Сайт с игрички и хубави награди - 5 серия "ПОЛУЧИЛИ НАГРАДИ" :))

  • 9 603
  • 303
  •   1
Отговори
# 90
Deb  ,моята картинка е същата като твоята с разлика в текста .Стигнах до рибката ,която явно чакаше да и пиша.Аз пък реших да обърна на английски /бях на испански/ и взех че получих писмото  за което което помолих да ми помогнете .Иначе рибата не ми се появява вече ,дали трябва да я потърся ?Уф съвсем се обърках
Ще очаквам включване от по-опитните    Hug

# 91
  • Мнения: 6 999
Чакайте мирни. Почвам да превеждам. И без това проспах упражненията, поне тука да дам своя принос  Joy
Ох  ooooh! Помощ  Rolling Eyes
Играя си аз днес и се засилвам да играя на заека. Натискам и.... изкарва ми картинка с дяволчето и нещо пише на френски  ooooh! мисии някакви... бла бла... Натиснах да продължа и ми искара ооооще повече надписи на френски  Joy не знам какво да правя  Shocked помагайте  Praynig
Ето това е http://www.siena.snimka.bg/photo.php?photo_id=2826204

това някой от куестовете ли е? Трябва да напиша онзи текст на рибката ли? А ако не го направя сега? Мога ли да натисна index, и друг път да го направя?   Tired

Явно е някоя от мисиите , защото има бутон да говориш с Bubly !
Там където пише qlique vite - натисни и ще говориш с рибката . Копирай ето това и го сложи в полето les travaux vaunt commencer . И ще стартираш някаква мисия !

Така, правилно - отиваш при рибката и и приказваш les travaux vont commencer  (означава работата ще започне). В мисията иде реч за някакъв строеж и е 5 нива.
    Здравейте,играя отскоро и досега само ви четях.Регистрацията ми е  pymba .Днес ми се появи съобщение което не разбирам ,ето го:  Bravo ! Tu as activé une Quête d'Enfer!
                и
  Tu viens d’activer une Quête d’Enfer ! Diabolo a décidé de te confier une mission de la plus haute importance : Aide-le à construire son antre… Tu pourras ainsi percer le mystère de ce chantier des plus diaboliques… Découvre vite ce que notre mascotte te réserve…

Bonne Chance !
  Моля помогнете

"Браво! Активира Адския куест. Ти току-що активира Адския куест. Диаболо е решил да ти повери мисия от най-висока степен на важност - да му помогнеш да построи своя... (ъъъъъъъъъъъъъъъ, тичам до речника, ровя, ) своята пещера. По този начин би могъл да проникнеш в тайната на един от най-дяволските строежи. Отркий бързо какво пази за теб нашият талисман. "

Ау, две нови думи научих днес Blush

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 11:28 от Еовин

# 92
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Bravo Petya !

Tu viens d’activer une Quête d’Enfer ! Diabolo a décidé de te confier une mission de la plus haute importance : Aide-le à construire son antre… Tu pourras ainsi percer le mystère de ce chantier des plus diaboliques… Découvre vite ce que notre mascotte te réserve…

Bonne Chance !

L'Equipe de Prizee

И аз получих писмо. Това му е текста

# 93
  • Мнения: 6 999
Това е същото като втория превод от предния ми пост Wink

# 94
  • Мнения: 1 028
И аз отворих тази тайна Дяволска игра-трябва да минеш стъпките от 1-5,като отидеш при рибата ти дава празен диалогов прозорец,даже няма поле за писане,натиснах индекс и то ми даде  после  2 стъпка,после 3 беше да напишеш мейла на някой твой приятел,и накрая ми отвори една игра на която играх 3 пъти,една риба хвърля моркови,а дявола и жабата с една носилка отдолу,трябва да удариш моркова така че да падне в сандъка в дясно,трабва да вкараш поне 10 моркова,аз го направих и сега ми пише ето това-Mon antre n'a désormais plus de secret pour toi... enfin presque !
Mais je ne t'en dirais pas plus pour le moment...
Encore quelques finitions, et d'ici 60 minutes tout sera prêt... Prépare toi à une surprise !Някой да ми преведа кво печела и каква изненада има за мен,моля.

# 95
  • Мнения: 6 999
-Mon antre n'a désormais plus de secret pour toi... enfin presque !
Mais je ne t'en dirais pas plus pour le moment...
Encore quelques finitions, et d'ici 60 minutes tout sera prêt... Prépare toi à une surprise !Някой да ми преведа кво печела и каква изненада има за мен,моля.
Моята пещера няма повече тайни за теб...почти.
Но няма да ти кажа повече за момента.
Още няколко финални работи и след 60 минути всичко ще е готово. Приготви се за изненада.


Предлагам преводите да се постнат в една темичка във форума, за да могат всички да си правят справки там  Grinning Какво ще кажете ?

# 96
  • Мнения: 6 155
И аз отворих тази тайна Дяволска игра-трябва да минеш стъпките от 1-5,като отидеш при рибата ти дава празен диалогов прозорец,даже няма поле за писане,натиснах индекс и то ми даде  после  2 стъпка,после 3 беше да напишеш мейла на някой твой приятел,и накрая ми отвори една игра на която играх 3 пъти,една риба хвърля моркови,а дявола и жабата с една носилка отдолу,трябва да удариш моркова така че да падне в сандъка в дясно,трабва да вкараш поне 10 моркова,аз го направих и сега ми пише ето това-Mon antre n'a désormais plus de secret pour toi... enfin presque !
Mais je ne t'en dirais pas plus pour le moment...
Encore quelques finitions, et d'ici 60 minutes tout sera prêt... Prépare toi à une surprise !Някой да ми преведа кво печела и каква изненада има за мен,моля.
И аз съм до тук.
Спешно, моля за превод Praynig
Останаха ми 30 мин.
но аз си го разбирам, че трябва някаква тайна играчка да се събере/оправи newsm78

# 97
  • Мнения: 6 155
-Mon antre n'a désormais plus de secret pour toi... enfin presque !
Mais je ne t'en dirais pas plus pour le moment...
Encore quelques finitions, et d'ici 60 minutes tout sera prêt... Prépare toi à une surprise !Някой да ми преведа кво печела и каква изненада има за мен,моля.
Моята пещера няма повече тайни за теб...почти.
Но няма да ти кажа повече за момента.
Още няколко финални работи и след 60 минути всичко ще е готово. Приготви се за изненада.


Предлагам преводите да се постнат в една темичка във форума, за да могат всички да си правят справки там  Grinning Какво ще кажете ?
А, супер.  Hug
Значи не трябва да се прави нищо  Rolling Eyes

# 98
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Е аз защо стигнах само до втора стъпка и има линк само към някакъв комикс  newsm78

# 99
  • Мнения: 6 155
На комикса щраках на някой от тях - първия или втория. След това индекс и пак на мисията...уф, нещо такова беше newsm78

# 100
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
На комикса щраках на някой от тях - първия или втория. След това индекс и пак на мисията...уф, нещо такова беше newsm78

 Heart Eyes Благодаря!   bouquet Открих го

# 101
  • Мнения: 467
Да, ама явно важи ако не си си изиграл кредита за игричката с ледчетата:-(( Щото на мен ми казва- Сори ама нямаш МаксПак:-((
Нощеска ще видя, таман ще сте разяснили повече нещата

# 102
Аз токущо се преборих с морковите и вече ще чакам да минат 60мин
Какво ли ни готвят още  newsm78

# 103
  • Мнения: 6 155
Аз токущо се преборих с морковите и вече ще чакам да минат 60мин
Какво ли ни готвят още  newsm78
Ще ви кажа след 3 мин.  Laughing

# 104
  • Мнения: 6 155
Такаааа Confused

Освен поздравленията...
Alors là, tu m'as vraiment bluffé ! Tu viens de réussir une Quête d’Enfer !! Te voici désormais devant la Porte de l'Antre 2 Mondes... Curieux de savoir ce qu'il se cache derrière ? Joue 10 parties de Ticket Koulapic dans les 2h et découvre ce que l'Enfer te réserve...
Il te reste 120 minutes !


И отдолу една врата дето не ще да се отвори Twisted Evil

Ео, ще може ли още един превод   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт