Как стерелизирахте

  • 2 973
  • 108
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 576
В тенджера под налягане на котлона.

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Таблетки.

# 62
  • Мнения: 503
Ел. стерилизатор. Нареждам нещата вътре, пускам копчето и забравям.
newsm10

# 63
  • Мнения: 152
да де,ама не е ли вредно стирилизираното в МВ?поне такасъм чела?

# 64
  • Мнения: 195
Извинявам се за офф-а, но имам въпрос към ползващите стерилизатора на Чико за МВ.
Помпата на Авент събира ли се в него?

# 65
  • София
  • Мнения: 2 967
Ако под специален уред имаш предвид стерилизатор за микровълнова, то това е което трябва да си купиш.

# 66
  • Мнения: 3 478
На котлона, така и не си купих стерилизатор, но и аз го правих това само до 5 седмица.

# 67
  • Мнения: 6 618
Със стерилизатор .Те са по 30лв.  като се има предвид колко време ти спестяват са направо без пари.

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
Извинявам се за офф-а, но имам въпрос към ползващите стерилизатора на Чико за МВ.
Помпата на Авент събира ли се в него?
Аз използвам стерилизатора на Чико за МВ. Помпата на Авент се събира в него и още място остава  Grinning

# 69
  • София
  • Мнения: 44 122
С електрически стерилизатор - на пара - много удобна машинка Wink

# 70
  • София
  • Мнения: 1 248
Аз използвам стерилизатор за микровълнова печка. Много съм доволна и изобщо не мисля че е безсмислено. Това е един от най-използваните уреди в къщи. Ако стерилизираш на котлона във вода постоянно трябва да внимаваш да не забравиш нещата и да направиш някоя беля. А със уреда можеш да си сложиш шишетата, бибероните и т.н. да се стерилизират и да си легнеш например без да ги мислиш. Този уред на мен лично ми спести много време и нерви. Докато преварявах вода на котлона за малкия често ми се случваше да я забравя и сега имам две изгорели тенджери. Представям си какво щеше да е ако стерилизирах и шишетата така. За това аз лично ти препоръчвам да се снабдиш с такъв уред.
А и на Чико струва само 25лв. Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 44 122
Благодаря ви момичета. Значи има смисъл от стерелизатор. Аз не знаех, че толкова често се ползва. Всяка вечер ли се стрелизират шишетата?  newsm78

след всяка употреба - ако имаш достатъчно шишета за цял ден - ги стерилизираш накуп, ако имаш 1-2 като се изцапат стерилизираш за следващта употреба.

# 72
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Аз ги изварявах 5-10минути след завирането на водата.

# 73
  • Мнения: 4 546
а колко време след като е стерилизиран шишето може да се счита, че е стерилизирано?

# 74
  • Мнения: 5 362
полезна ли е стерилизацията в МВ, бях чела някъде, че е нужно преваряването, което става с др. стерилизаториили на котлон, а МВ не може да направи това? Какво ще кажете вие?
Нищо нередно и опасно няма в това да стерилизираш в МВ. Peace
Получава се много голямо налягане и Т е достатъчно висока,за да убие всякакви микроби,например.

Общи условия

Активация на акаунт