Коя е най-красива на света: СИЛИСТРА през есента

  • 12 351
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 526
Нели, честита новина и от мен!  bouquet Че и хубава зодия ще бъде - Рибка!Малко ще го командорят женорята, ама нищо, жив и здрав да бъде! Praynig

# 271
  • Мнения: 4 526
Побуууут! Пак зачезнахте. Хем два дни беше кофти времето, къде хайманорихте пак, та никой не е писал?
Стефан от днес пак е на ясла, стискайте палци да не се разболее пак, 4е ме побърка една седмица у дома!  Crazy  Crazy  Crazy

# 272
  • Мнения: 616
Ани fingerscrossed
А за ходенето си похождаме въпреки не дотам хубавото време.

# 273
  • Мнения: 2 274
Ей, ,сладурки, къде пак се покрихте! Я елате да ви черпя за здравето на мъжО!

Хайде да ви е сладко!
Предлагайте заглавия за новата тема! Аз вчера измислих няколко докато се къпех, ама като излязох помнех само това  Embarassed! Пъстроцветна есен пак дойде-щастливо е в Силистра всяко дете!
Като се сетя за другите ще ви ги напиша  Mr. Green!

# 274
  • Мнения: 616
benighted честит ти рожденик да ти е жив и здрав и да те слуша много.  bouquet
Харесва ми заглавието ама ако искаш може да сложим за рима това
Пъстроцветна есен пак дойде-щастливо е в Силистра всяко  нашенско дете!

# 275
  • Силистра
  • Мнения: 288
benighted, да ти е жив и здрав мъжо!
Eй, ние ще вземе да станем рекордьорки, две теми за една есен  Joy

# 276
  • Мнения: 640
benighted, да ти е жив,здрав и послушен мъжът! Grinning
И темата ми харесва!

# 277
  • Мнения: 2 274
Светли, не са лъжи , душко, то т'ва ни е лятната тема с ново заглавие  Mr. Green!
Хриси, много се чудех как да го направя, че да има рима, ама нищо не ми хрумна! Благодарско   bouquet!
Благодаря ви за пожеланията момичета, да ви се връщат  Mr. Green! По късно като се заредят батериите на фотото, ще ви покажа моята гордост - тортата, която спретнах тая сутрин, за да изненадам мъжО  Mr. Green!

# 278
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Нели, страхотни новини  ... щом става дума за бебе няма начин новините да не са супер. Много се радвам на двойки решили да имат повече от две деца. Да ви кажа и аз съм навита, ама мъжо рече като си купим къща и аз няма да протестирам ... пък й по-разумно е така и таман ще иамт по-голяма разлика дечицата. макар, че то как го планираме а как ще стане е отделен въпрос ама ... Mr. Green
benighted да ти е жив и здрав мъжо. Малко със закъснение честитя ама  по-добре късно отколкото никога дет се вика. Пожелавам много, много да те слуша  Mr. Green и да те гелада както подобава да се гледа хубава булка. Чакам да видя тортеното произведение, че ме зариби нали съм си луда на тема торти  Mr. Green.
Това ще е пт мен днес, нещо ме е налегнала една меланхолия с това време и хич не ми е до писане много. Чакам все да ми дойде музата, ама нещо не й се чува на тая муза в последно време. Чао за сега сладурки.   bouquet

# 279
  • Мнения: 2 274
   Здрасти, ето я тортата: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=87120&photo=17! Стана много вкусна, а е адски лесна, като за пишман сладкари с малко време като мен   chef! Не е тежка и става и за детски РД, който иска рецептата - споделям  Mr. Green!
  Днес пак имам повод да почерпя  Mr. Green! Днес сестра ми и племеничката са рожденички! Това е най-натоварената седмица през годината  Mr. Green! Като се започне от 10 до 15.10 имаме всеки ден рожденици  ooooh!! Ето почерпката за днес:
Давайте и вие предложения за заглавие и накрая да изберем най-хубавото  Peace!
Това е Боил в розово с гащеризона на племеничката  Mr. Green: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=178389&photo=29

Последна редакция: сб, 13 окт 2007, 14:45 от benighted

# 280
  • Мнения: 616
Благодарим за почерпката да са ти живи и здрави рожденичките.  bouquet
А дребния много сладък нищо че е в розово.

# 281
  • Мнения: 640
Въйййй,какъв дъжд се лее вън. Мъжете спят,а аз нали съм починала добре... Laughing Есента не се шегува май и на разходките ни слага край:)Simple SmileSimple Smile
Честити рождените дни! benighted, много хубав Боил си имаш!
Друго не мога да измисля и ще приключвам

# 282
  • Мнения: 616
Ама и това за заглавие на новата тема е хубаво
Есента не се шегува май и на разходките ни слага край.

# 283
  • Мнения: 640
Като добавим : "В СИЛИСТРА есента не се шегува май и на разходките ни слага край" Sunglasses

# 284
  • Мнения: 2 274
Нели, ама ти си родена поетеса, бе душко! Това повече ми харесва от моето изсмукано от пръстите заглавие  Peace! Хриси, браво за наблюдателността  Hug!
Захващам се с новата тема  Peace!

Общи условия

Активация на акаунт