Капсули за отслабване или номера на китайката - 6

  • 32 143
  • 306
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 758
ако има мами от Варна нека да напишат от кьде ги купуват,че никаде не ги намирам
Мондиния, тя ще ти каже Peace

# 76
  • Мнения: 1 449
Аз изпих 1 опаковка, добре ми се отрази, апетита ми намаля и се храня доста прилично. Няколко пъти(май 3  ooooh!) забравях да пия вечерната таблетка, но все пак съм доволна. Минус 2 кг.

Сега ще пия фет бърнер, имам още една опаковка от китайските капсули за после.

# 77
  • Мнения: 13 512
ако има мами от Варна нека да напишат от кьде ги купуват,че никаде не ги намирам
От Дрогерия  "Здраве" на Червения площад. Между орбита и Чаталджа, от дясната страна, ако идваш от Чаталджа.

# 78
  • Мнения: 18
Здравейте!
Може да се каже, че изчетох всичко до тук по въпроса! (китайския) Купих си зелената опаковка от Варна за 16.50 лв. от едно магазинче за здравословни храни над обръщача на тролеите, в една от белите бараки.
Отчет- след седмица... и успех на всички!

# 79
  • Мнения: 3 216
Ами аз за сега спрях да ги пия. Доволна сьм от сваленото,но сьм податлива кьм нацепване и ме е страх да не се появят още стрии. Може би преди морето ще взема още една опаковка.

# 80
  • Мнения: 1 685
Привет от новак в темата Stop newsm10 newsm51преди малко написах една изповед по темата-сигурно си беше направо за формат А 4 обаче ми даде някаква админ грешка и всичко ми се загуби smile3511 smile3514Сега нямам сили и време да повторя всичко,но непременно ще пиша пак-имам какво да кажа за капсулите.

# 81
  • Мнения: 18
Здравейте!
Аз пък се чувствам "стара" тук, въпреки че само веднъж се обадих да кажа, че започвам със зелените (затова пък колко изчетох!) ! Ето и резултата: след една седмица на зелените, а резултат- 0! По принцип съм чувствителна към всякакви лекарствени продукти и реших да не рискувам отведнъж с розовите. И все пак, от зелените действително полза никаква- голям апетит ме гонеше, както винаги, аз тъкмо се захранвах след дестина дена на плодове и чай, когато ги започнах- върнах си ги всичките, че може би и отгоре Sad
Както и да е... Ненапразно изчетох целия форум! Заредих се с розовите и от утре съм на тях  Grinning
Тео, чакам отзивите и дано да не са отрицателни!

# 82
  • Мнения: 1 685
Ами този път ше давам по малко и накратко защото одеве компа не понесе дългата ми изаюповед.Миналата година ми проглушиха ушите стези вилшебни капсули/розовите/иреших да пробвам изпих 4-5оп с почивки и резултат имах повече от видим за хората-като кг 6-7 като см още по-добре-а бе страхотна форма за морето!НО,страничните ефекти-всички накуп ипо много:съхнене на устата Mr. Green,световъртеж Rolling Eyes и постоянно напрежение в черепа и очите #Crazy/мисля че от тогава започнах да вдигам кръвно при постостоянно ниско/безсъние,нерв.напрежение/изпокарвах се с целия свят/ #Cussing out #2gunfireит.н.Сега-за тези неща може да си е индивидуално,а при мен и от ЕГН-то,но ги изчетох и за др момичета.Освен това ми се появи и някаква тежест и на моменти болка под дясното подребрие/жлъчка,чер дроб,дванайстопръсник/.И така като начало е това има и продължение,но пак бих се прежалила..... newsm10 smile3515 smile3501

# 83
  • Мнения: 1 685
Май нещо съм се объркала с шрифтовете ама ще извинявате Embarassed Grinning Praynig

# 84
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Тео71-тези ефекти останаха ли след спиране на хапчетата?Съжалявам,че питам обаче доста сме дъфкали факта,че когато ги пие човек трябва да ЯДЕ.Не спирам да го набивам в главите на приятелки и познати.Яде ли се-няма странични ефекти освен пиенето на поне 3л.вода-поне при мен и тези около мен е така.Пък и ми се струва,че 6 опаковки за 6кг.са адски много.Аз с две свалих почти 9 и после още 2 от нищото-остатъчен ефект явно.Сега почти два месеца по-късно не съм качила нищо,че и май още съм окльощавяла/според съпружеството/ .Нямах да свалям кой знае колко-тези 11кг.даже ми дойдоха малко множко,но нито кожа се развися,нито гръдната обиколка се срина драстично както при други диети.
   Между другото имам приятелка с бъбречни проблеми,която също изпи 2 опаковки с голям страх.Ами да кажа,че е жива и спазвайки приличен/не драстичен/режим на разделно хранене смъкна почти 15кг. за по-малко от 3м.качени при бременност преди 4г. и успешно ги задържа.

# 85
  • Мнения: 3 216
Да,аз сьщо много пьти сьм казвала,важното е да се яде. Обаче с една сьмишленичка се разровихме за инфо-хаповете сьдьржат ефидрин! От него идва сьрцебиенето и напрежението в очите. Сьщо така хора с проблеми с щитовидната жлеза не бива да го взимат под никаква форма( моя милост сиреч). Аз вече 2-ри месец не сьм си вьрнала килограмите при все,че сьм в сесия и не спирам да ям Embarassed

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 201
И аз така не можах преди време да завърша първата опаковка заради сърцебиене, но при втората нямах никакви проблеми, защото СЕ ХРАНЕХ! Така е, трябва да се яде!!!! Апетитът го няма никакъв от хапчетата така че насила трябва да хапваш, но пък си има резултат. Аз свалих 2 кг (от целени 5) но по-хубавото беше че ми мина зверския апетит, който ме беше обхванал и започнах да се чувствам много добре, а не надута и свинска. И от време на време пиех разтворим Магнезии като превенция срещу сърцебиенето. Очаквах пак да не многа да спя, но въобще не ми се случи.

Даже по време на втората опаковка пиех и Липозан, та ефектът стана комбиниран, но по-важното е, че вече 3 седмици продължавам да свалям без да се тормозя (което според мен е от смяната на режима на хранене и жегите). И е много по-лесно като не мислиш постоянно за това, че си на диета!
УСПЕХ!!!

# 87
  • Мнения: 18
от днес съм на розовите и ефект има, за разлика от зелените Сание, които също пробвах. Нямам никакъв апетит, но ям насила. Нищо, че ми е първи ден, имам и всички описани от Тео странични ефекти, плюс невероятна енергия (аз по принцип съм с ниско кръвно и доста муден човек).
Отдавна се чудех дали да споделя тук с вас предишния си опит с китайските хапове за слабеене... И тъй като сега се чувствам по абсолютно същия начин, смятам, че става въпрос или за същите, или за такива със сходни съставки. Изводът, поне засега, е постоянно повтаряното тук в темата "Яжте!" 
Та така, историята е следната. Преди няколко години, моя приятелка китайка ми препоръча "единствените ефикасни хапчета за отслабване", които неотдавна излезли на пазара (както тя се изрази- всички останали не вършели работа, а тези били новооткрити и много момичета слабеели)- тя и майка й (съответно 30 и 60 год.) ги пиели и отслабвали, независимо дали се хранели. А те се хранели, между прочем (!!).  Аз тогава също ги започнах и се чувствах точно както в момента, но с тази разлика, че не ядях (!!) и заради излишеството енергия се юрнах на аеробика. Тогава не спортувах редовно, а още на първия ден с тези хапчета 1 час аеробика ми се стори малко! Отслабвах с по килограм на ден, но прекарвах безсънни нощи и на 2-рия или 3-ия ден вечерта направих криза- няма да давам подробности, но беше ужасно. С две думи- става въпрос за описаните от Тео странични ефекти, но в много по-силна степен. Накрая се оказах в болница на системи и се оправих след няколко дена, защото едва тогава ефктът от лекарствата изчезна.
Едва ли много жени биха искали да чуят за китайски хапчета след подобен опит, но аз реших да следвам съветите ви и да се храня- може там да ми е била грешката, да видим дали ще издържа... Боря се с  8-10 кг. от много време. Не ми помогна плодолечението, нито дори соколечението. Забавят ми метаболизма безумно и въпреки че последния път успях да спазя точно захранването, си върнах всичко Sad 
Сега чета за ефедрина и доколкото рзбирам, от него идват повечето проблеми. Според инфо-то, което намирам, се счита за допинг и влияе зле на сърцето...
Е, всеки си преценява- аз лично продължавам. Успех   bouquet

# 88
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Сега преминах на метформин и се чувствам добре.В интерес на истината след китайските хапчета ,доста ме беше страх да ползвам някакви средства за отслабване,преживяното от тях трудно се забравя-явно не са за всеки организъм. Shocked

# 89
  • Мнения: 1 685
Продължавам с моята сага по темата:както вече писах имах много подробна изповед,но така и не можах да я публикувам та затова на части-вчера наблегнах на стр.гадни ефекти,но не мога да отрека и положителните-добих форма-кг не са много но мисля че направих мускули от спортуването-особено по краката а и при ръст169 и 61кг 10 надоло направо ми се виждат мечта.Аз смъкнах 6-7 и бях много доволна.Освен това меко казано пръщях от енергия и в комбинацията от безсънието направо си ходех като зомби.Според мен страничните ефекти са същите като на Мазиндола,който за жалост вече няма на пазара-с него забравях и вода да пия.Но да кажа че не съм яла-в никакъв случай-напротив-неяденето беше само първите 2-3дни после даже се притесних че пия и пак ям и само дето си давам парите.Обаче това е-изкарах лятото в супер форма,задържах и до коледа,тогава малко се поотпуснах и хайде мъка не мъка пак на капсули.А в Пловдив ги продават по 25лв и ако купиш 5 6-тата е безплатна и аз направо се напънах,защото не намерих друга ентусиазка да се комбинираме.Но този път вече подготвена се запасих с разни билкови тб за сън и нерви и пак ги изпих.Резултата не беше толкова добър като първия път,но бива и стран. ефекти понесох по-добре-а бе пак бях доволна.НО около и след велик-ден-направо настъпи трагедия,така се отпуснах-не тринирах,случиха ми се и някои лични неща,депресирах се и нямах мотивация за нищо-и така-бял хляб и шоколад за 1-2месеца си върнах всичко че и отгоре.Сега съм пак на нулата в кг,но пък по форма не чак толкова зле-може би от миналите тренировки.В момента пия Фибракс 3по3 икит чай,който не съм спирала от 10години,защото имам проблем с WC.Сигурно пак ще се прежалвам за капсули,макар че за лятна форма вече е мноооого късно. newsm78УФ,написах си го най после-направо ми звучи като изповед на анонимните алкохолици! Laughing Grinning Simple Smile Embarassed Rolling Eyes Twisted Evil Stop

Общи условия

Активация на акаунт