Как ме прецакаха в магазина...

  • 4 436
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 775
Кой е магазина?

# 61
  • Мнения: 5 790
Ако става въпрос за Била - отдавна ги отсвирих.
Няма що, прехваления магазин  Sick

# 62
  • Мнения: 7 803
на такова мислене съм попадала често  #Cussing out айде сега за 2 лева такава разправия. как не разбраха, че не е лев-два, а до отношението  #Cussing out

# 63
  • Мнения: 229
И в пловдивската Билла е така. Омръзна ми от разправии, вече не ходя там.

# 64
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Алекс, аз на тове място пак бих писала на КЗП, ако трябва и всеки ден. Щом от магазина периодично ще ми късат нервите и аз толкова често ще им ги късам!
За колегата потребител от опашката нямам коментар #Crazy!

# 65
  • Мнения: 7 640
аз такива емоции имам във веригата Европа Sunglasses

# 66
  • Мнения: 7 803
за европа има отделна тема  Mr. Green

# 67
аз пък искам ...така да се каже да похваля един магазин...става въпрос за САМ (мисля че така се казва)  в дружба2 в рум-а се намира...тааа да ви разкажа...направопо бях впечатлена от обслужването там..бяхме излезнали на пазар и накупили доста неща...на касата обаче не ми достигаха 2 лева и нещо..ще ви излъжа колко точно...но над 2лв и аз тръгнах да взимам нещо да върна(каквато е попринцип практиката), когато касиерката каза че нямало нужда и че мога да и ги върна следващия път....аз обясних 4е не живея много близо и за пръв път пазрувам в този магазин...а момичето се усмихна и каза че нямало проблем и следвашия път когато минавам 6те си ги платя:) наистина се изненадах изключително приятно,защото в пове4ето супермаркети както вие се оплакахте само гледат да ви преметнат Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт