Тампони (превръзки). Купувате ли на жените си?

  • 7 291
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
Моят мъж никога не е отказвал да ми купува превръзки. Въобще не се притеснява, в аптеката да обясни какви точно търси. Мнооооого често ми ги купува той

# 61
И аз купувам! Даже последния път имаше доста дами в сектора за дамски нещица. Мотах се, мотах се, па да рекат да се сетят и да се махнат от там ... тц. Накрая и аз барабар Петко с момите се зарових из рафтовете да търся желаните превръзки. Обрах няколко погледа, но аз безцеремонно извадих всички налични видове превръзки и започнах да оглеждам за белезите, за които бях инструктиран да гледам. След всичките тези премеждия ... пак не бях уцелил правилните превръзки Simple Smile но важно е желанието! На цвят ги докарах, ама май нещо дебелината или размерите не съм уцелил. Не съм чул оплаквания и реших, че няма голямо значение  Grinning

# 62
  • Мнения: 634
И аз купувам! Даже последния път имаше доста дами в сектора за дамски нещица. Мотах се, мотах се, па да рекат да се сетят и да се махнат от там ... тц. Накрая и аз барабар Петко с момите се зарових из рафтовете да търся желаните превръзки. Обрах няколко погледа, но аз безцеремонно извадих всички налични видове превръзки и започнах да оглеждам за белезите, за които бях инструктиран да гледам. След всичките тези премеждия ... пак не бях уцелил правилните превръзки Simple Smile но важно е желанието! На цвят ги докарах, ама май нещо дебелината или размерите не съм уцелил. Не съм чул оплаквания и реших, че няма голямо значение  Grinning
Joy Joy
Еваларка!Както казваш, важно е желанието, следващият път ще се представиш по-добре Laughing

# 63
  • Мнения: 24
И аз купувам! Даже последния път имаше доста дами в сектора за дамски нещица. Мотах се, мотах се, па да рекат да се сетят и да се махнат от там ... тц. Накрая и аз барабар Петко с момите се зарових из рафтовете да търся желаните превръзки. Обрах няколко погледа, но аз безцеремонно извадих всички налични видове превръзки и започнах да оглеждам за белезите, за които бях инструктиран да гледам. След всичките тези премеждия ... пак не бях уцелил правилните превръзки Simple Smile но важно е желанието! На цвят ги докарах, ама май нещо дебелината или размерите не съм уцелил. Не съм чул оплаквания и реших, че няма голямо значение  Grinning
е тва е! Браво! Няма нищо смешно, нито срамно мъж да пазарува неща за жена си и обратно!

# 64
  • София
  • Мнения: 392
И аз купувам! Даже последния път имаше доста дами в сектора за дамски нещица. Мотах се, мотах се, па да рекат да се сетят и да се махнат от там ... тц. Накрая и аз барабар Петко с момите се зарових из рафтовете да търся желаните превръзки. Обрах няколко погледа, но аз безцеремонно извадих всички налични видове превръзки и започнах да оглеждам за белезите, за които бях инструктиран да гледам. След всичките тези премеждия ... пак не бях уцелил правилните превръзки Simple Smile но важно е желанието! На цвят ги докарах, ама май нещо дебелината или размерите не съм уцелил. Не съм чул оплаквания и реших, че няма голямо значение  Grinning
Питай де! Що не пита ?
Аз като не знам питам ! ! ! Ако беше питал, със сигурност щеше да уцелиш верния размер и дебелина и можеше да светнеш половинката за новите тенденции при превръзките.

Да питам дамите - има ли модни тенденции при тампоните и превръзките, които да съм пропуснал  - някоя нова марка или модел newsm78

# 65
Питай де! Що не пита ?
Аз като не знам питам ! ! ! Ако беше питал, със сигурност щеше да уцелиш верния размер и дебелина и можеше да светнеш половинката за новите тенденции при превръзките.

Да питам дамите - има ли модни тенденции при тампоните и превръзките, които да съм пропуснал  - някоя нова марка или модел newsm78

 Grinning Кого да питам, те дамите бяха по-смутени и от мен. Бях им нарушил спокойното ровене из рафтовете с женските интим-продукти. Кеф беше и като отидох на касите. На цялата купчина, тропнах превръзките на върха на цялата продукция. Ама с едно такова, финно, отработено движение, както се поставя цигарена кутия върху висока кула от други цигарени кутии Simple Smile ... с победоносно задоволство, че съм свършил добра работа (не чак толкова прецизно, както се оказа после де). Няма страшно Simple Smile ама магазините за бельо (женската част) са ми по-присърце.

# 66
  • Мнения: 1 475
Моя приятел, също купува- даже последния път го пратих през ноща да една денонощна аптека, аптекаря бил младо момче и двамата се пулели  кой са нощни превръзки с крилца! Голям смях е паднало помежду им- докато ги открият!Мъжка им работа! hahaha

# 67
  • Мнения: 663
На моя мъж,много често му се случва да ми копува превръзки  Grinning

# 68
  • Мнения: 4 138
не само ми купува, но и в раничката си винаги носи кутийка с тампоните ми. малка, за три тампончета. зарежда си я сам от кутийте ми. един голям, един среден и един малък Laughing
в една дискотека в малага решиха, че носи дрога в кутийката Joy
аз щото съм забравана, та той ми помага в труден момент, ако съм си забравила об тата.
как така ще му е неудобно на мъжът ти да ти купува подобни неща. кажи му да се засрами. другарчета сте, в това нищо срамно няма. цикълът е най-естественото нещо на този свят. ако съм аптекарка, даже би ми се издигнал в очите. грижовен ще го смятам.

# 69
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Случвало се е няколко пъти да ми копува и не е възразявал,само пита какви точно Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 5 289
Почти винаги той ми ги купува.

# 71
  • Мнения: 3 674
Обикновено винаги аз  си се зареждам...Но се е наналагало много рядко,когато ме е болял корема и не многа да стана от леглото.Тогава винаги е ходил,никога не е отказвал.Само че иска винаг  да му напиша имена на прверъзки,колко капки са и размерите на тампоните... Joy Сладур... Heart Eyes

# 72
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не , не ми ги купува  Hug

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не ми купувал, защото аз винаги съм презаредена от към тампони и превръзки , но преди време ми се случи нещо във Фантастико. Аз съм на отдела за салфетки и превръзки и един доста хубав мъж седи до мен поглежда ме усещам аз нещо викам си сигурно ще ме заговори . Дойде човека до мен за да ме попита кои превръзки са най-добри , защото приятелката му го изпратила   Embarassed Много некомфортно се чувстваше милия. Не им е работа на мъжките да купуват превръзки на женските. Честно. Смешна работа хубав, висок мъж добре облечен превръзки купува - смях и пародия

# 74
  • Мнения: 3 674
Не ми купувал, защото аз винаги съм презаредена от към тампони и превръзки , но преди време ми се случи нещо във Фантастико. Аз съм на отдела за салфетки и превръзки и един доста хубав мъж седи до мен поглежда ме усещам аз нещо викам си сигурно ще ме заговори . Дойде човека до мен за да ме попита кои превръзки са най-добри , защото приятелката му го изпратила   Embarassed Много некомфортно се чувстваше милия. Не им е работа на мъжките да купуват превръзки на женските. Честно. Смешна работа хубав, висок мъж добре облеченпревръзки купува - смях и пародия

Нищо лошо  и срамно   няма да купуват ако се наложи... Hug
Обича си приятелката човека. А  нищо няма да му стане... Wink Най-много аптекарката да му се възхити...като е такъв красив,висок и добре облечен... Mr. Green Аз пък бих се изкефила на такъв... Flutter

Последна редакция: сб, 26 май 2007, 22:31 от roza66

Общи условия

Активация на акаунт