Форумката - преди и след.

  • 7 963
  • 206
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 759
                     Съни от Искам бебе, Бу, Никол и едно девойче, дет се беше у гъбите. Всичките много готино впечатление ми правеха/правят и ме накараха да остана във форума  Hug. И други имаше, но списъка ще стане много дълъг.

# 196
  • София
  • Мнения: 2 958
Питали сте ме за тел на Байкова, нали?

Съмнявам се...не си спомням, но не е това. Grinning

# 197
  • Мнения: 293
сетих се за Клонка, чието първо мнение беше остроумно (в някаква глупава тема).
Но и ме впечатли как някой я поздрави "Радвам се да те видя тук"..

# 198
  • Мнения: 2 407
Мойте първи теми бяха в майските- очакващи.

# 199
  • Sf
  • Мнения: 808
Питали сте ме за тел на Байкова, нали?

Не  Grinning Не помня вече.

# 200
  • Мнения: 6 993
Зачудих се кога и как начинаещата форумка става ССФ Mr. Green

# 201
  • София
  • Мнения: 8 348
някои не стават никога

# 202
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
  Аз гледам съм раздавала акъли за алергичните деца, после при кърмещите /имам едно умопомпрачително сравнение на кърменето и мазолите от обувки/... Имам и като гост разни в началото, но изобщо не помня на каква тема - може би пак за алергии, че тогава на бой налитах по въпроса. Май в отчетни не съм писала, лееко съм се лигавила и съм ползвала повече емотикони - на пръв прочит това.

# 203
  • Мнения: 5 577
Всеки луд за времето си!!!Тогава са те вълнували лайната и захранването,сега те вълнува друго...

На теб ти е дарба и до ден днешен да пускаш безумни теми Joy Mr. Green


Моля рожбата да обясни какво делят с вергилия, откога датира конфликтът, на каква тема е и прочие. И ако може с линкове. Благодаря.

Идея си нямам, поне не помня. Единственото, което знам е, че децата ни са адаши. Ама едва ли има нещо общо де.  Laughing

# 204
  • Мнения: 5 877
Нищо не ви е трито, какво гракате една след друга... Архивите са живи.
Анда примерно е регистрирана на 23 септември 2004, първи постинг се показва един от 28.09.04 - вярвам, че не липсва много  Grinning

Аз общо взето не мисля, че се различавам особено от преди три години и кусур. Тогава повече пишех в кърмаческия не само, защото повече кърмех, но и нета ми беше силно ограничен и предпочитах за малкото време, което ми се полагаше, да влезна там - да попиша и да помодерирам. Като имах вече свободен достъп, зачестих броденията по други форуми. Не се сещам да имам особено малоумни теми, освен замислените като такива (ъхъ, прословутото "За семките на динята", което вече го няма + още няколко такива)...

Маймун влязъл, маймун излязъл...
Липсват точно излагациите Simple Smile да е жив и здрав, който ги е резнал. Сега съм благонравно представена с отглеждане на подправки в стайни условия. Темата, както виждам, вълнува народа и до днес.  Само дето тогавашните ми подправки увяхнаха поради неполиване.

# 205
  • Мнения: 2 070
Ами и аз не оставам назад по прекалено разпалване, ентусиазъм и спорене, неща, които отдавна избягвам и не са ми интересни. Първо се почна в темите на НБМ, където разпалено защитавах неосигурените майки, студенткиге, жените, работили на гражднаски договор и бля бля бля и как трябва и те да бъдат уважени. Няколко месеца там се подвизавах. После организирах протеста в Плевен.
След това влязох в Клюкарника, където спорих с Кейси или по-скоро ръсех неща срещу Америка и Буш.
После малко еко-ентусиазъм, който и сега продължава, но не толкова във форума.

Сега нямам много време за форума... Sad
Но определено се промених и не взимам нещата толкова насериозно...
Иначе в теми за захранване и дъра бъра не съм писала сякаш... Регистрирах се, когато Яна беше на година и полвина, точно като спрях и да кърмя.

# 206
  • Мнения: 3 405
Днес налазих "Майките", трупам мнения  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт