Сигурно съм дребнава, ама много се издразних

  • 3 549
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 668
Въпросът е повече от сериозен.
Трябвало е просто да го застреляш в състояние на афект и законна самоотбрана.
Свекърва си да дадеш на съд в Хага като съучастник (може и подбудител да е) за нарушените ти права.
След някоя и друга година, ако няма да има на кого "да ти изнесат къщата", няма да се чувстваш толкова ограбена.

ПП Случката наистина е покъртителна. Истинска семейна драма.

Боже  Praynig Колко си оригинална и интересна ... Сигурно изпадаш в екстаз от собственото си остроумие ...

Споделило е нещо момичето , казва че не е дребнава ...Няма ли право да се подразни ?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Смятам че не си дребнава, въпроса тук е принципен. Не става въпрос за стойността на белачката, то е ясно че можеш да си купиш друга или да купиш на свекърва ти. И аз щях да се ядосам, ами като не й е удобна да си купи такава която й е удобна, защо да взима твоята. То по тази логика утре може матрака да вземе да й убива, та мъжа ти да й отстъпи вашата спалня.
На същото мнение съм Peace И аз бих се ядосала и не би ми станало гузно след това Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 5 468
Ъъъ... хич няма да забележа, че ми го няма нещо. Ако съвсем случайно усетя и повдигна въпроса, изобщо няма да се ядосам, че я е дал на майка си (въпраки, че съм с доста особено Tired мнение за нея), на сестра си, на първата си братовчедка. Не държа на нито една вещ в къщата си. Само да не ми взимат машинката за правене на фрапе, че за нея човек убивам!!! Laughing
Преди 1 година, сестра му, ми поиска сокоизстисквачката. Чисто нова е, не съм я ползвала изобщо, освен да я пробвам първия път и я прибрах. Дадох й я и още е у тях. На мен не ми трябва Crossing Arms.
Аз съм такава, че като ми кажат - Много ми харесва това! ... и казвам: Подарявам ти го Crazy.

Не му отмъщавай на мъжа си. За някаква си белачка за картофи... Искал е да зарадва МАМИНКА просто Joy.

# 33
  • Мнения: 2 439
Че въпроса е принципен по принцип това е ясно, но за мене принципа е че НИКОЙ не може да бута вещите на друг човек без неговото разрешение.
Навремето майка ми ми помъква сешоара за морето, беше съвсем обикновен, аз се афектирах и тя ми каза, че мислела като си го сложи в багажа да ми даде нейния новия, който не бил ползван и бил по-хубав и че аз съм ползвала този уред веднъж в годината и т.н. Аз обаче се ядосах защо ми пипа вещите, просто изведнъж ми стана гадно.

# 34
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Момичета, аз съм на възрастта на вашите мами. Въпросът е наистина принципен, послушайте препатилия човек. Съпругът ми има брат и рано-рано научихме цялото му семейство, че тяхното си е тяхно, а нашето общо и така вече около 30 години. Уверявам ви, че има хора, които ти пускаш до вратата, а той се качва на кревата. Пази боже от такива, затова смятам, че е важна реакцията при първото такова "деяние", защото няма оправяне, от мен да знаете. За мен е вече късно да се боря, затова, опичайте си ъкъла, защото така се започва, а краят му не се вижда и започваш да се чувстваш употребен и.... а бе, няма нищо хубаво в това да се притесняваш да се защитиш, щом се чувстваш прав. И конкретно за случая: ако беше купил белачка на майка си, едва ли и темата щеше да е тук, но да ги разменя, умът ми не го  побира.

# 35
  • Мнения: 5 468
arina, ако баща ми ми дойде на гости и види в кухнята отверката на мъжа ми, и каже: "Леле, откога си търся такава отверка"... веднага ще кажа, че му я давам и мъжа ми няма да има нищо против. А ако има после нещо против, много ще се разправяме... за родители, за жестове, за дребни душици и прочие..., честно казано, много ще ме учуди и разочарова, ако ревне за отверката си, с която съм искала да зарадвам баща си. Има жестове, които нищо не ти костват, а много радват най-близките ти.
Аз разбирам, да ми поиска дивана или пък секцията или пък телевизора...

# 36
  • Варна
  • Мнения: 25 242
arina, ако баща ми ми дойде на гости и види в кухнята отверката на мъжа ми, и каже: "Леле, откога си търся такава отверка"... веднага ще кажа, че му я давам и мъжа ми няма да има нищо против. А ако има после нещо против, много ще се разправяме... за родители, за жестове, за дребни душици и прочие..., честно казано, много ще ме учуди и разочарова, ако ревне за отверката си, с която съм искала да зарадвам баща си. Има жестове, които нищо не ти костват, а много радват най-близките ти.
Аз разбирам, да ми поиска дивана или пък секцията или пък телевизора...

Е хубаво де, ами нали и мъжът ти може "отдавна да е търсел" точно тази отвертка! Не мисля, че е дребна душица човек, който си цени нещата. Хайде сега, магазини бол, едва ли тая въпросна картофобелачка, около която се вихри спора, е единствената в света, на който му харесва да иде да си купи. На мен пък и през ум не би ми минало да взема чуждата Naughty И през ум няма да ми мине да раздавам на приятеля ми инструментите без негово съгласие Peace 
Явно просто всеки се отнася различно към такива неща, добре е човек да знае как половинката му ще реагира, преди да действа Simple Smile Поздрави  bouquet

# 37
  • Мнения: 750
arina, ако баща ми ми дойде на гости и види в кухнята отверката на мъжа ми, и каже: "Леле, откога си търся такава отверка"... веднага ще кажа, че му я давам и мъжа ми няма да има нищо против. А ако има после нещо против, много ще се разправяме... за родители, за жестове, за дребни душици и прочие..., честно казано, много ще ме учуди и разочарова, ако ревне за отверката си, с която съм искала да зарадвам баща си. Има жестове, които нищо не ти костват, а много радват най-близките ти.
Аз разбирам, да ми поиска дивана или пък секцията или пък телевизора...
Аз също мисля така,но......все пак ги е разменил бела4ките,не я е подарил!Аз също се раздавам като луда Crazy,ха някой е казал,4е нещо му харесва и хоп...ве4е е негово!
Но доколкото разбрах newsm78,става въпрос за ,,менкане,,!Те тогава ве4е нещата се променят! Close
   Ама....не си струва да си тровиш живота с такива неща!Кажи му 4е не ти е станало приятно от това,4е ги е сменил...и те това е!Арее...майната и на едана бела4ка Whistling

# 38
  • Мнения: 1 564

Аз също реагирам така понякога, но като се осъзная, му се извинявам и така, хем ми разминава вече яда, защото съм си го изляла, хем ми минава гузното, дето съм се развикала.  Simple Smile
Peace Peace Peace

# 39
  • Мнения: 2 197
Аз бих постъпила по съшия начин и даже въобще нямаше да ме загложди съвестта. Не давам да ми се пипат нещата. А ако го направи - много ще съжалява!

# 40
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
аз сьщо бих се подразнила     .откьде накьде ще и дава  мое нещо ,а тя не може ли да си купи ?Да не струват милиони ,ако трябва ще си купи 2 -3 докато си намери удобна.а то какво значи на мама удобна пьк на теб .....
аз сьщо не обичам да ми пипат нещата и да ми ги местят от местата.

      Подкрепям  Peace

# 41
  • Мнения: 804
Не си дребнава! Съпругът ти също не е виновен, явно той просто е добър човек. Чудя се  на акъла на свекърва ти - вместо да се жалва, може да отскочи до магазина и да си купи нова по-удобна белачка, че и на теб да купи една.

# 42
  • Мнения: 459
Ние правим обратното  Laughing

# 43
  • Мнения: 1 541
според мен не е редно да раздава твоите неща без да те пита, предполагам, че ако беше питал нямаше толкова да те е яд. Аз също понякога се чувствам дребнава, ма кво да се прави-човещинка.

Общи условия

Активация на акаунт