Oстава ли Ви време за вас самите?

  • 3 056
  • 108
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 451
И на мен времето все не ми достига. Успявам само да се гримирам и толкова. Пък за козметик и фризьор изобщо не мога да си помисля. Глезя се само по празници. Thinking

# 61
  • Мнения: 867
Много е относително, зависи си от детето. А и с времето то расте и нещата се променят.
Иначе за всичко си имам време, сам одето сега гледам да се къпя когато спи, че не мога да я оставя сама. Всичко пипа. Нататък ще видим как ще е.

# 62
  • Мнения: 66
Аз не намирам време  Grinning. Въпреки че имам доста послушно бебе. Не знам другите как намират. Храня през 3 часа. Бебка не иска да се кърмиме (мъчих я цял месец и се отказах) за това се цедя което ми отнема половин час. След това се храниме около час. И така от трите часа останаха час и половина ако заспи веднага което в началот ставаше но вече сме почти на 3 месеца и не става. В най-добрия случай от трите часа остава около час. А трябва да изчистя къщата да изпера и да изгладя (това ми отнема страшно много време). Трябва и на вън да се разходиме и то какво стана??? Лягам си вечер в 11.30 сутрин ставам в 7 за да храня и понеже не мога да се наспя за толкова време след това пак лягам и спя до 9.30. При това бебка рядко се буди през нощта. Не знам как намирате време. Ако може някой да опише ежедневието си... Явно съм доста неорганизирана.

# 63
  • София
  • Мнения: 7 097
В началото не особено... Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 6 164
Време имам, в смисъл бързо свършвам с домашната работа и се шляя навън по цял ден, но тъй като съм с детето, пак не мога да отида на фризьор или маникюр, защото няма как да съм вътре с него толкова дълго време, нито да го занимавам. Най-много да обикаляме магазините. Така, че маникюра си правя у нас, фитнес-а също, а за косата - някой уикенд, солариума вечер, като си дойде мъжа ми, или с още някоя майка.

# 65
  • Мнения: 5 362
Баща й винаги ми е помагал в гледането.Оставям му я за някой друг час и така.И като бебе и сега също.Не мога да се оплача,че нямам време за себе си Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 7 168
Намирам време за разкрасяване,а и имам помощници ако ми се налага да излезна някъде  Peace

# 67
  • Мнения: 522
Винаги намирам време за себе си/не достатъчно,разбира се/.

# 68
  • Мнения: 6 640
Ами остава ми ,но си имам добро свеки.

# 69
  • София
  • Мнения: 6 301
Докато си бях в майчинсто мога да кажа, че винаги съм намирала време за себе си. Ами той беше супер кротко бебе, фризьорката е във входа и си слизах с него, за кино или друго излизане за няколко пъти на приятелка (бабите ни са далеч) или пък с нас. Но откакто започнах работа и особено след като забременях не ми стига за нищо времето и силите  ooooh!. Чакам с нетърпение да изляза пак в майчинство.

# 70
  • София
  • Мнения: 6 301
Аз не намирам време  Grinning. Въпреки че имам доста послушно бебе. Не знам другите как намират. Храня през 3 часа. Бебка не иска да се кърмиме (мъчих я цял месец и се отказах) за това се цедя което ми отнема половин час. След това се храниме около час. И така от трите часа останаха час и половина ако заспи веднага което в началот ставаше но вече сме почти на 3 месеца и не става. В най-добрия случай от трите часа остава около час. А трябва да изчистя къщата да изпера и да изгладя (това ми отнема страшно много време). Трябва и на вън да се разходиме и то какво стана??? Лягам си вечер в 11.30 сутрин ставам в 7 за да храня и понеже не мога да се наспя за толкова време след това пак лягам и спя до 9.30. При това бебка рядко се буди през нощта. Не знам как намирате време. Ако може някой да опише ежедневието си... Явно съм доста неорганизирана.
Според мен цеденето ти отнема доста от времето. Като беше малък с една друга майка излизахме почти всеки ден, сутринта набързо изчистим и навън, прибираме се по-раничко, набързо една вечеря; кърмене навън. Или пък се уговаряхме днес да си останем да изчистим, перем, т.н., а на следващия ден по разходки. А в началото след раждането за мен да намеря време за себе си означаваше да се наспя; докато бебо спи и аз лягах, следобед - чистене, готвене и даже накрая оставаше време за малка разходка и да посрещнем тати (щото и в началото не бях в състояние за дълги разходки, но тогава и майка ми беше при нас).

# 71
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 243
Почти не ми остава време през деня ,но като си дойде тати им от работа са негови и тогава мога да се поглезя.

# 72
Трудно ми е ,но с подходящата организация няма невъзможни неща.

# 73
# 74
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Доста време не съм се сещала за себе си покрай малчо Embarassed
От около месец обаче се опитвам да си наваксам - поддръжка на физиката и повечко почивка!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт