Коя е най-красива на света: СИЛИСТРА през есента

  • 12 332
  • 285
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 616
За Ани вече получих информация че се разхожда из квартала , но аз още не съм изкарвала мъника на вън .Все още е малко жълт и с това неговото ядене още не мога да свикна ,че магарнцето иска хем да суче хем после и от шишето да си цокне и в общи линии денят ни се уплътнява в кърмене и цедене.

# 91
  • Мнения: 4 519
Аааа, ама важното е, че е почнал да суче сладура!
На моя Максим му се поразвали режима - може да изкара 3 часа спокойно, но понякога го кърмя през 30 минути! #Crazy Както и да е, не се оплаквам, защото не ми пречи да кърмя.
Ирена, добре си се завърнала на хладно! А родилното колко е обновено не знам... Е, вярно - има климатик в предродилна зала, нови магарета, с дистанционни за движене на всяка секция (между другото, имат си много удобни дръжки, как не ги изкъртих по време на раждането, не знам Embarassed), обаче в стаите на родилките си е жега и задух... Поне има хладилник и ТВ, та не умряхме от скука. То нямаше и как де, с тия сладки бебоци...
Нели, ми аз си трамбовам яко из центъра, даже онзи ден кърмих в парка, много готино беше  Blush. Разхождам дребния в червено-сива  количка на Чиполино, оглеждайте се за такава. Даже днес мисля да излизам надвечер, ако успея да се организирам, че имам малко работа.
Хриси, и Максим жълтее още, но не мисля, че е пречка за разходките. Нека си поемат витамин Д по естествен път, че хич не съм фен на капките. Ако решиш да излизаш - свиркай във форума!
Хайде чао засега и до скоро!

# 92
  • Мнения: 152
Утре ще съм в Силистра  newsm44, сигурно няма да мога да заспя тази вечер от вълнение. Хайде в понеделник привечер в градината. Ей ме с тази количка съм, ако някой ме види да свирка. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=143674&photo=24
Ани, изпращам ти жсм- а си на лични, та си бием една среща с теб и с Иглика.

# 93
  • Мнения: 640
Здравейте Сс мамчета!
Завърнахме се от Хоспис Енергия-Търговище(почивка по НОИ) пълни с енергия .Много съм доволна и отпочината. За 5 лв на ден имахе страхотна храна, и по 5 процедури(подводен и ръчен масаж,електрофореза,луга и магнит за моя кръст след раждането). Сутрин си бяхме в базата,а следобед или на аквапарк в града или на басейна на 50м от хосписа. Вчера ходихме и до хижа Младост(самият хоспис е в подножието на предбалкана).С Иван ни беше малко проблемно ooooh!,щот' не ни даваше мира,но това са рисковете на професията....
Вече може да организирате срещата Party

# 94
  • Мнения: 616
Искам да ви се похваля вече днес излизах ме на разходка.Сашко много му хареса

# 95
  • Мнения: 640
Сетих се и тук да споделя,че си продавам количката Chipolino Pooky за 80лв. Ако имате накой познат кандидат го пратете насам.От форума ми писаха доста майки,но като ми видят местоживеенето се отказват.А ето я и самата нея:


Закупена е март 2006 и е ползвана 10 месеца.

# 96
  • Мнения: 4 519
Здравейте.
Нели, добре дошла отново, радвам се, че хубаво сте си починали! На Иван не му се сърди, ще дойде ред и вие на него да пречите. Laughing
Хриси, къде ходите по разходки?
Яни, видях ти съобщението, но от 2 дни не съм излизала, така ще е цялата седмица, че основния човек в офиса замина на море и сега аз го покривам от вкъщи. Надвечер, ако не съм капнала, може и да се уреди бебо с по една разходка. Ще ти звънна.

# 97
  • Мнения: 616
Ами засега още ходим във квартала около ред кафето на пейките пред бизнесинкубатора  или зад нас на меиджера че ми е по спокойно като се освободиш пиши ми да се видим.

# 98
  • Мнения: 1 655
Здаравейте
и аз съм от силистра, но съм писала в първата тема може ви!
В моментяа не съм си там и как ми липсва всичко!
Но скоро ще съм си в силистра и се надявам да се видя с някой от вас!
Мисля че корнелия съм засичала по улиците, познах я по малката кукла!
лек ден от мен!  bouquet

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 12:15 от um_sami

# 99
  • Мнения: 4 519
Днес времето май по- се ядва. Мисля довечера да изведа Максим навън - или в квартала или дори към центъра. Не знам, като реша, ще ви пиша пак.

# 100
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Май аз най-много скитам ми се струва щото не ви засичам бре. Къде ходите какво правите незнам  Mr. Green.
um_sami ми то в нашия малък градец няма начин да не сме се засичали, ами като не се познаваме  Mr. Green. Айде чакаме те да се върнеш и да се запознаем  Wink
Днес съм малко кривоч, не ми е ден нещо и затова хич не ми е до много  приказки та ще съм супер кратка, абе всъщност до тук ще съм с писането май голямо обяснение му дръпнах  Sick. Утре като ми мине кривотията и ще се разпиша подобаващо. Айде чао сега, отивам да си давя мъката в готварския.

# 101
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Днес се ядва времето, занм си аз , че ще се размърдате като видите, че не е жега пък аз днес следобед ще съм закотвена в къщи , че ще слагат някави домофони и глупости в апартамента на свеки Sad. Уф, ама няма как ....

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 10:45 от КорНиШонка

# 102
  • Мнения: 640
И ние с Иван сме пред компа и чакаме да спре дъжда,но уви.....иначе е такава благина....даже съм го приготвила с дънки....

# 103
  • Мнения: 1 655
оле аз чакам да спре дъжда че да излезнем, тук не спира от 1 месец да е имало 5 слънчеви дни!
аз дойдох с летни дрехи но купихме есенни, то е 15 С
лек ден от нас
може по снимката да познаете Сами!!!  bouquet Hug Hug Hug

# 104
  • Мнения: 4 519
Мдааа. Супер си е днес. Аз имам работа из града следобед, в центъра ще бъда. Стефан утре заминава на планина и има някои работи да се докупуват.
Айде чао сега, отивам да си давя мъката в готварския.
Я пък ти! У вас уискенце, водчица, туй-онуй нямате ли? Laughing Кой си дави мъката в готварски форум бе жена? Mr. Green Ако нямаш, ела у нас на Бейлис! Wink

Общи условия

Активация на акаунт