Лесно ли признавате грешките си и казвате ли "извинявай"?

  • 2 171
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 262
ако съм сигурна ,че греша и с това съм наранила някого,предпочитам да се извиня за да нямам терзания. #Cussing outпосле спя спокойно smile3524

# 46
  • Мнения: 223
признавам си грешките,но пък така като се замисля..предпочитам да се извинявам,защото после ще ми тежи,но се извинявам само когато наистина съм виновна

# 47
  • Мнения: 1 494
Ако сама се убедя, че съм сгрешила, не ми е проблем да се извиня. Но ако някой друг се опитва да ме убеди, че съм сгрешила, а аз не смятам така... ще ми е доста трудно. Wink Все пак, добрия тон е за предпочитане...

# 48
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ами, лесно - напротив, многотрудно и почти никота!

# 49
  • Мнения: 2 035
Офф станала съм една сърдита и сурова и за думичката "ИЗВИНЯВАЙ" много трудно се сещам, което наистина е ужасно  Tired

# 50
  • Мнения: 1 426
Пред себе си винаги знам, когато съм сгафила... Но в някои случаи ми е трудно да се извиня и тогава гледам по друг начин да замажа нещата...

# 51
  • София
  • Мнения: 1 654
Извинявам се и си призвнавам грешката. Ако обаче отсреща е човек който не заслужава да му се извиниш не си правя труда Naughty

# 52
  • DE
  • Мнения: 967
Всеки прави прави грешки, ама на мен след такава ми е много трудно да се извиня!!! Старая се! Embarassed

# 53
  • Варна
  • Мнения: 25 243
Пред себе си винаги знам, когато съм сгафила... Но в някои случаи ми е трудно да се извиня и тогава гледам по друг начин да замажа нещата...

И аз така Embarassed

# 54
  • Мнения: 1 817
Трудно ми е да се извинявам, признавам! Опитвам се да не правя грешки, но все пак е човешко да се греши. Нали човек се учи цял живот...Ако някой успее да ме убеди обаче, че съм сбъркала, се извинявам! Другото би било ниска култура!

# 55
  • Мнения: 750
Знам кога съм сгрешила,осъзнавам грешките си и не се срамувам да поискам извинение!
И децата така у4а....да не се срамуват да поискат прошка когато са сгрешили!Вси4ки сме хора на този свят и всеки греши!
Никога не ми е било трудно да се извиня!

# 56
  • Мнения: 2 587
Знам кога съм сгрешила,но е почти невъзможно да си го призная.А ако достатъчно ясно ми се докаже,че съм допуснала грешка се извинявам,но думичката "извинявай" е винаги в изречение.Така минава почти незабелязано,а не може да ме обвинят че не съм се извинила.

Общи условия

Активация на акаунт