Хипотетично

  • 2 030
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 677
Небесна, ти ли си на хаватара си и защо си муж?

# 46
  • Мнения: 448
Хипотетично щях да обикалям света с кораб,да изглеждам като Дженифър Анистън,но вероятно щях да съм самотна... newsm78

# 47
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Съвсем реално ако не бях се запознала със сегашния си мъж щях да зарежа следването и да отида да уча пантомима във Франция в школата на Марсел Марсо. Цялата трупа замина със спонсорство за Франция само аз останах тук.
Хипотетично може би щях да съм още там, да съм женена за французин и да не съм толкова напълняла.
В действителност за минута не съм съжалила че останах тук с любимия човек.

# 48
  • Мнения: 936
Може би щях да съм в някоя англоговоряща страна, да живея в просторна и светла къща. Може би щях да съм неомъжена все още, да работя нещо вълнуващо и да обикалям света.
Не знам защо, но напоследък все по-често си задавам въпроса дали съм на правилното място, в правилното време и с правилните хора.  newsm78

# 49
  • София
  • Мнения: 4 423
Щях да съм жена на най - скучния мъж на земята, щях да кроя планове как точно да го зарежа, щях...щях... но е - това е, аз съм скучна ССФ. Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 2 386
Щях да живеяв Пловдив с голямата си любов...която ме съсипа.
Щях да завършвам английска филология....и ...трудно да си намеря работа (знам какво говоря).
Щях вечно да съжалявам, че не съм направила крачката, която всъщност направих...за която пък мъъничко съжалявам към днешна дата, именно заради миналото...Уф..

# 51
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Небесна, ти ли си на хаватара си и защо си муж?

Види се, че не сте врачка.  Crossing Arms Това съм аз в миналото, предходното прераждане като муж, както и проекция на еволюиралия ми изглед след някой друга хиляда година в будущето (в аватаря). Mr. Green

# 52
  • Мнения: 3 447
Небесна, ти ли си на хаватара си и защо си муж?

Ами погледни титлата, то е видно защо е муж  Grinning

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Крава-травестит е, според мен. Мъжка, но с червило и чанта.

(Оспамих и собствената си тема  ooooh! )

# 54
  • Мнения: 3 447
Дафино, хипотетично с тебе можеше сега да пием джин с вермут и да слушаме реге на Комина в Созопол, вместо да спамим тук, а на котлона да къкри леща  Tired

# 55
  • Мнения: 4 585
Доне, бедничка ли си?

# 56
  • Мнения: 3 447
Доне, бедничка ли си?
Не, просто обичам леща  Simple Smile Но и джин с вермут обичам, там е работата Simple Smile

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Тц, не е така. Ако не къкреше леща, нямаше да висим у форума и нямаше да се познаваме. Макар че- неведоми са пътищата Господни  Grinning

# 58
  • Мнения: 10 758
Сигурно щях все още да имам безразборни връзки, да осъмвам по дискотеките и да се чудя, защо толкова много ме мразят омъжените жени.

Общи условия

Активация на акаунт