Тампони (превръзки). Купувате ли на жените си?

  • 7 295
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Цитат
Днес двама готини таковци  и съпрузи ме изкефиха...  newsm10
Цитат


И мен също  Hug

# 91
  • Мнения: 1 726
Моят ми е купувал доста пъти, но веднъж се получи доста смешно, когато отиваше до кварталното магазинче за нещо и му казах да ми купи ежедневни превръзки. Той не знаеше какви са ,но аз му казах че продавачката знае. След малко се върна, без тях и ми вика: "То хубаво ама нея я нямаше,а беше Бай Пешо (баща и) и стояхме и се чудехме кои са ежедневните и не можахме да решим" smile3532

# 92
  • Мнения: 1 798
Никога не си ги купувам сама.

# 93
Няма нищо смешно или пародийно в това един мъж да купува превръзки на жена си, колкото и реномиран и официален да е. Няма и нищо срамно да попита някоя жена ако не е наясно. А ако на някой жени им е дискомфортно, или смешно, че някой мъж ги помолил за помощ си е техен проблем.
Аз пък да ви кажа, че доста аптекарки сме сконфузвали с жената, когато ходим заедно да си купуваме презервативи. Много интересно е да им наблюдаваш физиономията, когато започнем да се задълбочаваме относно някой марки и употребата им в смисъл какво ни харесва и какво не. Simple Smile

# 94
  • Мнения: 7 186
Купували са ми тампони, и то аптека. Какво толкова пък Rolling Eyes
Мъжете май повече ги е срам, когато търсят в аптеката нещо за ерекция. Като се заобясняват, че било за един приятел Mr. Green

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 13:43 от Lady Marmalade

# 95
  • Мнения: 4 111
Няма да гласувам, че анкетката си е за мъже, но ще кажа как моят мъж реши проблема - последният път като го накарах да купи превръзки навръщане от работа беше през май 2006, направи ми бебе и повече превръзки не е купувал...  Rolling Eyes

# 96
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Моят ми е купувал доста пъти, но веднъж се получи доста смешно, когато отиваше до кварталното магазинче за нещо и му казах да ми купи ежедневни превръзки. Той не знаеше какви са ,но аз му казах че продавачката знае. След малко се върна, без тях и ми вика: "То хубаво ама нея я нямаше,а беше Бай Пешо (баща и) и стояхме и се чудехме кои са ежедневните и не можахме да решим" smile3532


 Joy Joy Joy Peace

# 97
  • Мнения: 4 451
Моят мъж ми купува дамски превръзки без проблеми. Знае коя марка ползвам и чака само да му поръчам. Mr. Green

# 98
  • Мнения: 321
  Превръзки ми е купувал точно 1 път, аз бях в родилния дом и нямаше как да отида аз, та трябваше той да ми купи   Laughing  Просто не се е налагало втори път.

# 99
  • Мнения: 204
Купувам ми ... никви грижи Simple Smile

# 100
  • под тепетата
  • Мнения: 9 310
Не е реномиран, не е официален, и мърмори , и не купува! Неудобно му е и това си е!

Общи условия

Активация на акаунт