Любимият ви десерт...

  • 10 975
  • 131
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 679
Сложна работа- всичко сладко и с шоколад
Обичам шоколад с лешници,шоколадови вафли,торти,толумбички,баклава.....
Ама май най- обичам еклери newsm53- ама от онези с крем,не със сметана Sick
Леле докато не свършат -не спирам
Ама има и едни сладки с пълнеж от крем и тях много ги похапвам

# 61
# 62
  • Мнения: 86
Ако става въпрос за купешко - шоколадови понички от Дънкин Донътс, а ако е домашно - фъч newsm10

# 63
  • Мнения: 119
Здравейте,аз сам нова тук.Голяма любителка сам на сладкото по принцип,a и предпочотем да готжя сладки неща.Любим десерт маи нямам,но много обичам сладолед във всичките му разножидности,черен шоколад и торти(всякакъв вид)! Simple Smile

# 64
  • Мнения: 119
Бих искала да попитам нещо-как се прави крем "Брюле",веки го хвали,но  не знам рецептата.Някои ще сподели ли? Благодаря предварително! Simple Smile

Последна редакция: сб, 25 авг 2007, 17:57 от sugar_geri

# 65
  • Мнения: 3 622
Шоколад с цели лешници  smile3521

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Аз пък умирам за шоколад съсс стафиди и лешници. И плодовата пита на Неделя.

# 67
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
По принцип не ям кой знае колко сладко, торти и крем карамел не обичам. Но виж, за вафла Мура (какъвто и вид да е) умирам.

# 68
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 638
Много обичам шоколад (във всичките му разновидности), кадаиф, тригуни, тортички разни...

Но има едно чудо, казва се на френски "макарон", на което, откакто го открих, не мога да му устоя!
Ето какво представлява:



За тях километри пропътувам Simple Smile

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Обожавам различни видове кремчета - крем карамел, шоколадовия пудинг на д-р Йоткер, грис с мляко, мляко с ориз и др. подобни. Умирам за тортички тип парфе, а също и за шоколад с ядки (тип "Сникърс"), "Баунти", кексчетата "Мадаленас", сладолед "Тирамису" на Дарко, кокосови сладки, еклери. Хубавото е, че страст за сладко ме тресе най-вече ако съм в цикъл - тогава човек убивам, ако ми изяде "Сникърс"-а. През останалото време спокойно приготвям разни домашни сладки изкушения за фамилията и дори не ги опитвам.

# 70
  • София
  • Мнения: 581
Много обичам шоколад (във всичките му разновидности), кадаиф, тригуни, тортички разни...

Но има едно чудо, казва се на френски "макарон", на което, откакто го открих, не мога да му устоя!
Ето какво представлява:



За тях километри пропътувам Simple Smile


къде ги има тези неща

# 71
  • Мнения: 656
На сладолед и шоколад не прощавам Laughing
И аз Peace

# 72
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 638
Много обичам шоколад (във всичките му разновидности), кадаиф, тригуни, тортички разни...

Но има едно чудо, казва се на френски "макарон", на което, откакто го открих, не мога да му устоя!


къде ги има тези неща

За съжаление, не знам дали ги има и в България (аз живея във Франция).  Confused

# 73
  • София
  • Мнения: 581
 Rotsa жалко изглеждат супер

# 74
  • Мнения: 119
Някой ще ми каже ли рецептата за крем "Брюле",много моля? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт