Как стерелизирахте

  • 2 979
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 867
Използвах таблетки за стерилизация. Като се има предвид колко много пътувахме с децата, този метод ми беше най-удобен и винаги имах възможност да стерилизирам каквото трябва.

# 16
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Аз пък да си кажа , че не съм ползвала стерилизатор беше само на кърма , вода не пиеше , залъгалки не ползваше!Захраних го на 6 месеца , и тогава почнах да предлагам вода ,-слагах шишета в пластмасовите разграфени кани пълни с вода и в микровълновата!

# 17
  • Мнения: 4 546
Аз пък да си кажа , че не съм ползвала стерилизатор беше само на кърма , вода не пиеше , залъгалки не ползваше!Захраних го на 6 месеца , и тогава почнах да предлагам вода ,-слагах шишета в пластмасовите разграфени кани пълни с вода и в микровълновата!
какви са тези пластмасови кани за МВ ?

# 18
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Определено стерилизаторът пести време и е много полезен уред. Само трябва да съобразиш големината му с обема на МВ-то!

# 19
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092

какви са тези пластмасови кани за МВ ?
Обикновени пластмасови мерителни канички от 1 литър от домашни потреби!

# 20
  • Мнения: 2 019
стерилизатор за микровълнова Peace

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 907
Със стерилизатор за микровълнова Chicco.

# 22
  • Мнения: 1 416
Изварявах ги - първо в тенджера на котлон, после в съд в микровълновата.

# 23
  • Мнения: 2 197
Oпределено има смисъл от стерилизатора. Моя беше скъп, но вече гледам по20-тина лев има, а пестят наистина много време, особено в началото. Моя събираше 4 шишета и много заъгалки и др. глупости. Втория месец, когато я дохранвах (по както за пореден път ще кажа не добър съвет на педиатърката ни) се харчеха по 2 шишета на всяко хране. Това значи за две хранения и пълниш уреда. Нали се сещаш какво варене щеше да стане. А така пълниш стерилизатора и в микровълновата.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Благодаря ви момичета. Значи има смисъл от стерелизатор. Аз не знаех, че толкова често се ползва. Всяка вечер ли се стрелизират шишетата?  newsm78
Първите месеци е добре да се стерилизират шишетата след всяко ползване.

# 25
  • Мнения: 107
А някой има ли наблюдения за стерилизаторите на Бертони. Доста по-евтини са от останалите, дали вършат работа?

# 26
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Стерилизирах в ел. стерилизатор.Нареждах всичко вътре и го пусках. Много е удобен и пести време. Peace

# 27
  • Мнения: 959
С таблетките или течността на Чико.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 551
.....слагах шишета в пластмасовите разграфени кани пълни с вода и в микровълновата!
С баткото съм изварявала на котлона. Сега за малкия познати ми дадоха същия съвет, както е казала Vivka. Купихме за няколко лв пластмасова кутия /от хубавата пластмаса, с подходящи размери и закопчалки на капака/. Пъхам нещата вътре и за няколко мин в МВ и е готово  Peace Сега не ми се налага толкова много, защото сме на кърма, но шишето за вода и бибероните ги стерилизирам на ден-два  Embarassed

# 29
  • Мнения: 4 546
пластмасата не се ли разстопява в МВ? мислех, че стерилизаторите са направени от някаква специална пластмаса  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт