КЕРАПИЛ- за подкожните косъмчета

  • 34 266
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
мирише сигурно на амоняк, както повечето кремове, а и къдрините... за това ползвам кола - поне не мирише, а и не се виси толкова време. кремчетата, за които пишете са интригуващ вариант срещу врастващите косъмчета! ЗЛАТНИ сте момичета - ще се прибвам да ги боря с тях!
  Kissing Heart

# 46
  • Мнения: 47
След епилация ползвам "Tend skin", американска работа, купувам си го от салона, в който си правя кола маска. Ползва се сутрин и вечер, мирише малко неприятно, но пък се радвам на добър ефект. Преди да ми го препоръчат доста страдах от обърнати косъмчета, както и подкожни, особено в областта на триъгълника. Може да ползва и от мъже, след бръснене, например.

# 47
След епилация ползвам "Tend skin", американска работа, купувам си го от салона, в който си правя кола маска. Ползва се сутрин и вечер, мирише малко неприятно, но пък се радвам на добър ефект. Преди да ми го препоръчат доста страдах от обърнати косъмчета, както и подкожни, особено в областта на триъгълника. Може да ползва и от мъже, след бръснене, например.

Би ли споделила къде се намира салона и колко струва кремчето?

# 48
  • Испания
  • Мнения: 60
абе хора,как се махат космите с veet крема(зеления)не съм го пробвала но фр ми казват че е добър.малко ме е срам заради въпроса ама не е написано на тубата.!!! Embarassed Embarassed Embarassed newsm78 #Crazyмерси предварително! Wink

аз ползвам вийт зелен...-мажа,стоя 3 мин и с гъбичка търкам леко и измивам-екстра е-ползвам го само за ръцете  Peace . не мирише гадно  Naughty

# 49
Искам да помоля за съвет,защото вече съм отчаяна.Краката ми целите са в червени петна и точици,където съм махала косъмчетата,не само врастналите, а въобще всички,и не се маха след няколко дни зачервяването а постоянно си седи и изглеждам се едно въобще не съм се епилирала.Можете ли да ми препорачате нещо?

# 50
Ето това е:
http://www.veet.pl/products/products_aftercare.php
От полския сайт е. Кремчето, което купих, също е произведено в Полша. В сайта www.veet.com не го открих с инфо на английски.
На кутийката пише: Anti Ingrown Hair Cream
Помага да не се образуват червени петна и дразнене, причинени от навътре растящи косъмчета и се грижи за вашата кожа след депилация да бъде нежно гладка и чиста. Тази специална формула на Veet съдържа екстракт от грозде, който предотвратява образуването на червени петна и дразнене на кожата, причинени от навътре растящи косъмчета.
Само за употреба върху крака, бикини линия и подмишници. Да не се използва върху гърди, перинална и генитални области. Ако в миналото сте проявили реакция към Алфа хидрокси киселини, не употребявайте продукта. По време на употреба избягвайте излагане на слънце.
ИНСТРУКЦИИ ЗА УПОТРЕБА:
Нанесете крема с нежни масажиращи движения върху кожата. Може да се използва веднага след отстраняване на нежеланото окосмяване. За оптимални резултати - използвайте ежедневно.
Само модовете да не кажат, че това е реклама.  Mr. Green



а върши ли работа?!?!(=

Общи условия

Активация на акаунт