Oстава ли Ви време за вас самите?

  • 3 043
  • 108
  •   1
Отговори
# 45
  • Плевен
  • Мнения: 973
Старая се да намирам, засега не много успешно.

# 46
  • Мнения: 663
Да, намирам време за себе си.

# 47
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Който търси намира  Mr. Green. Слава Богу имам време и за себе си макар и по-рядко, но все е нещо.

# 48
  • Мнения: 451
Да става ми. Като цяло съм доста организирана, а има кой да ме отменя при нужда.

# 49
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мда, остава ми. На мен повече ми пречи форума Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 1 252
Всичките ни роднини са на 500км от нас и се налага да си гледам детето сама. Нямам време за нищо през седмицата, защото цялото ми време е заето от малкия. За да се пострижа понякога с дни отлагам, докато случа фризьорката ми да е свободна и детето сладко да спи в количката.
Преди извесно време издействах от съпруга си по 2 дни седмично да ме отменя по 2 часа, за да мога да ходя на танци. Това е единственото време, когато съм без детето и мога да се забавлявам.
А ходене на фитнес или козметик ми се вижда като голям лукс и бих могла да си позволя, ако съм на гости на родителите си и има кой да гледа малкия за час-два.

# 51
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Да остава време.Тя малката ми е кротичка и с интерес ме наблюдава. За финтеса е по сложно,но  вкъщи имам колело и   правя  упражнения  и ,това е моят фитнес.

# 52
  • Мнения: 475
Оставаше ми докато бебка беше на 6 м. Сега вече и да искам няма Confused

# 53
  • Мнения: 2 663
Да, категорично!Мъжа ми винаги поема детето само като спомена , че искам време за себе си.Бабите също са ни много готини и помагат винаги при нужда.Месец след раждането ходех 3 пъти седмично на фитнес и никога не съм имала проблем кой да гледа детето.Мога да разчитам и на гледачка почти по всяко време на денонощието, имам и пълно доверие!

# 54
  • София
  • Мнения: 5 782
Не.
Докато спи аз ровя във форума Crazy

# 55
  • София
  • Мнения: 515

И ние сме така,макар че живеем със свекървата,ама и тя си има собствен живот така че в повечето случаи като съм сама само докато спи имам време за мен. Peace

# 56
  • Мнения: 2 309
Първата една година - не, наистина само когато спеше успявах да свърша нещо или да си почета или да придрема и аз. Отскоро обаче вече не е толкова привързана към мен и може да изкара и цял ден с бабите и дядовците. Друг е въпроса, че се чувствам адски неудобно да ги ангажирам с гледане на детето, за да си правя кефа, гледам да не злоупотребявам и я давам максимум 1 път в седмицата. Никога не съм я давала да спи другаде.

# 57
  • Мнения: 473
Намира се при добро желание, татито помага, бабата и тя отвреме навреме идва да го гледа, та ми остава време да се поглезя и аз

# 58
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
нямам кой да ми помага... в смисъл, аз ходя на работа и през това време майка ми гледа детето. Винаги бързам да се прибера и да си го взема, за да може и тя да си почива. Съпружеството пък е на лекции в събота и единствения ден, в който той може да ми помага е неделята. Тогава пък ходим насам натам. Почти не ми остава време за мен. Вечер заспива късно и почти винаги заспивам с него. Опитвам се да наваксвам в обедните почивки или през уикенда когато спи. Трудно е, но се справям.

# 59
  • София
  • Мнения: 3 249
Мда, остава ми. На мен повече ми пречи форума Mr. Green

Абсолютно вярно!  Laughing Всичко е въпрос на организация. Е, естествено и приоритети - кое кога и по колко. Сложна ми е организацията, когато трябва да отида на лекар и да измъдря кой точно да гледа дребната. Поради това отлагам посещението си вече месец!  Tired Никой не ми помага, освен мъжа ми. Но да обърна внимание на себе си или да изчистя - справям се. Смятам, че ако го нямаше форумът, даже щях да се чудя какво да правя поне веднъж дневно.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт