Харесвате ли бижутата на Сваровски?

  • 3 017
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 299
Да,харесвам ги,нося ги и изобщо не ми пука,че на някои в темата гроздето им се вижда кисело  Mr. Green Joy

 Peace Peace Peace

  bouquet  bouquet  bouquet

бравооо

# 62
  • София
  • Мнения: 289
Да харесвам. Имам гривна и пръстен.

# 63
  • Мнения: 2 768
Много са ми легнали на сърце сега  тези  обеци. Търся начин да намекна на скъпия, ама хем да не излезе изпросено.  Rolling Eyes

# 64
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Много са ми легнали на сърце сега  тези  обеци. Търся начин да намекна на скъпия, ама хем да не излезе изпросено.  Rolling Eyes


Имам приятелка която има същите, но с жълтия камък. Много хубаво стоят  Peace

# 65
  • Мнения: 1 165
харесвам ги и имам много неща купувани от Сваровски, засега нямам проблеми с тях.

# 66
  • Мнения: 5 622
Много са ми легнали на сърце сега  тези  обеци. Търся начин да намекна на скъпия, ама хем да не излезе изпросено.  Rolling Eyes


Ще ти отиват на очите  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 2 768
Много са ми легнали на сърце сега  тези  обеци. Търся начин да намекна на скъпия, ама хем да не излезе изпросено.  Rolling Eyes


Ще ти отиват на очите  Heart Eyes


аха, ще упражнявам хипноза  Crazy

 Joy

# 68
  • Мнения: 3 423
Харесвам мъжа на Сваровски.

# 69
  • Мнения: 3 743
Да, харесвам ги, решила съм да си направя   този  подарък за РД.

# 70
  • Мнения: 5 362
Имат и добри модели, но повечето не ми харесват, а и доста модели са изимитирани и в еВтинката имитационна бижутерия
Peace

# 71
  • Мнения: 5 622
Много са ми легнали на сърце сега  тези  обеци. Търся начин да намекна на скъпия, ама хем да не излезе изпросено.  Rolling Eyes


Ще ти отиват на очите  Heart Eyes


аха, ще упражнявам хипноза  Crazy

 Joy

Ако имаш и трапчинка на брадичката(че не помня дали е така), значи си готова за тая работа  Crazy Няма да те гледам вече в очите пък  Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 21
Къде в Пловдив мога да видя/ и да купя!!!/ бижута на Сваровски???

# 73
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не не ги харесвам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт