Защо не слушат лелките в яслата?

  • 7 107
  • 176
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 500
Забравих да кажа, че тя е почти проходила и постоянно тича нагоре-надолу, не се спира и изразходва бая енергия. Щом пак е останало за дупето й.... Joy

# 151
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Значи въпросът се реши от самосебе си Laughing

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 10:59 от ДЕ ВАня

# 152
  • Мнения: 668
Боже, от това, което прочетох за датските ясли и градини, взех, че оцених нашите.
Вчера ходих за първи път на родителска среща в ДГ, в която ще започне синът ми и останах много приятно изненадана от условията - ще спят на хубави легла, с хубави цветни чаршафи, вътре мебелите са нови, чисто е, учителките също са много приятни и в час с храненето, всеки ден предлагат на децата плодове в 10 часа, с една дума пожелавам скоро и в Дания да има такива ДГ.  bowuu

# 153
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Олеле, Лейси, не отново ooooh!

# 154
  • Мнения: 2 757
Ох душицо жалка. Виждам че избирателно вярваш - ако става дума за оплюване приемаш информацията с радост и безрезервно. Но хубавите неща не желаеш да ги приемеш. Типичен български манталитет. Нищо не си разбрала, няма и да разбереш, защото не искаш да си махнеш капаците, а предпочиташ да живееш в блажена заблуда. Дерзай щом така се чувстваш добре. То се е видяло, че колкото и да се "пъна" ефект нулев. Абе тва е... хубава работа ама... българска... както обичам да казвам
О, мила, не се занимавай с мен, нито си ми на образованието(така като те гледам), нито на възпитанието.
На мен ми харесва тук - имам си всичко и най-вече близки хора.


Нито образованието, нито възпитанието ти имат значение - едното можеш да го купиш, а другото го получаваш на готово (всъщност не вярвам да си по-образована от мен - аз съм електронен инженер. А ти?). Нещо друго, на което му се вика интелект, или способност за мислене. Това ако ти липса, си гола вода.
Радвам се че имаш близки хора. Но що реши че аз нямам. Всъщност тук дори имам повече отколкото в БГ. Може да нямам късмет с родители, но със свекър и свекърва поне имам

# 155
  • Мнения: 2 757
Боже, от това, което прочетох за датските ясли и градини, взех, че оцених нашите.
Вчера ходих за първи път на родителска среща в ДГ, в която ще започне синът ми и останах много приятно изненадана от условията - ще спят на хубави легла, с хубави цветни чаршафи, вътре мебелите са нови, чисто е, учителките също са много приятни и в час с храненето, всеки ден предлагат на децата плодове в 10 часа, с една дума пожелавам скоро и в Дания да има такива ДГ.  bowuu

Това наистина е голям плюс, че предлагат на децата плодове. Тук отдавна си е нормално, но е хубаво, че и при вас навлиза  Wink Дано само им дават достатъчно, че с тоя около 1 лев на ден, които плащаш  да го гледат няма да стигне само да платят на лелките да операт чаршафите, камо ли за достатъчно храна. Дано се смилят над дечицата и им дадат допълнителна филийка ако случайно са си я изпуснали, или не са харесали меда на нея или халвата (аз като дете много мразех филийка с мед, халва или мармалад). И дано не ги насилват да спят на обяд от до - това беше най-голямото мъчение за мен на времето  Twisted Evil И да не им дават да станат за да пишкат, че и за такива екстремни случаи съм чувала.
Пожелавам ви в близко бъдеще пък да се научите да уважавате отделните личности, да зачитате човешките им права и да уважате предпочитанията и особеностите им.  Peace

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 14 074
Виждам че си продължаваш да си ръсиш глупостите - дори не ти стига че ги пишеш по веднъж, но ги и повтаряш, случайно някой ако пропусне първият път втория да се увери колко ти е умственият багаж. Само един въпрос искам да ти задам - колко часа си прекарала в едно детско заведение, че си толкова запозната с филийките, лелките , режима и требването?

# 157
Нито образованието, нито възпитанието ти имат значение - едното можеш да го купиш, а другото го получаваш на готово (всъщност не вярвам да си по-образована от мен - аз съм електронен инженер. А ти?). Нещо друго, на което му се вика интелект, или способност за мислене. Това ако ти липса, си гола вода.

Ами ти що не си го купи тогава?  newsm78
С дипломата за инженер да си беше купила и малко грамотност!

# 158
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пожелавам ви в близко бъдеще пък да се научите да уважавате отделните личности, да зачитате човешките им права и да уважате предпочитанията и особеностите им.  Peace

Аз ги уважавам. Защо и ти не уважиш правото на другите да мислят различно от теб.
Пак повтарям, че е време темата да приключи. Изроди се.

# 159
  • Мнения: 2 757
Виждам че си продължаваш да си ръсиш глупостите - дори не ти стига че ги пишеш по веднъж, но ги и повтаряш, случайно някой ако пропусне първият път втория да се увери колко ти е умственият багаж. Само един въпрос искам да ти задам - колко часа си прекарала в едно детско заведение, че си толкова запозната с филийките, лелките , режима и требването?

А ти колко часа си прекарала там, а? В българските ясли дори не допускат родителите да надзърнат вътре - вземат им децата от вратата и ги разкарват. Тук няма такова нещо. Отначало съм седяла през цялото време вътре и съм гледала как протича денат. Ама ти не си нали?
Пък и не виждам що трябва лично аз да видя кво става вътре - чета и случам изказвания на препатили родители, тази информация стига

# 160
  • Мнения: 2 757
Нито образованието, нито възпитанието ти имат значение - едното можеш да го купиш, а другото го получаваш на готово (всъщност не вярвам да си по-образована от мен - аз съм електронен инженер. А ти?). Нещо друго, на което му се вика интелект, или способност за мислене. Това ако ти липса, си гола вода.

Ами ти що не си го купи тогава?  newsm78
С дипломата за инженер да си беше купила и малко грамотност!

Аз дипломи нямам нужда да си купувам, защото си ги получавам по каналния ред. Нито пък грамотност - нея също. Ако не знаеш разликата между интелект и грамотност отвори тълковния речник и прочети. На теб именно първото усещам че ти липсва. Що не си направиш тест за интелигентност или те е страх да не ти падне самочувствието като видиш резултата?

# 161
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
NikiFin, ще ме накараш да си хвърля дипломата ooooh!

# 162
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828

Мацко, хайде престани, че става смешно вече. Очевидно е, че нямаш представа за какво иде реч освен буеди спомени от твоето детство.
Това, което четеш във форума, е под един процент от реалността, разбираш ли? Такива екстремни случаи била чувала и колко хубаво, че навлизали плодовете  smile3544 Леле, майко. Плодовете са навлезли отдавна...
И още - може да се учудиш, но повечето тук сме си взимали дипломите по каналния ред, не знам защо реши, че ги купуваме - такава ли е практиката у Европата?
Изобщо - озапти си тона и малко правила почети. Те важат за всички потребители, били те в България или 'Европа'.

# 163
Що не си направиш тест за интелигентност или те е страх да не ти падне самочувствието като видиш резултата?

Хайде, хайде колега, не си само ти инженер тук.   Wink
Е, някои от тях влязоха и с 3-ки, ама от мен да мине, ще замижам. Защото там, където съм завършил аз, държаха и на правопис, освен за таблицата за умножение.  Joy

# 164
  • София
  • Мнения: 900
Бу, моите почитания  newsm20
Взе ми го "изпод" клавиатурата  Wink

Официално обръщам внимание
на субекта NikiFin
да прочете правилника,
и по-точно да обърне внимание на
точка 2 и  точка 10


Това е форум БГ мама,
а не Дания мама!!!

Тъжно ми е за детенцето, което възпитаваш!
С този отровен негативизъм и вреден ентусиазъм ................  ooooh!

Извинете ме за спама!!!
Аз приключвам в тази тема.

Общи условия

Активация на акаунт