Подготовка за яслите

  • 1 668
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Моето момиченце заспива с биберон и играчка. Как стои въпросът с бибероните в яслите?
В нашата не са правили проблем за бибата, Мони също заспиваше така като тръгна. Даваш го на лелята сутринта, или пък го оставяш в шкафчето. Сега вече я отучихме, и изобщо не оставяме биба в яслата, даже и за всеки случай.

# 31
  • Мнения: 137
Благодаря!

# 32
  • Мнения: 952
и аз така съм чувала за течностите,че не им давали да пият вода за да не ги сменят често  Thinking това напарво адски ме дразни и ми се струва абсурдно #Cussing out Виктор е като жаба пие много сокове и вода даже повече от мен, не мога да си представя че ще стои жаден цял ден. Дано в яслата в която ще ходи да нее така Rolling Eyes

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Абсурдно или не, аз точно това наблюдавах в периода, когато детето беше на ясли. Взема ли я, изпива почти на екс едно шише вода  Shocked Задъхана чак от жажда милата  Confused А иначе лелите всеки ден ми казваха, че два пъти й пълнели шишето... Ъхъ, и аз така си мислех  Whistling

# 34
  • Мнения: 952
малеее чак ми става съвестно че ще го пускам на ясла Rolling Eyes,то все едно го пращам на заточение а не на място където ще му е хубаво ooooh!
А я да ви питам давахте ли на децата си витамини или имуностимулатори като ходеха на ясла,за да не се разболяват? или там тия средства не помагат с тях или без тях пак прихващат вирусчета. Аз се чудя дали сега да го почна преди да е тръгнал на ясла или по добре да изчакам да тръгне пък то ще си покаже newsm78

# 35
  • Мнения: 7 821
Абсурдно или не, аз точно това наблюдавах в периода, когато детето беше на ясли. Взема ли я, изпива почти на екс едно шише вода  Shocked Задъхана чак от жажда милата  Confused А иначе лелите всеки ден ми казваха, че два пъти й пълнели шишето... Ъхъ, и аз така си мислех  Whistling
Случка от вчера - Виктор се прибира и се нахвърля на водата. Изпива 1 шише от 1/2 литър и казва "Оххх, цял ден не съм пил вода, страшно съм жаден!"  Shocked "И защо?" - питам аз, "Ами не се стих."- отговаря ми той.
Виктор е на почти 6 г., в групата му всеки може да пие вода когато си иска и колкото иска, но това не значи че всички го правят. Разказвам това за да илюстрирам мнението си, че това, че някое дете не е пило вода, не значи че не са му дали!
В яслата по принцип сменят памперси под час, по график (освен ако някой не се наака) 2 пъти освен това 3 или 4 пъти ги слагат на гърне. И ми се струва абсурдно да не им дават вода, защото ще пишкат повече и по-често. И цял литър да изпие едно дете пак няма да му е толкова пълен памперса, че да се наложи да го подменят по-често от 3 пъти и то ако остане последно до 6 часа там.

Общи условия

Активация на акаунт