Получихте ли сметки за тока за месец април/за София/?

  • 2 460
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Не, нямам сметка все още...

# 46
  • Мнения: 6 029
в дир.бг пишеше, че не пращат, защото трябвало да са в пликове, заради защитата на личните данни. обаче аз получих сметката си вчера Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 4 965
Вчера чух по радиото, че от този месец постепенно спират изпращането на сметките, заради защитата на личните данни. Те ще бъдат получавани при заплащане, а справки по-рано ще могат да се правят на дежурен телефон и в интернет /по клиентски номер/.

# 48
  • София
  • Мнения: 4 294
в дир.бг пишеше, че не пращат, защото трябвало да са в пликове, заради защитата на личните данни.

Точно така, няма да имаме вече съобщения  Wink


А ето какво още намерих в сайта на ЧЕЗ

Само много ми е чудно бабите и дядовците на село дето идея си нямат от интернет как ще си гледат сметките и ще се информират  newsm78
Та аз съм свикнала (може би не само аз и повечето) да си получавам бележката и да ми напомня че имам да плащам.

# 49
  • Мнения: 6 029

Точно така, няма да имаме вече съобщения  Wink

мда - миналия месец нямах. ама този месец имам... а ся?

# 50
  • София
  • Мнения: 4 294

Точно така, няма да имаме вече съобщения  Wink

мда - миналия месец нямах. ама този месец имам... а ся?

Късметлийка си  Wink

# 51
  • Мнения: 6 417
Аз съм в "Левски" и също не получих сметка, но погледнах сега в сайта на Енергото-засекли са го от 29  март до 11 май.  newsm78

# 52
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Днес получих бележката със сметката. За 45 дни.

# 53
  • Мнения: 2 759
Днес получих бележката със сметката.
                Нашата излезе вчера в сайта на ЧЕЗ. Пише, че е до 18.05, но не ми се вярва...

# 54
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Получихме най-накрая....за периода от 28.03 до 11.05. Но не сметка в пощата, нито в е-рау, а в сайта на ЧЕЗ само.

Общи условия

Активация на акаунт