Как и къде празнувахте първият рожден ден да детето си?

  • 3 989
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 592
1-вия РД го направих в заведение с много гости(роднини и наши приятели),вече 2-рия и 3-я и го правих в детски клуб.

# 31
  • Мнения: 120
В къщи .Беше голяма лудница и непоносима жега. Партито започна към 17,30ч., въпреки че на поканите бяхме написали около 16,30 . Направихме хапки купихме зрънчо , бисквити , солети, плодови млека, сокчета за по малките. Децата бяха на възраст от 1г до 4г.Тортата беше от сладкарски цех, но те предлагаха с някакъв детски крем.Затова я поръчах ,а не я правих. Украсихме  с  гирлянд с надпис честит рд, чинийки , чаши ,салфетки и покривка. Тати украси цялата къща с балони с хелий.. Бяхме поканили около 10деца +майките , но неочаквано дойдоха и таковците.  Добре че бабите и дядовците ги нямаше,а и имаме голяма тераса и просторен хол. Но партито стана супер. Последните гости си тръгнаха в 22ч..Малката беще толкова превъзбудена ,че заспа в 23ч. Сега обаче съм решила някъде навън.

# 32
  • Мнения: 1 427
Първият рожден ден на щерката правихме вкъщи с родата, и в детски кът в едно заведение. Втория по същия начин с разликата , че вече бяхме в детски клуб.

# 33
  • Мнения: 2 040
В къщи с дечица, а като си отидоха децата с бабите и дядовците

# 34
  • Мнения: 24 467
Тази седмица го празнувахме- беше и имен ден и първи рожден ден и кръщене, плюс кръщене на баткото в една църква в гр. Трявна.
Наехме си къща за уикенда с още две семейства с деца и си изкарахме чудесно. Имаше полянка, баскетболен кош, люлки, рекичка, до която ходехме редовно да си топим ръцете, гледахме влакове /това ни беше за сефте, такова чудо до сега не бяхме виждали/, а времето беше повече от отлично. Поръчали си го бяхме още от преди месец.
Ние не си падаме по заведенията и по организирани купони от аниматори. Въпрос на вкус. Предпочитаме сами да се забавляваме.

# 35
  • Мнения: 4 621
Първия рожден ден го направихме в ресторант с приятели и роднини. След няколко дни моята принцеса става на 2 и съм организирала парти в детски клуб Hug

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 907
Вкъщи! На самия ден - с бабите и дядовците, а след няколко дни - с приятелки с бебешори.

# 37
  • Мнения: 294
И на нас ни предстои.
Мисля да направя пикник в парка, с най-близките роднини и с приятели ,които имат деца на същата възраст. С балони, играчки, меню което да става и за малки и големи, само тортата още не съм решила каква да е. Дайте идеи

# 38
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
И на нас ни предстои.
Мисля да направя пикник в парка, с най-близките роднини и с приятели ,които имат деца на същата възраст. С балони, играчки, меню което да става и за малки и големи, само тортата още не съм решила каква да е. Дайте идеи

Аз мислех да правя бисквитена торта, за да става и за малките. Но после реших да поръчам с фигурки на животни - типична детска торта. Тази година бебетата няма да ядат торта  Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 7 034
Направихме първият му рожден ден в детски клуб, тортата беше Тирамису (но много от дечицата бяха на възраст над 5 години). Децата си изкараха много весело, ние също, защото клубът имаше отделна зала за родителите, предлагат алкохол и мезета, изобщо и ние и детето бяхме доволни.

# 40
  • Мнения: 24 467
Нашата торта беше правоъгълна, за 20 души, с изобразени полянки и рекичка, мостче, храсти и дървета. Беше декорирана с фигурки на животинки, които си играят /пластмасови фигурки/- зайче, което се люлее, мече, което се пързаля на пързалка, катерички, които също се люлеят на люлка от типа на дъска /нагоре- надолу/... Хлапето много обича животни и беше доволен, когато я видя.
Животинките и люлките им сега стават за игра. От тортата нищо не остана веднага след поднасянето й. Направиха ни я по поръчка на самия ден и за обяд беше "топла- топла".

# 41
  • Мнения: 532
Първият рожден ден си го празнувахме на 2 пъти в къщи само с роднините. На обяд  прабабите и прадядовците , а вечерта  бабите дядовци , вуйчовци , чичовци......Детето нищо не разбра ( то доста поспиваше ) проспа голяма част от празника. Но за сметка на това 2 - ят рожден ден го правихме 3 пъти с 3 торти - първо в яслата , след това на детска сладкарница с деца и последно с цялата рода в къщи. Вече разбирахме повечко и беше много щастлива принцесата.

# 42
  • Мнения: 2 309
Вкъщи, прецених че е най-добре да сме си в нас с бабите, дядовците и най-близките приятели, които детето познава и обича. Все още не обръщаше внимание на другите деца. Вторият обаче задължително ще го направя с дечица в някое детско клубче.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 252
Рождения ден на малчо го направих в къщата на родителите ми. Имат голям двор и морава.
Случихме на хубаво пролетно време и празненството за децата го направих на двора. Надух 100-тина балона, които навървах на гроздове под асмата, окачих флагчета Happy Birthday по целия двор, купих тематична покривка, салфетки, чашки и шапки за всички гости. За децата направих сандвичи, а за вечерта имаше празнично меню Simple Smile . С децата празнувахме през деня, а с роднините вечерта. Имаше достатъчно време да се наиграят хлапетата, а вечерта да се порадват роднините на малчо. Емо цял ден бе обгрижван от братовчедките си и от останалите роднини.
Ето и тортата ни.

Но за догодина, живот и здраве, ще отидем на заведение, за да си спестя двудневното чистене и готвене.

# 44
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
с роднините празнувахме на датата вкъщи слетобяд, а в съботата резервирах детско клубче и поканих приятели с дечицата

Общи условия

Активация на акаунт