Китен

  • 9 640
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
И все пак някакви пресни впечатления от Китен? Sunglasses

# 31
  • София
  • Мнения: 423
На мен пък много ми харесва в Китен.Миналата година бяхме в хотела на Кремиковци.Останахме доволни с оглед на цената(18 лв.на човек през август).Препоръчвам ти къщичките,толкова ме беше яд,че не съм ги видяла по-рано(10 дена ги гледах от 12 етаж).Всички казват ,че е голяма лудница в Китен,но то пък къде не е.Тази година съм резервирала в Рилена.Ние ходим на плаж на ММЦ ,толкова е спокойно,водата е чиста,чадърчето е 3 лева,но нищо не ти казват ако си носиш твой и има къде да обядвате.В последните години някой ходил ли е на спокойно място без да му има нещо.Може би Лозенец ,но като видях как са го застроили миналата година се съмнявам ,че и там е не е лудница.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Някой има ли по-нови впечатления от станцията на МЗГ?

# 33
  • Мнения: 565
Станцията на МЗГ е в отвратително състояние Sick Единствено дворът и близостта й до плажа са плюс. Ако не сте с карти за тези пари ще си намерите доста по-добри условия. Питай, ако те интересува нещо по-конкретно.

# 34
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Стига го хвалихте този Грийн парк  Sick.Верно,стаите са чисти-ама я кажете за войната край басейна,за еднообразната и не много вкусна храна,разредени напитки /колата гаражно производство е по-хубава/,за децата само някакви сокове със странни цветове,анимациите на всякакъв друг език,само не и български.И това,че поне 50% от посетителите в момента са българи.И какво да му харесвам!? newsm78

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Знам, че е отврат станцията на МЗГ, миналата година бяхме там, без карти, изтърпях единствено заради близостта до плажа. За сравнение по-миналата година бяхме на квартира за почти същите пари и условията бяха далеч по-добри. Винаги съм се чудела как при тази мизерия МЗГ-то е винаги пълна. Казаха обаче миналата година, че ще обновяват нещо за тази и затова се интересувам дали наистина нещо са направили по въпроса. Имам резервен вариант за квартира, но сигурно ще погледна пак условията в станцията. Лошото е, че нямам много време - в края на следващата седмица трябва да сме там.

# 36
  • София
  • Мнения: 642
Миналата година бяхме в Китен и си харесахме много хубаво местенце, но за съжаление не взехме телефони.... Ако някой има координати - да пише.
Значи, мисля, че се казваше “Специализирана болница за рехабилитация - Китен” ЕАД
Нещо като затворен комплекс, с бунгала - соц. вид (май само за персонала) и отделно с доста къщички, масивни и самостоятелни. Изглеждаха новички.  С много зеленина, алеи и изглед към морето. Тогава много ми хареса. Но не мога да намеря координати за резервация.  Sad
...Сега се сещам, че се намираше в тази част при станциите на Кремиковци...

# 37
  • Мнения: 215
:
 
Миналата година бяхме в Китен и си харесахме много хубаво местенце, но за съжаление не взехме телефони.... Ако някой има координати - да пише.
Значи, мисля, че се казваше “Специализирана болница за рехабилитация - Китен” ЕАД
Нещо като затворен комплекс, с бунгала - соц. вид (май само за персонала) и отделно с доста къщички, масивни и самостоятелни. Изглеждаха новички.  С много зеленина, алеи и изглед към морето. Тогава много ми хареса. Но не мога да намеря координати за резервация.  Sad
...Сега се сещам, че се намираше в тази част при станциите на Кремиковци...
Специализирана болница за рехабилитация - Китен" ЕАД, с. Китен, област Бургас ,  Ул. Атлиман № 38 Д-р Катя Цокова  05503/63-61  Peace

# 38
  • Мнения: 1 103
Здравейте имаме бунгала на Китен.Намират се на 30м. от плаж Атлиман в гори4ка много близо до центара.4естит празник на вси4ки деца.

# 39
  • София
  • Мнения: 642
 [/quote]Специализирана болница за рехабилитация - Китен" ЕАД, с. Китен, област Бургас ,  Ул. Атлиман № 38 Д-р Катя Цокова  05503/63-61  Peace
[/quote]

Дида, БЛАГОДАРЯ!!!
Ще проверим как стоят нещата...

# 40
  • Мнения: 146
Ако може някой да ми препоръча хотел в Китен да не е на много шумно място? Wink

Препоръчвам ти хотел Валена, страхотен е. Бяхме там този уикенд, има басейн с детска секция и джакузи.

# 41
  • Мнения: 998
Наистина с хотелите е малко сложно, миналата година бяхме в един на "главната" и срещу нас имаче сергия за плодове и зеленчуци, които започваха зареждането в 6 часа сутринта и просто нямаше спане  #Cussing out  А иначе са открили хубав ресторант, точно на влизане от главния път от дясната страна. Не помня как се казваше, но има много голяма градина и детски кът, разположен е под дърветата и е много прохладно.

# 42
  • Мнения: 17
А случайно някой да има впечатления от х-л.Шипка в Китен!?

# 43
  • Мнения: 361
А някой ходил ли е в хотел НеоКитен?

# 44
  • София
  • Мнения: 9 475
Да, имам пресни впечатления от Китен. Simple Smile
От миналата събота и неделя. Simple Smile

Спахме тук:
http://laguna-kiten.hit.bg
Сега свекърва ми и синът ми са там. Използвахме възможността да ги закараме и настаним и едновременно с това да останем ден-два. Laughing
Приятно съм изненадана от хотелчето. Препоръча ни го близка приятелка на свекърва ми и не очаквах, че ще бъде толкова хубаво, ново и чисто.
Аз по принцип съм малко предубедена към Китен като цяло Crossing Arms, но определено се върнах с хубави впечатления. Peace
Иначе Китен миналата седмица беше пълен на 1/3. Wink
Същото мога да кажа и за Созопол. Wink Минахме да пием там по едно кафе на връщане. Simple Smile
Никога не съм виждала толкова празни уличките в Старият град. Кафенетата празни. По 2-3 маси заети.... Wink newsm78

Общи условия

Активация на акаунт