Спряхте ли да гледате Нова?

  • 5 201
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Не гледах ВБ, само четях форума, което си беше повече от гледане. Иначе гледам "Доктор Хаус" щото съм флюбена в него.  Crazy

# 106
  • Мнения: 1 992
Жената, която Румен прегръща, не съм аз.

Не ми казвай, че си събираш изрезки от вестници с негови снимки.  Mr. Green

# 107
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Жената, която Румен прегръща, не съм аз.

Не ми казвай, че си събираш изрезки от вестници с негови снимки.  Mr. Green
Цяла дискусия се чудя кой е тоя Румен?  newsm78

# 108
  • Мнения: 1 992
Цяла дискусия се чудя кой е тоя Румен?  newsm78

Оня от "Сделка или не". Водещият.

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Цяла дискусия се чудя кой е тоя Румен?  newsm78

Оня от "Сделка или не". Водещият.
Мерси   bouquet Не съм го гледала и затова не съм в час явно  Embarassed

# 110
  • Мнения: 3 423
Цяла дискусия се чудя кой е тоя Румен?  newsm78

Оня от "Сделка или не". Водещият.
Мерси   bouquet Не съм го гледала и затова не съм в час явно  Embarassed

Как така "оня"?! Поне "този".
Не така пренебрежително, боли.
Култово предаване, култов мъж.

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Цяла дискусия се чудя кой е тоя Румен?  newsm78

Оня от "Сделка или не". Водещият.
Мерси   bouquet Не съм го гледала и затова не съм в час явно  Embarassed

Как така "оня"?! Поне "този".
Не така пренебрежително, боли.
Култово предаване, култов мъж.
Звинявъм съъъ  newsm78  Embarassed  bouquet

# 112
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Няма промяна в поведението ни. По принцип много рядко превключваме на Нова- и преди, и сега. Пък и няма много време за телевизия Wink

# 113
  • Мнения: 1 072
WINX Club. Това е достатъчно.

# 114
  • Мнения: 4 841
Нова ми е фаворит.
ако ме манипулират редовно в новинарските емисии, нямаше да ги гледам, но не мога да се почувствам манипулирана от игра с огромни рекламни блокове StopГледах ББ, но не съм пускала СМСи, така че не се чувствам манипулирана Mr. Green.

Сериалите след 20.00 часа през седмицата ми харесват, също и Календар, темата на Нова. сега като съм по майчинство се надявам и Милен Цветков да мога да го видя.

Като става въпрос за манипулации от телевизия - мисля, че първенството е за бТВ (не включвам кабеларки като СКАТ). Новините им са почти толкова скучни, колкото по Канал 1 Sick

Подкрепям това мнение, в момента Нова е №1 и просто не знам какво трябва да стане, та да я измести някой от първото място. А бТВ не гледам от години.

# 115
  • Мнения: 1 426
Хайде бе, биг брадъра е само едно предаване, което е насочено към определена публика... Предавания много и най-различни. Гледам тия, които ме интересуват.

# 116
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
През ум не ми е минавало да спирам да гледам Нова заради едно предаване. И Слави не харесвам, но не спирам да гледам БТВ - по такива критерии трябва да зяпам само Енимъл планет.
Намирам новинарските им емисии за най-приемливи от трите (на К1 ми харесват повече, но водещите и интериора ме дразнят, на БТВ - са дупедавски и тъпи... Най-голямата тиква, отгледана от дядо Пенчо от Долно нанагорнище, мноу важно!); сутрешният им блок също ми харесва най-много, както и някои от другите им продукции; вечерните им сериали тоже.

# 117
  • Мнения: 3 423
Аз пък мога да си представя,
че и тази тема е пързалка.
Кой трезвеник в главата ще
пусне подобно недоразумение.
Заради едно предаване - бойкот
на цяла телевизия. Лично засегнат?

# 118
  • Мнения: 2 759
                    Аз бойкотирам всички предавания, да. Но вечерните им филми не са за пренебрегване, специално "Д-р Хаус". Още повече, че от години не гледам БТВ, сега отказвам и НОВА. Категорично "Горещо" не гледам вече, няма и да гледам, ако ще някой да умре на живо. По стечение на обстоятелствата преди бях редовна, а Нова ми беше любима телевизия за дълго.

Общи условия

Активация на акаунт