Какъв епилатор използвате?

  • 37 089
  • 205
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 362
Купи си пак Браун.
Това е най-добрият избор според мен Peace

# 61
  • Русе
  • Мнения: 511
Моят е Ровента, имала съм и Браун - все си ме боли!

# 62
  • Smallville
  • Мнения: 994
Филипс,избрах го,защото беше на промоция Wink,но и за миг не съжалявам,служи ми вярно повече от 7 години Peace

# 63
  • Мнения: 4 473
Филипс. Очаквах повече от тази марка (като цяло съм и фен), но не се оплаквам.

# 64
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Филипс  bouquet

# 65
  • Мнения: 656
Philips-Satinelle Peace

# 66
  • Мнения: 780
  newsm10 - подарък ми е и съм много доволна / друг не съм и ползвала де  Embarassed /

# 67
  • Мнения: 664
Имам Браун от 3-4 години, в началото бях много доволна, но явно се е поизтъпил, защото напоследък започнаха да ми излизат много подкожни Twisted Evil Сега се чудя, тук има и една друга марка, Babyliss, имат един нов епилатор с двойна ексфолираща и двойна епилираща приставка, мисля такъв да си взема.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Филипс - всичките ми епилатори /3 бр./ все са били на тази марка.
В момента имам последните два модела и съм доволна

# 69
  • София
  • Мнения: 289
Филипс.  От 6 години го ползвам и съм много доволна.

# 70
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Браун купих си го преди 5-6 години,след като спрях да ходя на коломаска.Много съм доволна,като му дойде времето да го сменям мисля да си взема същата марка.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 4 969

Имам най-новия модел на Браун Silk Epil  - с пинсети е и с насочваща лампичка. Ами какво да ти кажа, просто разликата с Филипса с дискове (такъв беше предишният ми епилатор) е огромна и е в полза на Браун.
Почиства перфектно, бързо и много по-безболезнено. Да не говорим, че вече не ми растат така подкожни косъмчета, както преди. Мисля, че епилаторите с пинсети са по-добри. При тах няма начин да се късат космите, както е при тези с дисковете. А това е важно предимство. Peace


и аз съм с този Peace

# 72
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Браун, доволна съм

# 73
  • Мнения: 61
Philips Satinelle с ледената приставка, избрах го понеже съм фен на марката по принцип, а от моделите точно този, заради обезболяващата приставка. Чудесна работа ми върши, но нямам база за сравнение по принцип, друг не съм ползвала.

# 74
  • Мнения: 1 384
Braun  Peace  И съм много доволна  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт