Ягодка- обсъждане на продукти 11/30.04-15.05/

  • 13 063
  • 329
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 670
слагай си го смело под очите,отвътре навън,

 newsm78 отвън навътре или от вътре навън, че вече съвсем се обърках  Grinning
извинявай, отвън-навътре....и аз се обърках вече...то голямата философия го изкараха тези консултантки/ повечето- с малко стаж и спорни знания/.

Монда,много благодаря за безценните съвети  bouquetЩе спазвам твоите препоръки.По-нататък ще те помоля ако може пак за съвет за дневен и нощен крем за лице.Сега правя едни IPL процедури на лицето,слагам слънцезащитен с фактор 100,лъщя от километри и нямам търпение да приключа.Спряла съм да ползвувам всакакви кремове,само околоочен, за да не направя някаква алергия и също така за да разбера ако има промяна от процедурите ли е или от качествената козметика newsm78

# 46
  • Мнения: 13 512
Къде във Варна продават Клиник?
Долче Вита- срещу  Хот спот на княз Борис, в Галери- на Мусала и май в Тайс/не съм сигурна за там/

# 47
  • Мнения: 5 500
Къде във Варна продават Клиник?
Долче Вита- срещу  Хот спот на княз Борис, в Галери- на Мусала и май в Тайс/не съм сигурна за там/
Мерси, monda   bouquet Утре ще мина през тях, а и през Етно сега се сетих, че имам нещо и на теб да оставям  Embarassed

# 48
  • Мнения: 13 512
Мерси, monda   bouquet Утре ще мина през тях, а и през Етно сега се сетих, че имам нещо и на теб да оставям  Embarassed
newsm78 ..добре:-)

# 49
  • Мнения: 636
благодаря ти Монда,
ще поръчам травъл сета-вече се реших

# 50
  • Мнения: 3 576
Надя, според мен е по-добре да опиташ този сет:http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=65607&goChar=C,ако кожата ти не е чувствителна.
Кремът също така е с 25 фактор, надявам се  да ти допадне.
А за нощна грижа- кажи ми повече за кожата си- години, хидратирана, нехидратирана, бръчки, линии..
Това ли е дневния крем - Superdefense Triple Action Moisturizer , че още не мога да се ориентирам в сериите им?

Кожата ми иначе е нормална, мазна в Т-зоната, на 27г съм, бръчки нямам, но започват да ми се появяват мимически бръчки на челото и между веждите.
За момента са много леки, старая се да не правя толкова физиономии, но то става несъзнателно.
Имам гадния навик като Венета Райкова да вдигам учудено вежди , май един ботокс ще ми трябва Wink

Около очите ми е доста суха кожата и когато съм пробвала околоочни гелове не съм била доволна, мажа се с крема, който ползвам за цялото лице.

Ами това е  Hug

# 51
  • Мнения: 13 512
Около очите ми е доста суха кожата и когато съм пробвала околоочни гелове не съм била доволна, мажа се с крема, който ползвам за цялото лице.
това е грешка, но поправима. Пробвай сега с all about eyes  как ще се чувстваш, така и така  е в сета. ако ти е лек, ще  включим по-тежък нощен околоочен. също така и за нощния крем...виж как ще ти е дневния и по него ще се  ориентирам какъв да ти е нощния. изобщо- този сет е един добър "стартинг кит" за суха към нормална кожа до 30 години.

# 52
  • Мнения: 3 576
Мерси много  Hug
Непременно ще пиша щом ги получа как са ми подействали.

# 53
  • Мнения: 2 829
момичета---да питам---виждала съм -молив за вежди който от едната страна има капачка  и в нея има пинсета--- Praynig Praynig Praynigзнае ли някой на коя фирма е??? търсих ,из ягодката ,но не виждам нещо Praynig Praynig Praynig

# 54
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
От магазина на Витошка също има подходящ сет за проба на 3-те стъпки. Поне според мен.:
Facial Soap - 30 ml
Clarifying Lotion - 60ml
Moisturising Lotion - 125 ml

82  лева.
Заедно с него ми дадоха мостри на:
Superdefense Triple Action Moisturizer 7ml
All about eyes
Turnaround Concentrate 7ml

# 55
  • Мнения: 13 512
От магазина на Витошка също има подходящ сет за проба на 3-те стъпки. Поне според мен.:
Facial Soap - 30 ml
Clarifying Lotion - 60ml
Moisturising Lotion - 125 ml


82  лева.
Заедно с него ми дадоха мостри на:
Superdefense Triple Action Moisturizer 7ml
All about eyes
Turnaround Concentrate 7ml

лосиона двойка ли в?
другият е определеноо по-изгоден,защото имаме цял размер All about eys, koйто струва 56 лева май ,и 15 мл. Superdefense.

# 56
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
лосиона двойка ли в?
Има от всичко видове лосиони: комплектчетата са по типове кожа: 1, 2, 3..

# 57
  • Мнения: 332
Момичета да се похваля вчера си получих поръчката и съм много щастлива.бях си поръчала 3-те стъпки моистъра и сити блока.ей като малко дете се радвах.Монда сега ще ми помогнеш ли в избора на дневен нощен крем и серум.на 32г смесена кожа към мазна около т-зоната нямам кой знае какви бръчки само първите мимически.благодаря.

# 58
  • Мнения: 332
В Долче вита не дават мостри без да си купиш нещо.от което останах разочарована.все пак не мога да дам примерно100лв за нещо което не съм пробвала.

# 59
  • Мнения: 13 512
В Долче вита не дават мостри без да си купиш нещо.от което останах разочарована.все пак не мога да дам примерно100лв за нещо което не съм пробвала.
за съжаление е така.Кога най-после ще отворят Свфора и в България! този вид магазиини си иат определена клиентела и ако не влезеш да си купиш за 100 лева продукти,наистина няма да ти обърнат внимание, няма зарибявка.

Общи условия

Активация на акаунт