Беб4ето ми си има ,,приятел,,....

  • 3 932
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 818
Бях чела нещо, което по принцип е в страни от нещата, на които вярвам. Но имаше една статия, в която се обясняваше, че децата, докато им е отворена фонтанелата, имат връзка с космоса и виждат невидими за нас неща.
Даже не помня къде съм го чела. Ще се поразровя да го потърся. Но...кой знае, може пък да е вярно.

Да, това за фонтанелата и аз съм го чела... Мисля, че беше в някоя беседа на Дънов.

Djane, по принцип малките ни същества са много чувствителни и с невероятно развито 6-о чувство, както и други работи. С времето тези способности отслабват, заместват се с други, по-материални... Целия по-чувствителен период завършва към 7-мата годинка постепенно.
Молитвите имат доказан ефект! Добре си направила и хич не си луда Wink
Можете да разместите мебелите в стаята?



# 61
  • Мнения: 3 376
Честно казано не мога да си обясня защо има хора,които просто чакат всеки удобен момент да се заядат с някого!И защо изобщо си правите труда да четете постинга,та и да нападате.Жената си споделя проблемите нали затова е този форум,не да се нападаме една друга и да обсъждаме коя каква била и какво написала.Моля намерете отдушник на негативната си енергия другаде!

Относно темата-явно е че детето вижда нещо,което го безпокои.Опитай се да я гушкаш повече и да и показваш,че си до нея,така ще страхува по-малко.Съвсем скоро ще се махнете от този апартамент и предполагам,че всичко ще отшуми.Успех!

# 62
  • Мнения: 750
Който иска да се заяжда и бъзика с другите...моля и има ,,клюкарник,,!там да клюкарсва и да се дърли с другите!
Тука е за  НАШИТЕ ДЕЦА....ама явно някой още не са станали майки а други...айде няма зна4ение!
Само да замоля ако може.....като искате да се дърлите с някой...обадете се на свекървите си или се обърнете към мъжете си!
Недейте да ръсите мозък където нетрябва!
Ако се борите да ви забележат....отдавна сте забелязани!Нищо специално няма в това да се джавкаш с някой!
Аре у лево.... Whistling

# 63
  • София
  • Мнения: 1 230
Защо всяка по-различна тема от "Слагате ли шапчица на бебето?", "Свърши навън, бременна ли съм вече?", "Днес не акахме, да използвам ли мушкато?" и т.н., т.н. се приемат на нож някъде към 3та - 4та страница??? Има някои съфорумки, които чакат точно такива теми, за да си изкарат лошотията /да не използвам по-силни думи/, да се подиграят с майки търсещи помощ, подкрепа и разбирателство. Айде моля спрете се!  Praynig
Djane правилно си постъпила, като си я завела в черквата. Дано детенцето ти не вижда повече нищо неприятно и плашещо я където и да било.  Hug

# 64
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Според мен добре си направила, че си го завела на църква. Тъкмо мислех да ти предложа да помислиш за освещаване на апартамента. Дано вече всичко е наред и да не те тревожи повече мъничето  Grinning

# 65
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Мили дами, мисля да заключа таз тема.
 bowuu

Лек ви ден.

Общи условия

Активация на акаунт