Форумката - преди и след.

  • 7 948
  • 206
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Хм, моите най-ранни ги няма.  Rolling Eyes

Май и моите първи ги няма.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 423
Мойте първи теми са в Искам бебе, Красива мама и Готварския, чак се смея на себе си  - егати ентусиаста съм била Crazy

# 17
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Мойте първи теми са в Искам бебе, но и в протестите за увеличаване на майчинството участвах активно  Peace

# 18
  • Мнения: 1 072
И моите най-първи мнения са изтрити. Сигурно не са били достойни за форумската история.........................  Но това ме разсмя.

Цитат на:  letia6tata_krava петък, 09 юни 2006, 13:47
Възмутена съм............ Обидена и огорчена. Вижте това.......



Защо се заяждат с мен...............................

# 19
  • Мнения: 1 416
И моите първи публикации са изтрити. Хвърляла съм им обаче око по-рано и ми стана лошо. Звуча толкова наивно-надъхана, че...  Sick

# 20
  • Мнения: 6 993
 Тъй като ви слушам, май се радвам, че открих форума много преди да стана майка, няма да съм надъхана и да задавам глупави въпроси Laughing И ще знам,че има търсачка Joy

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Че какво лошо и срамно има в това да си надъхан  Laughing ... надъхаността показва страст ...  Crazy  по- добре, отколкото вечно премерен ...

# 22
  • Мнения: 1 100
Моите първи публикации са в темата "Бихте ли разделили близнаците си в училище?". Първият пост е на латиница, много неразбираем. После съм писала главно в "Красива мама". Била съм луда по пиърсингите. Супер съм била навитак да си пробивам пъпа.
Спомням си, че първия път, когато посетих Клюкарника останах УЖАСЕНА направо. Много теми, много мнения, луди хора...
Иначе и на мен ми липсват мнения, но от малко по-късен период. Излиза, че съм била на 14, когато съм се регистриралам, макар че си мисля, че съм била на 13... Само че аз имам спомен, че съм имала и друг акаунд, но не съм писала през него, защото го забравих.  Laughing

# 23
  • Мнения: 5 228
(Почти) всички сме започвали постингите си с "мили мами", а сега сме много отворени.  Laughing
Аз съм писала в готварския някакви рецепти, а в друга тема мъдро правя забележка на някого, че се казва "амниоцИнтеза".  Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 2 210
Преди няколко месеца си вадих от "последни публикации" постингите, които първите месеци са си много подробен бебешки дневник. 90% са ми в "Кърмене", където момичетата бях доста по-малко от сега (което е супер показателно за ползите от форума!), но където бяхме като една мини отчетна тема и почти всички бяха наясно със здравословния проблем на Ивчо и ми даваха незаменима подкрепа, съвети и кураж. Като цяло и аз се присъединявам към ССФ, която в началото нищо не знае  Twisted Evil, а сега е мнооого отворена майка Mr. Green Mr. Green Mr. Green (тва е майтап)

# 25
  • Мнения: 1 100
(Почти) всички сме започвали постингите си с "мили мами", а сега сме много отворени.  Laughing


То аз и сега, когато ми трябва нещо се подмазвам с "мили мами". Flutter

# 26
  • Мнения: 3 447
(Почти) всички сме започвали постингите си с "мили мами", а сега сме много отворени.  Laughing
Ооо, да... И сме употребявали "бебчо", "акаМЕ", купища дружелюбни емотикони... накратко, всички онези неща, на които сега се подиграваме  Laughing

# 27
  • Мнения: 3 205
Ами и моите първи публикации липсват. В тези, които открих сега, се говори за секс и картофено пюре. Не едновременно  Mr. Green
Теми почти не съм пускала (много ме бива с търсачките), а тези, които съм пускала са в проблемно забременяване, предимно препечатани статии от вестници за ин-витрото.

Верж, аз те помня с една малко по-друга тема - в "дом и семейство", за бабите, които трябвало да си седят вкъщи и да правят мекички на внуците. Тогава те порицахме дружно. Но понеже времената се менят, сега и аз очаквам от бабите същото, когато им идем на гости. Та извинявай.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 099
Много сте обръгнали - я беж за по още едно чааве в отчетни! Ми, к'во са - то си е хубаво! Crossing Arms Загубили сте онова глуповато умиление - цинични сте станали, циничниии! Има очарование там, да знаете.

# 29
  • Мнения: 3 248
И преди, и сега основната причина да съм тук е Благотворителния подфорум. По същия повод ми бяха и първите публикации, така че няма смисъл да се ровя дали не са изтрити. Wink
Чета и в Красива мама, и в Клюкарника ... но доста по-рядко. Peace
В много отношения ме промени форума, научих много неща, които мисля че са ми и ще ми бъдат от полза. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт