На каква възраст родихте планираното си второ дете

  • 11 295
  • 114
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 255
35 г
гласувах 35-40, ама може и в предната да съм  Joy
беше си не само планирано, а и напълно умишлено  hahaha

# 46
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 НА 28!

# 47
  • Мнения: 804
Ами второто си ангелче родих на 25г. без 6 месеца.Абсолютно планирано.Исках докато навърша 25 години да съм приключила с децата. Мъжа ми много активно взе да ме агитира напоследък да си направим трето,но ме е страх...и не искам ново бебе...нямаме възможност да му осигурим равни условия с братята му.

# 48
  • Мнения: 465
Второто ни планирано бебе родих на 29г. Peace

# 49
  • Мнения: 2 829
на 29,декември,,а след месец аз навърших 30 Winkпървото на 23
и двете деца бяха планирани

# 50
  • Мнения: 178
На 36 родих второто си дете-планирано.Първата ми бременност беше много тежка,родих на 27.Втората бременност беше лека,раждането също. Никога не съм мислила какво ще бъде след години.Дай боже  на 50 години да изглеждаме като на 20  Laughing

# 51
  • Мнения: 146
Първото родих на 32, лека бременност, работих до последно. Второто на 36, пак без проблеми, даже по-лесно излезе от първото, но пък таткото вече знаеше къде и как да ме масажира по дреме на раждането. Желая успех.

# 52
  • Мнения: 1 866
Първото си дете родих на 28, второто на 30. И двете планирани. Искаме и трето дете и ако имаме възможност, смятам да бъде след като стана на 35 г. Малката разлика е трудничка и затова не бих искала да родя още едно дете след 2 г. Мисля, че ще се лудна. Иначе не смятам, че възръстта е проблем. Имам много познати, които родиха първо дете на около 35. Една от тях роди трето на 42, а една друга роди първото си дете на 38, а второто на 40. Бременностите им бяха леки, ражданията също. И възстановиха формата си завидно бързо. По-бързо от мен. На твое място не бих се колебала.

# 53
  • Мнения: 11 607
Хихихи, колко мами искат трето детенце...Супер! Давайте смело и не е толкова страшно! Второто го родих месец преди да навърша 26г.

Аз на 30г. бях с 3 деца, но искам на 40г. да бъда с 4.......Неви, не знам дали с теб заедно ще бременеем, но май ще бъда след теб,а и нали си ми кака.....Кабо Алма броиш ли още мамите кандидати за Клуба?

# 54
  • Мнения: 2 241
На 36  Simple Smile, съвсем планирано, но закъсняло, защото доста време не ставаше... Това май при много двойки се случва, особено ако са се пазили старателно с години, така че като планирате датите или периода, започнете да правите бебе поне няколко месеца по-рано, пък да стане навреме Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 636
  Супер! Много бих искала да съм на 30 с 3 деца!

# 56
  • Мнения: 54
Ужасна първа бременност , болници , инжекции - щях да я родя в 7 месец , но се размина и я родих 22 дена по- рано живо и здраво бебенце! А второто го правихме 5 години Heart Eyes никъкъв проблем през бременноста , дори я преносих !  #Crazyа казваха че ще я родя по- рано !Замислям се за трето, ама ако ще го правим и него 5 години , бая работа ще падне Blush
Успех! Децата са нашето богатство!  bouquet

# 57
  • Мнения: 2 051
Здравейте, много мислим за второ дете, а трябва и бързо да мислим. Освен липсата на достатъчно финанси, възможности за помощ от баби, кошмарното раждане и преди това бременността, прекарана почти цялата в контракции и на лекарства, ме плаши и собствената ми възраст - 36 в момента. Благодаря ви!
Нямам време да чета всички отговори.
Не се притеснявай изобщо. Възрастта ти е прекрасна, важното е ти да се чувстваш здрава и психически готова за приключението.
Родих първите си три деца по време на голямата криза 90-97 години. Не беше никак лесно, но са живи и здрави, на много се научих покрай тях.
А последните си две деца родих на 40 и мога да ти кажа, че възрастта беше най-малкото, което ме безпокоеше.
Мисля че това, от което имаш нужда е позитивна нагласа и общуване с хора, които също я имат.
Поздрави и кураж!

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 14:19 от Ведра

# 58
  • Мнения: 3 268
Родих второто си дете на 36 г. и половина.Отрази ми се прекрасно на външния вид.Много съм щастлива,че не се отказах тогава.Калина е моето слънчице.

# 59
  • Мнения: 3 211
сега съм на 30, може би за след 2 години го планираме, малко още да натрупам опит в работата, че след майчинските я смених.
Доскоро мъжът ми не искаше второ, че съм била съвсем хистерясала покрай първото, пък какво ли ще бъде с две, ама аз постепенно го убедих, че няма да полудея Laughing, а пък тайно си мисля за трето Mr. Green
Моя колежка ражда първо дете на 40год.
Аз като разждах, жената в моята стая, беше на 36год. и роди толкова леко, че направо Shocked

Общи условия

Активация на акаунт