Спряхте ли да гледате Нова?

  • 5 211
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 371
Учудвам се колко хора има
дето  ..................................
айде ще си спестя коментара !


Позволи ми да подскажа.
Учудвам се колко хора има,
дето не харесват моя Румен.
.............
Събрали са всички готини мъже в НТВ  Mr. Green

# 91
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ами не съм спряла..., че и защо?
Просто (почти) не съм гледала бозата ВБ и нямам натрупани никакви негативизми към тази медия... А към много други имам и то големи. Всичко ФОКС-ове са отврат  Sick (примерно).

# 92
  • Мнения: 3 423
Аз пък не мога да разбера как може толкова да ви зависи животът от някаква си телевизия ooooh!
Peace

Животът на Румен Луканов зависи от
това, дали аз гледам предаването му.
Толкова ли е трудно за разбиране?!

# 93
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Лисо, в к`ъв трилър ни вкарА сега  Mr. Green

# 94
  • Мнения: 5 468
Ъъъъ.... гледахте ли Горещо? ВЕнета Райкова си е сложила силикон в устните Blush.

Аз го гледах, но според мен не е силикон, а някой от резорбируемите филъри- хиалуронова киселина или нещо друго.
Ами може, може... аз не разбирам от силикони и от филъри... просто ми направи впечатление, че й е по-дебела устната, а как го е постигнала - не знам.

# 95
  • София
  • Мнения: 2 623
Учудвам се колко хора има
дето  ..................................
айде ще си спестя коментара !


Позволи ми да подскажа.
Учудвам се колко хора има,
дето не харесват моя Румен.
.............
Събрали са всички готини мъже в НТВ  Mr. Green

Айде от мен да мине  Hug
Мисълта ми беше затова,
колко хора има дето нещо
не са у ред с главата  Rolling Eyes
Може ли заради един формат
предаване да не гледаш
нечия телевизия  newsm78
Самия въпрос е меко казано
глупав и безмислен.
Много хубаво някой по-горе
го е казал, че й дреме на НОВА,
че еди кой си не я гледа  Joy
Тя как разбра, че този някой не
я гледа ???

# 96
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Гледам каквото ми хареса по която ми хареса.

А, рядко гледам ТВ.  Peace

# 97
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Поздрав за Лиска


http://rumenlukanov.bravehost.com/

# 98
  • Мнения: 3 423
просто ми направи впечатление, че й е по-дебела устната, а как го е постигнала - не знам.

Ми може мъжът й да го е постигнал.
Семейство, но и боен клуб все пак.


Даф, ти като че ли ми се подиграваш, а?
Текста от Ива Тодорова чете ли?

(Румен) притежава комплексност от чар,сексапил,мъжко естествено поведение,непринуденост и позитивно настроение и всичкото това го прави толкова харизматичен и уникален! Румен е най-обаятелният мъж,който някога съм виждала!Има ли жена,която може да устои на неговия чар?Не мисля... Чела съм доста статии и мнения на жени,които са участвали в предаването,и са казвали,че тръпката да седиш до мъж като Румен е върховна! За първи път виждам някой мъж,който да флиртува с такава лекота! И не само с жените,но и като че ли с камерите,с цялата публика!Скритите жестове на тялото му може да те накарат да се разтопиш,или поне да се отпуснеш и да забравиш за напрежението!Като че ли играе с очите си,с погледа си,в който има послание...и който излъчва сексапил,атрактивност,мъжественост и самоувереност,и към всичко това като прибавиш и интелигентността му,която му е природна даденост,а не поза,находчивостта и бързата му мисъл...какво повече от това за идеалния водещ ( и не само водещ Wink ) Има толкова много изтъркани водещи(ден до пладне),които са толкова еднакви,посредствени и взаимно подражаващи си един на друг!Но Румен е оригинален,чаровен,магнетичен и така обаятелен,че предизвикателното му поведение понякога може да те накара да забравиш,че е женен WinkДори си мисля кое е по-вълнуващо(поне за женската аудитория)-да седнеш да отваряш кутиите просто така, или да се насладиш,че си седнал срещу мъж като Румен!?Предаването е 45 мин(общо с рекламите),тук просто всичко е рутинно-речта на нотариус Каменов и Жасмина,обажданията на банкера,всичко това се повтаря всеки ден и въпреки това не може да ти омръзне,благодарение на Румен.Всеки път, когато някой излезе да играе на стола,той съпреживява всичко заедно с участника...и загуба, и успех!Това е Румен!С него няма просто как да ти стане скучно!А и цялата тази енергия,която лъха от него...като че ли редом с мъжествеността си е запазил и детското в себе си,което го прави още по-сладък!Невъзможно е да не го харесвам!

Добавям само едно потно "ох".
Е, как после да не гледа човек Нова, кажи ми...

# 99
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Лиске, според мен Ива Тодорова е просто твой псевдоним.  Laughing

# 100
  • Мнения: 3 423
Лиске, според мен Ива Тодорова е просто твой псевдоним.  Laughing

Подигра ми се, сега се опитваш и да ме обидиш.
Далече няма да стигнем така обаче.

Жената, която Румен прегръща, не съм аз.

Последна редакция: нд, 06 май 2007, 18:16 от Liska

# 101
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ей, швабска неблагодарност!  Crossing Arms

# 102
  • София
  • Мнения: 1 163
Цитат
Нова имат недостижими репортерски разследвания и публицистични предавания
аз съм на същото мнение

# 103
  • Мнения: 2 441
НЕ.
Довечера дават Бандата на Оушън.

# 104
  • Мнения: 678
Естествено, че я гледам. Би било глупаво да пропуснеш толкова други добри предавания, заради един ББ. А и между другото резултатите не са манипулирани, хората така са гласували. Просто много правилно са си били направили сценария от СИА - явно познават психиката на българина.

Общи условия

Активация на акаунт