Какъв епилатор използвате?

  • 37 100
  • 205
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 951
Браун,и не бих го сменила,

# 151
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Епилатора ми е на Браун от старите,но все още си върши работата милия,а колко косми е изял Mr. Green Mr. Green Mr. Green.Докато не сдаде багажа не мисля да купувам нов,но забелязвам че пинсетите май се изхабяват малко по малко.Като гледам повечето са доволни от тази марка Peace

# 152
  • София
  • Мнения: 2 381
Браун в сиво и жълто. Имам го от 5 г.

# 153
  • Мнения: 303
Аз ползвам от 10 г.епилатор на "Цептер",много съм доволна.
Навремето си го купих заедно с комплекта тенджери и работи безотказно.
Сега ще си купувам по-модерен,с чупеща глава и се чудя какъв да бъде.

# 154
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Браун в сиво и жълто. Имам го от 5 г.
И моят е същия на Браун.Доста е стар,но още върши работа.

# 155
Браун поне от 10г. Работи вече само на една степен, но работи. smile3521

# 156
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672

За краката засякох 30дни без косми, на подмишниците е малко по-късо времето.

Блазе ти! smile3501
На мен едва седмица и то накрая на седмицата вече са поникнали космите. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 157
Annabelka,
За да ти израстат за 1 седмица вероятно не ги отскубваш с корена. Погледни космите, които си изскубнала дали накрая имат черни точици. Ако е така, повторното им израстване ще им отнеме повече време, но ако е само косъм без точица то ефекта е почти като бръснене.
Друго, пробвай да спазваш инструкцията за положението на епилатора и виж при какъв ъгъл как ги скубе. Може да зависи също и от модела епилатор.

# 158
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Благодаря за съвета aani /. В интерес на истината не спазвам никакъв ъгъл при епилация, а карам както дойде  Confused Confused Confused. В инструкцията май пишеше, че трябва с/у посоката на израстване на косъма, но не съм сигурна newsm78.
А епилатора ми е Браун Силк Епил, но е от 7 години.

# 159
  • София
  • Мнения: 2 381
Епилирам се по посока обратна на растежа на космите. Да, на хартията, която си слагам под краката виждам, че са отскубнати, т.е. с корен, обаче след 2 седмици пак тръгват да растат. 4 седмици никога не съм изкарвала с едно епилиране.  #Cussing out

# 160
  • Мнения: 2 171
Преди ползвах Браун, сега Ровента, но май не съм много доволна от него. И моите косми се появяват след седмица Sad

# 161
  • Мнения: 1 951
Браун, като ми е втори, преди имах по-стар модел.

# 162
# 163
  • Мнения: 4 496
Втори Браун.

# 164
  • Мнения: 1 669
Ползвам Браун от почти 4 години...

Работи безотказно и съм безкрайно доволна...

Общи условия

Активация на акаунт