Как стерелизирахте

  • 2 968
  • 108
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 461
Изварявала съм бибероните и шишетата на децата
 за около десетина минути в тенджера и на котлона.

# 76
  • Мнения: 1 701
а колко време след като е стерилизиран шишето може да се счита, че е стерилизирано?
Мисля, че в упътването на стерилизатора на Авент пишеше 24 часа.

# 77
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
а колко време след като е стерилизиран шишето може да се счита, че е стерилизирано?

Стерилни са около 3 часа. Това е инструкцията за моя стерилизатор Авент -  http://www.avent.com/uk/en/pdfs/instructions/express_micro_steri_uk0421.pdf

# 78
  • Мнения: 226
Стерилизирам в стрерилизатор на Чико на МВ и е много удобно, въпреки че почти няма какво. Беба е само на кърма, не пие вода и не ползва биби. Мисля, че един стерилизатор няма да ти е излишен

# 79
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Стерилизирам със сетрилизатор на Чико за МВ - не знам дали е най-добрият, но ми върши работа - за 8 мин. става. Не си представям, ако трябваше да варя шишета всеки ден по няколко пъти ooooh!

# 80
  • София
  • Мнения: 3 787
Със стерилизатор на Авент за МВ Wink

# 81
  • Мнения: 8 917
Стерилизатор Чико за микровълнова Peace

# 82
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Най-добре изчакай, за да видиш колко кърма имаш. може изобщо да нямаш нужда от стерилизатор. По принцип се стерилизира до четвъртия месец. След това - не, за да си създаде детето естествен имунитет. Аз лично ползвах стерилизатор на "Чико" за микровълнова - евтин и удобен е.

# 83
  • Мнения: 3 695
От личен опит моят съвет е да не купуваш стерилизатор предварително. На мен ми подариха такъв на Авент за микровълнова, но НЕ съм го ползвала досега (бебето ми е на 5 месеца) и едва ли ще ми потрябва. Само на кърма е, т.е. суче, не използва никакви шишета, биберон-залъгалка почти не употребява. Така, че се радвам, че не съм дала пари за тази излишна в случая вещ (дано не четат тези, които ми го подариха Wink ). А ако ти потрябва, после винаги можеш да си купиш.  Peace

# 84
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
С Авент!

# 85
  • София
  • Мнения: 4 588
Със стерилизатор на Джордани за микровълнова печка. Peace

# 86
  • Варна
  • Мнения: 2 942
На кърма беше  Laughing, залъгалки и шишета за водата в микровълновата, в йенската тенджера Mr. Green Сега вече само мия на чешмата Peace

# 87
Стерилизирам в тенджера, но и аз както други мами, често забравям котлона включен. Решила съм да си купя пластмасова купа с капак за МВ. Кажете по колко вода слагате??

# 88
  • Мнения: 2 922
Първият път изварявах в тенджера.
Този път съм си подсигурила всякакви удобства и стерилизирам в МВ. Засега само залъгалките Laughing, защото още кърмя.

Решила съм да си купя пластмасова купа с капак за МВ. Кажете по колко вода слагате??

В стерилизатора на Авент слагам 200мл. вода.

# 89
  • Мнения: 556
Стерилизирах с хапчетата на Чико до края на петия месец. Сега ги преварявам веднъж седмично.

Общи условия

Активация на акаунт