Тампони (превръзки). Купувате ли на жените си?

  • 7 293
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 677
Купувам, що да не купувам..И скрупули нямам..

# 31
  • Мнения: 1 930
Купува ми винаги като го помоля. Не ми е  казвал да му е неудобно.

# 32
  • Мнения: 1 047
Купува ми винаги като го помоля. Не ми е  казвал да му е неудобно.
А ти питала ли си го?
Може да не смее да ти каже. newsm78

# 33
  • Мнения: 3 423
Що за въпрос, разбира се, че купува.
Във всеки супермаркет ги продават.
Или по дрогериите. Свободно при това,
без рецепта. Мъжът ми купува без скрупули.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 260
И моя приятел ми е купувал.

# 35
  • Мнения: 1 930
Купува ми винаги като го помоля. Не ми е  казвал да му е неудобно.
А ти питала ли си го?
Може да не смее да ти каже. newsm78
Ако му е кофти да купува, ще каже, разбира се.
Ама какво неудобно има в купуването на кутия тампони, нещо срамно ли е, не мога да разбера? Ми презервативи как купуват, ми тест за бременност newsm78

# 36
  • Мнения: 231
Няма нищо срамно в това мъж да купи на 1/2 си тампони или превръзки  Wink.Мъж ми го е правил многократно без притеснение,отива да пазари в Пикадили дала съм му списък-изпълнява Wink.Не виждам нищо лошо или срамно в това  newsm78.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 789
и моя приятел ми е купувал.
не виждам нещо срамно или нередно в това
аз не можех от болки да изляза...

# 38
  • Мнения: 3 447
Купува, разбира се, какво му е срамното? Мензисът не е венерическа болест, все пак.

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
А, че купувам разбира се... Даже почти само аз ги купувам... (нищо че в последните три години и половина почти не се е налагало...)
Веднъж, преди бая време, дори спорих с една аптекарка... Аз й казвам, че ей тия Always с две капки не са нощни (аз искам нощни), тя ми вика - нощни са... Бе, викам, ти се заблуждаваш... Тя ми вика, ти на мен недей обяснява... И аз тогава й казах, в такъв случай ми дай от ония ненощните с четирите капки... А-ма-ха... Едва ли не, ще ми пробута ежедневни за нощни... Те такива ми та работи...

# 40
  • Мнения: 1 813
Току що питах приятеля си дали би го направил и той ми отговори : " И какво ? Отивам, казвам едни тампони ОБ със спираловидни каналчета от коприна онези от рекламата нали се сещате" и като ме изгледат тъпо ( става дума колко е запознат) ще им се ухиля" . Това беше, преписах го от скайпа  Joy

# 41
  • Мнения: 220
Не ме е пратила,не съм купил  Sunglasses
Даже и ташак мога да си направя
ако случа на подходяща продавачка като и изръся нещо от рода на...
"Ама Вие не знаехте ли че и ние ползваме тампони" Laughing

# 42
  • Мнения: 998
Моят ми купува винаги, когато го помоля, но знам, че не му е особено приятно и затова - само в краен случай Naughty

# 43
  • Мнения: 678
Купува. Не е казвал, че му е неприятно. Обажда се по телефона, обяснява ми подробно какви има и аз си избирам. Няма нищо срамно в това.

# 44
  • Мнения: 17 546
Понеже мъж ми нито пише, нито чете тук, аз да разкажа вместо него. Пращам го да ми купи тампони "Паломита" - супер(размер). Отива той до аптеката, съответно не го притеснява това нещо, но не запомнил добре и казал на аптекарката: Имате ли, моля, Паломита XXL? -  без да уточнява точно какво "Паломита". И ми разправя после, че жената (младичка) свенливо му подава някакви пакетчета и казва изчервявайки се: "Ами не знам точно дали са XXL, дано станат!" А той упорито обяснява, че не можело какви да е, защото жена му го пратила да купи точно XXL (интерпретирания от него размер "супер"). Загледал се в това което тя му дава и не му заприличало на тампони и попитал какво всъщност му дава аптекарката!? Оказало се, че жената му предлага...презервативи "Паломита" (тогава научих че имат и такъв артикул от марката) hahaha и тогава той споменал, че всъщност иска тампони... Скъсали се от смях всички в аптеката и от тогава май не съм го пращала да ми купува такива неща! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт