Отговори
# 75
  • софия
  • Мнения: 25 738
Простирах си калъфите от дивана и не бях много сигурна какво става - понаболяваше ми леко. После излязох, ходих до пазара, отидох да чуят тоновете на бебка, прегледаха ме, пратиха ме да си взема багажа. Аз се обадих на нашия татко да се прибира, стоплих си вода да се изкъпя (бяхме в режим), лакирах си ноктите и се затътрихме в болницата. Водите ми ги спукаха там след като ми пуснаха система.

# 76
# 77
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
И двата пъти ми тръгнаха водите докато спях.
При първото раждане не усетих болки. Втория път почнаха в колата на път към болницата

# 78
  • София
  • Мнения: 1 775
Родилните болки продължиха две седмици. Още си пазя листчето на което си ги записвах  hahaha колко силни са; колко продължават и в колко часа. Луда работа. Приемаха ме два пъти в болницата с уверение, че ей- на ще родя до довечера. И така... Точни контракции на 5 минути- две седмици. Болки голеееми, задушавах се. Последният ден стана непоносимо и аз се хванах да мия банята. Така не мислех за болката. Скарах се на мъжа ми, който презс 2 минути ме питаше какво става. Пратих го да си легне.Измих цялата къща, подредих, Събрах прането, сортирах го, лакирах се и събудих мъжа ми да тръгваме. Багажа ми беше приготвен още първият път, когато ме приеха, така, че това ме улесни. Водите истекоха в болницата и аз се притесних и започнах да слагам превръзки една след друга. Всички ми се смееха и викаха" остави, не се притеснявай", на мен ми беше гадно. Мина всичко ooooh!.

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 09:32 от Lovi

# 79
  • Мнения: 867
Спях си. Беше 5.30 сутринта.

# 80
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 373
Спях и това ме събуди-4.30 Simple Smile

# 81
  • Мнения: 679
Бяхме се нагласили да спим, ама не се получи работата  Mr. Green със спането имам предвид, другата стана факт по-късно ... Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 3 069
В понеделник трябвапе да постъпя в болницата за да плануваме секциото, но в неделя през ноща започнаха контракциите.Когато ме приеха ме включиха денонощно на системи, което никак не е приятно, дори и до тоалетната си ходиш с нея.Когато видяха, че не спират много бързо се направиха всички изследвания и ми махнаха системите а аз умирах от ужас да не тръгне нормално раждане преди да си дочакам секциото.
Е, издържах Laughing, в петък се роди най-сладкото бебе на света Hug

# 83
  • Мнения: 2 467
Спях си. В 3 сутринта като ме изряза  Shocked И така...

# 84
  • Мнения: 2 700
Чаках ги  Wink
Изтекоха ми водите докато спя, а болките бяха предизвикани в болницата.

# 85
  • Мнения: 174
 Simple SmileГледах "Смело сърце" и точно, когато Мел Гибсън крещи FREEDOM мен ме напъна нещо, но си мислех, че просто ми се ходи до WC Simple Smile

# 86
  • Мнения: 3 405
Аз болки нямах, но докато гледах "Междузвездни войни" ми изтекоха водите и на следващия ден на обяд се роди малкото джедайче  Grinning

# 87
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Първият път - тъкмо си бяхме легнали и ми беше много досадно, защото ми се спеше. Е, спах си до сутринта на пресекулки и чак тогава отидохме в болницата.
Вторият път бях на компютъра, заета с един безсмислен епичен спор относно дали е вредно да се яде и пие по време на раждане Laughing И вероятно по тази причина докато се усетя, че имам контракции, вече бяха на 2мин и беше екшън да успея да стигна до болницата.
(Ако някой се вълнува от изхода на спора - може и даже е препоръчително да се пие и да се ядат леки неща, особено при по-дългите раждания - независимо че в бг-болниците не разрешават).

# 88
  • Мнения: 14 133
Чаках да подейства таблетката за предизвикване на раждането.
И аз. Доки ме прибра да предизвиква заради високото ми кръвно. Нищо интересно ooooh!

# 89
  • Мнения: 123
аз имах болки , които бяха много шарени и меняха постоянно  от 5 до 20 мин и обратно и така 2 дни, докато не се появиха крадци във входа и мъжът ми не знаейки какво става и какви са тези удари  по вратата отвън тръгна да проверява с една секира. изживях истински стрес. и контракциите изведнъж станаха на две минути  постоянни, чак докито не можеше да смогне да ме вземе в болницата Laughing

Общи условия

Активация на акаунт