси goodscale goodscale goodscale ще успеем сигурна съм  newsm78 щом сме упорити и постоянни newsm62

# 524
  • Мнения: 5 140
ANGYA имам отново въпрос.
Възможно ли е въглехидратите да са ми малко и затова да ме боли главата почти всеки ден. Аз съм с ниско кръвно, или по скоро изравнявам границите, което е ужасно.
Преди като си похапвах хляб, нямаше проблем.
Възможно ли е да си взема хляб, но на Бонус, някакъв нов черен, в пакет са 3 големи тънки филийки и да пробвам.
Ако се чуваствам добре като го ям, значи трябва да ям хляб.

Охххх незнам, знам си аз, че не ставам за диети и това си е.
Помагай, моля. Praynig
 Hug  bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт