Какво не искате да си спомняте от детството ?

  • 1 810
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 495
Хубаво детство имах...но труден пубертет

# 31
  • Мнения: 639
........ и халва , още по-гадно е. Sick Това в кръга на шегата,а не искам да си спомням пиянствата на баща ми, който всъщност беше много готин,ако е трезвен.

# 32
  • Мнения: 528
Нищо не искам да забравям от детството си. Просто има моменти, които бих искала да не са се случвали...смъртта на татко е един от тях

# 33
Смъртта на майка ми - бях на 8
Пияния ми по голям  брат след някой копон или имен ден 
Огромните рани по краката ми от мидите по плажа
Паданията ми от терасата на село
Макароните на брат ми
Ходенето на училище
Домашните
Учителите   
 

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И аз не желая да забравям нищо от детството ми. Даже ми е мъчно понякога за едно време, вчера слушах Балонче хвърковато и ми беше тъжно-тъжно Embarassed.
Само 2 неща не искам да помня - как ме обиждаха в училище и как на 13тия ми рожден ден баща ми падна в коридора от болка от дископатия и не можеше да мръдне, а аз не можех никъде да намеря монета от 5 лв да звънна на мама, нямахме телефон вкъщи.

Друго нещо се чудя от известно време - защо не помня майка ми бременна със сестра ми, раждането й помня, но да е имала корем и т.н. не. newsm78

# 35
  • Мнения: 13 512
Друго нещо се чудя от известно време - защо не помня майка ми бременна със сестра ми, раждането й помня, но да е имала корем и т.н. не. newsm78
и аз не помня майка ми бременна, че и никакви снимки не намерих от този период и казах на сестра ми, че е осиновена.Че сме я намерили на боклука, до казана да плаче и сме я взели, И тя  дълго време вярваше и не смееше да попита, защото "беше тайна"Simple Smile

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
и аз не помня майка ми бременна, че и никакви снимки не намерих от този период и казах на сестра ми, че е осиновена.Че сме я намерили на боклука, до казана да плаче и сме я взели, И тя  дълго време вярваше и не смееше да попита, защото "беше тайна"Simple Smile
Еее, на мойта сестра в картона пише от коя бременност е и т.н., а и вече не се лови толкоз лесно на въдицата. Тюх!! Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 792
 Няма неща, които бих искала да забравя, напротив чувствам се много добре с всичко, което помня и разбраното и неразбраното(в последствие осъзнатото) обичам си детството, обичам си спомените, обичам децата си, защото виждам в тях това, което бях аз.

# 38
  • Мнения: 583
Има доста неща, които не искам да си спомням от деството, но въпреки всичко те са в съзнанието ми, и никога няма да ги забравя. Лошите са повече от хубавите, но не всеки може да има щастливо детство. Най- вече сълзите и тъгата.

Общи условия

Активация на акаунт