Лечебна Хумана при разстройство

  • 18 032
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 336
И моите миналата седмица минаха през тоя вирус, разстройство плюс повръщане, отказваха всяка лечебна храна, единствено сокчетата на ХИП ОРТ 200 с морков и ориз пиеха с ентусиазъм, всякакви друга храна /дори и бисквити  Crazy / отказваха.

# 16
  • Мнения: 2 152
Благодаря ви пак момичета  bouquet  bouquet

Зори, а и другите виждам, че са ви изписали Ентерол, а на Цеци му изписаха Смекта newsm78

Взех вече от лечебната Милупа, сега му дадох смекта, ще го къпем и после преди сън, ще направя "лечебното" мляко
Дано се справим бързо, че се побърках.Това ни е първото по-сериозно "заболяване" и съм много притеснена

# 17
  • Мнения: 2 936
Kръц кръц,смектата е за възстановяване на чревната флора,но не запича ....за това е Ентерол-а   Peace
поне 3 дни детето трябва да е само на лечебна храна...

# 18
  • Мнения: 1 737
Имали сме разстройство и диария няколко пъти, излекували сме се винаги без смекта и ентерол, но това е друга тема, противник съм на традиционните лекарства...

Лечебната храна на Милупа и на Хумана са хубави, но на Милупа повечето случаи е с вкус на морков и децата не я харесват особено. Моето дете я отказа категорично, само когато е банова я яде. На Хумана винаги е бананова и е много по-вкусна.

Може да даваш и ORS-200 на Hipp, което е сок от морков, с оризова вода, обогатен с електролити и минерали при обесводняване. Най-важно е оводняването.

# 19
  • Мнения: 2 152

Може да даваш и ORS-200 на Hipp, което е сок от морков, с оризова вода, обогатен с електролити и минерали при обесводняване. Най-важно е оводняването.

За първи път чувам за този сок. Сокове досега не съм давала и малко ме е страх, но пък е ял почти всички зеленчукови пюрета.

Вчера си изпи млякото с морков, но тази сутрин остана малко.Мисля, че го харесва, но ако видя проблем ще купя банановата и ще редувам.
Тази сутрин беше по-гъсто Simple Smile и съм щастлива.
Сега да продължавам с тези лечебни хумани още 3-4 дена, нали?
Благодаря пак  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 737
Да, продължавай още няколко дни с лечебната МИЛУПА, или ХУМАНА, ако не харесва първата.  Сока на Hipp  е зеленчуков, а не плодов (разликата е огромна) и специално направен за деца с диария. Продава се по апреките, които продават и бебешки храни, също и в някои бебешки магазини с пълен асортимент на Хип. Докато е болно детето, може да пие изцяло вместо вода този сок, стига да му харесва.
Както писах, излекували сме неведнъж леки и тежки разстройства само с лечебни храни, без никакви други прахчета, или друго (нетрадиционно) лечение.

# 21
  • Мнения: 959
И ние сме с разстройство т.е бяхме до вчера.Изписаха ни Милупа,Ентерол и Хидрасек+диета.
Бързо оправяне и на вас.

Общи условия

Активация на акаунт