Скучна тема

  • 2 326
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
Как ще е скучна темата.
Аз обаче май няма как да се впиша. Само на работа и  сдетето, нямама време за творчество и хобита. Отврат. Сикрет, ти в майчинство ли си?

# 16
  • в Низината
  • Мнения: 705
И аз като deshtovidi. Станала съм като кон с капаци - на работа, вкъщи с детето, чистене, пазаруване. Не мога да отделя достатъчно време да си дочета книгата, а пък за хоби - нямам време в графика.  Blush

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Не съм творческа личност аз, пълен сухар Confused Мислих, мислих, няма какво да кажа по темата Sad Чета разни нещижа в нета, интересни са ми, но да направя аз нещо интересно - нъц Confused

# 18
  • Мнения: 5 228
Много хубава скучна тема!
Първото нещо което ми хрумва. В едно списание четох статия за една удивителна жена. Д-р Даниела Денчева няма ръце и крака. Има протези. Води по-пълноценен живот от повечето хора. Шофира, танцува, участва в работни групи в общината, в Парламента и какво ли още не.

# 19
  • Мнения: X
Аз съм като Найка и secretgarden.Мои неща могат да се видят в подфорум Хоби -в няколко теми.А събрани на едно място са ето тук .

# 20
  • Мнения: 4 546
леле колко сте сръчни. чак срам ме хвана. аз с нищо такова не мога да се похваля  Embarassed

# 21
Посадих магданоз в саксия и се чудя в кой форум да попитам имали други които правят подобни експерименти

# 22
  • Мнения: 1 735
Много хубава скучна тема!
Първото нещо което ми хрумва. В едно списание четох статия за една удивителна жена. Д-р Даниела Денчева няма ръце и крака. Има протези. Води по-пълноценен живот от повечето хора. Шофира, танцува, участва в работни групи в общината, в Парламента и какво ли още не.

Това е много интересно!
Просто е разбрала какво е изгубила, затова се възползва на 100% от всяка 1 възможност.
А ние здравите какво правим? Тлъстеем пред ПиСи-тата и ТВ-тата.

Друго, което научих е нещо което знаех на теория, но за пръв път видях с очите си. Sad
Котката ни се окоти, но докато беше бременна беше отровена много кофти и едва не умря. При раждането едното котенце си отиде, а другото оцеля. ДОбре, ама на другия ден и то умря. Тъкмо бях влязла да видя дали е наред и дали котенцето е живичко (имах лоши предчувствие), видях че майката котка го яде(било е мъртво).  #Crazy  Sick
Това го правят, единствено с цел да осигурят живот за другите си котенца. Добре, ама тя други котенца няма.  И след като го изяде, ходи като болна да си търси котенцето. Навираше се навсякъде и мяукаше много протяжно и жално.  Cry Много ми стана жал за нея.

Колко е различно да видиш нещата, отколкото да си чел само за тях.

# 23
  • Мнения: 4 546
ох, много гадно  Cry

# 24
  • София
  • Мнения: 2 958
Научих, преди малко, че Дейв Геън е отворил ресторант "the bitter apple", в Ню Йорк. Официално на 07/06/07г.

# 25
  • Мнения: X
Хамстерите също изяждат новородените си. Ако бъдат докоснати от човек. Sad

# 26
  • Мнения: 4 806
A домашните зайкини изоставят зайчетата си, ако някой ги е пипал. Престават да ги кърмат и ... край....

иначе темата е премного интересна ...
казах си облекчено ох... щото напоследък няма скучни теми ... все едни забавни, забавни ... до втръсване...

това за зайците наскоро го научих, докато ни ги показваха ...

# 27
  • Sf
  • Мнения: 808
Колкото и странно да звучи, заспалият гений на готварския дух, изведнъж се събуди и сега готвя като лунатик и знам кога по колко и какво Simple Smile Някои неща така ги докарвам на усет и стават страхотни и много вкусни. Много се гордея     chef

А все едно не бях доскоро пълна трагедия в кухнята...

# 28
  • Мнения: 3 405
Аз и Ники посадихме картоф в саксия, пуснал е листа, а отдолу, в пръстта се виждат картофчета.

тук

може да го видите  Grinning

Caprari, с какви материали покриваш кутиите, много са красиви и весели Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 386
Това е много сладко, Анджи, браво  Wink

Научих се да се лакирам, без да се омазвам до ушите...Това за Красива мама ли е или може и тук да мине?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт