Отговори
# 30
  • Мнения: 2 332
Същата работа - и при двете при това  Laughing.

# 31
  • Мнения: 742
Ами при мен не е имало такова нещо  Heart Eyes родих със секцио Wink

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Спях си и към 5,00ч. сутринта ми изтекоха водите. По пътя за болницата бях супер щастлива и се смеехме, но след час вече не ми беше толкова весело, защото започнаха болките.

# 33
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Моите родилни болки ме почнаха една вечер докато се приготвях да сготвя на мъжа ми миш-маш. Много му се беше прияло. И му го сготвих с родилни болки... Rolling Eyes даже си го изяде.  И до ден днешен му го напомням  Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 7 097
Канех се да спя. Всъщност, бях си легнала вече и се започна...Беше към 10-11 вечерта.

Хм, прави ми впечатление колко много от нас или са спяли или са се готвили да си лягат...

# 35
опитвах се да спя ! оба4е като по4наха родилните болки и мъжа ми който спи и не мога да го събудя ,се видях в 4удо  Joy Joy!

# 36
  • Мнения: 545
Спях си сладко и се събудих от болки в 3 или 4 часа сутринта Wink
И при мен, и двата пъти. Макар, че болки  е силно казано, просто твърде чести контракции.

# 37
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 934
Имах гости. Пиех портокалов сок. Беше следобед.

# 38
  • по света
  • Мнения: 1 587
Първия път беше изцяло предизвикано и бях в болнцата, а втория път бях на разходка с кучето когато започнаха контракциите.После трябваше да ходя на запис на тоновете,тогава започнаха и болките върнах се за багажа само до в къщи и пак на обратно.

# 39
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
С чакане Laughing, защото преносвах.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Бяхме на кафе с мъжа ми.

# 41
  • Мнения: 630
Сутринта ме приеха в Родилно отделение за преносване и вечерта щяха да ми слагат свещичка, но...бебешочето се размърда и контракциите започнаха още към 12ч.направо на 5 мин. До 13ч. успявах да чета някаква преса в леглото, но след това започнах да меря коридорите.

# 42
  • Мнения: 3 500
Бях на вечеря с мъжа ми, когато станаха на 10 мин. После се прибрахме вкъщи и се гушкаме. Като станаха на 3 мин. отидохме в болницата. И нататък знаете...

# 43
  • Мнения: 686
опитвах се да спя

# 44
  • София
  • Мнения: 3 409
Заспивах Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт