Колегите ви....какви да са отношенията с тях?

  • 4 975
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 674
Аз пък почнах да се дразня от колежката ми, с която сме в една стая  #Cussing out Нещо много е политизирана тая жена и не спира да ми дърдори за политика. Аз и мълча по няколко причини:
1. Уважавам политическата ориентация на всеки, но не мисля, че работното място е за такива дебати
2. Не споделям политическата и ориентация като цяло
3. По-възрастна е, а аз не се заяждам с такива хора
4. не искам за глупости да отежнявам работната атмосфера

Но... явно моето мълчание не й е достатъчно, за да разбере, че прекалява  Tired
Какво да се прави  Confused


Ами не и мълчи тогава. Явно е от тези дето не се сеща...  Rolling Eyes  Кажи и директно  че не те вълнува политиката  изобщо.Така тя ще си намери "друг слушател!"  Grinning  Все пак трябва да си пазиш нервичките,нали...  Wink

# 46
  • Мнения: 1 299
Аз пък почнах да се дразня от колежката ми, с която сме в една стая  #Cussing out Нещо много е политизирана тая жена и не спира да ми дърдори за политика. Аз и мълча по няколко причини:
1. Уважавам политическата ориентация на всеки, но не мисля, че работното място е за такива дебати
2. Не споделям политическата и ориентация като цяло
3. По-възрастна е, а аз не се заяждам с такива хора
4. не искам за глупости да отежнявам работната атмосфера

Но... явно моето мълчание не й е достатъчно, за да разбере, че прекалява  Tired
Какво да се прави  Confused


Ами не и мълчи тогава. Явно е от тези дето не се сеща...  Rolling Eyes  Кажи и директно  че не те вълнува политиката  изобщо.Така тя ще си намери "друг слушател!"  Grinning  Все пак трябва да си пазиш нервичките,нали...  Wink

Роза, пропуснах да спомена, че ми е и шеф  Tired Но след месец и нещо напускам, така че...ще потърпя още малко  Wink

# 47
  • Мнения: 3 674
Ланфеарче...Нищо че ти е шеф... Rolling Eyes Няма да те уволни за това че  не искаш да слушаш за политика, я...  Wink




Рамада, като каза, че работиш с мъже се сетих, че мъжете са по-точни колеги от жените. Много рядко сплетничат и злепоставят умишлено,.......


С това съм много съгласна...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт