ЮЛСКО бебе рита мама, а тя му дава своята обич голяма!

  • 11 555
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте мами!   bouquet

Колко сте бързи с писането  Wink Аз се свързах с ТК и се оказа, че нама места за 1.06. и съм много тъжна ... Има свободни места за 8-ми.

New Valia, леко бременеене и от мен!
На Теди пожелавам мноооооооооооооооооооого щастие и ЧЕСТИТО!  newsm51

Аз да ви питам нещо. Някой да е имал проблеми с родилни петна? Днес открих 4е около устата ми с станало много кафяво, все едно 4е съм си размазаля кафяв молив за устни, много е грозно  Shocked. Има ли някакъв лек против това или ще из4езне само  newsm78
Аз имам също такъв проблем и си купих слънцезащитен крем с висок фактор. Той даже е бебешки, но ми го препоръчаха.  Peace


# 31
  • София
  • Мнения: 17 592
Честито, Теди   bouquet Желая ви много любов и разбирателство!
Цитат
Браво на New Valia и Ивалекс!
Желая много лека бременност и здрави бебета!
Аси, и аз много се учудих, че аптекарка ти е препоръчала аураслим, защото ми се вижда малко силен (макар и доста ефикасен по мое мнение).Може да няма кофеин, но пък да съдържа други вредности. А и щом на tweetybaby са й казали различно нещо,по-добре не рискувайте и го оставете за после...
Там-там, добре, че си пуснала списъка отново - аз много старателно си бях записала датата, но просто не помня къде  Grinning

На мен изобщо отказа аптекарката да ми го продаде; нещо повече, каза, че и докато кърмя не бива да го ползвам.

В интерес на истината, изобщо не прочетох листовката, след като ми го каза.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 414
Момичета не издържам newsm45 newsm45 newsm45отново говорих  с  докторката ми инфекцията е бактериална вагиноза,четох ужасни неща,днес пак ми даде нов вид глобули,каза че не може да ми даде за през устата нищо.Мисля че се дължи на това че често се миех с интимен гел.Много ме е страх за бебетата Cry

# 33
  • София
  • Мнения: 17 592
Момичета не издържам newsm45 newsm45 newsm45отново говорих  с  докторката ми инфекцията е бактериална вагиноза,четох ужасни неща,днес пак ми даде нов вид глобули,каза че не може да ми даде за през устата нищо.Мисля че се дължи на това че често се миех с интимен гел.Много ме е страх за бебетата Cry

Не си ти виновна. С миещи средства би могла да си докараш гъбички, но ... бактериалните инфекции са си просто лош късмет. Нали от бременността се променяло PH и изобщо условията там... Знам ли, но не се самообвинявай.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 524
притеснявах се дали не трябва да раждам секцио заради диоптрите. но разбрах, че дори и с диоптри, не е показатлено. а трябва преглед на очните дъна и всъщност те са важните в случая. най-добре е да се пита докито. за протокола-- с каката не съм си правила преглед, ама сега ме хвана параноята  Sick
и аз съм чувала че може да се наложи секцио, ако си с диоптър, но то беше мисля в случай че има опасност да ти се отлепи ретината или нещо такова. Аз понеже съм с очила (за късогледство) ще си питам докторката, но чак на 1  юни, съм при нея. А преглед на очните дъна е много специфичен Рокси и няма начин да си го пропуснала.  Peace

Гоце мила ама какви ги вършиш ти? #Crazy Между впрочем аз от години ползвам интимен гел и досега не ми се е случвало такова нещо? #Crazy newsm78

# 35
  • Мнения: 493
Дали наистина от интимния гел може да се появят гъбички?Ами с какво да се мия вече незнам.Аз пък съм потресена от това течение,а микоробиологията не показа нищо.
Да се похваля преди малко сама си лакирах ноктите на краката с френски маникюр и дори си залепих цветенца,така се измъчих,но сега съм доволна. Simple Smile.Носите ли вече сандали?Искаше ми се да отида на педикюр за петичките,но ми казаха,че не било много хигиенично за бременни.Аз винаги ходя пролетта и продължавам до късна есен,но сега ме е страх да не хвана някой гъбички или нещо друго,знам ли?
Купих на моята бебка много сладко комплектче-гащеризонче,блузка(тънка) и една по-дебела с качулка.Много сладки и като отворих в къщи на гащеризончето горнитр копченца,едното направо се скъса.Пукнах се от яд.Такива фалшиви ли ги правят?25 лева беше да не е малко?Много ме е яд!
Някой приготвил ли е това за стриите на което дадохте рецепта?

# 36
# 37
  • BG
  • Мнения: 2 217
Момичета не издържам newsm45 newsm45 newsm45отново говорих  с  докторката ми инфекцията е бактериална вагиноза,четох ужасни неща,днес пак ми даде нов вид глобули,каза че не може да ми даде за през устата нищо.Мисля че се дължи на това че често се миех с интимен гел.Много ме е страх за бебетата Cry
Гоца, какво каза лекаря? Колко време ще ти е необходимо за да се изчисти инфикцията? Защо мислиш, че би могло да има някакви последствия за бебоците?
Не се плаши предварително!  Hug

# 38
  • Мнения: 766
Гоца spoko
А по повод копчетата на бодитата или гащеризончетата - преди 2 години работех в магазин за бебешки дрешки. Някои от тези копчета падаха само като извадиш дрешката от плика  Tired Ако имате възможност /т.е. ако ви позволят в магазина, че не навсякъде дават де/ пробвайте ги още на място  Peace
arksi_ ти ли питаше за размера на скринчето към леглото Джордж на Дибо  newsm78 Утре ще го вземем и ще мога да премеря какво ти трябва  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 766
Цитат
Дали наистина от интимния гел може да се появят гъбички?
Нали затова се препоръчват интимни гелове, а не сапуни - за да не нарушава PH-то.Не мисля, че може, поне при мен проблем няма...
Angela,ти упорито си пазаруваш като за момиченце Grinning сигурно ли е вече? Да няма после изненади? Laughing
Донси, аз лично няма да си правя такъв преглед - разчитам на това, че нямам диоптер...поне до преди няколко месеца...макар, че напоследък нещо примижвам и трудно фокусирам...айде и мен ме вкара в размисли  Grinning

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 523
Там-там, аз питам Simple Smile
че нашето сме се разбрали да пристигне след 20.05, че да можем да разчистим стаята на момъка

# 41
  • Мнения: 172
Момичета не издържам newsm45 newsm45 newsm45отново говорих  с  докторката ми инфекцията е бактериална вагиноза,четох ужасни неща,днес пак ми даде нов вид глобули,каза че не може да ми даде за през устата нищо.Мисля че се дължи на това че често се миех с интимен гел.Много ме е страх за бебетата Cry
Гоце, моля те не се тревожи, не се притеснявай, леле как ми стана криво като ти прочетох поста, ще се оправят нещата, ще видиш, Ти самата как се чустваш, не се тревожи за бебетата, има си лекарства за всички инфекции, това е често срещано при бременните, оххххххх................

# 42
  • Мнения: 1 766
Гоце, бях чела някъде, че при БВ се препоръчва промивки с lactacyd - не като лечение, а заедно с него и с цел да нормализира нарушената среда. Питай ако искаш твоята лекарка какво ще каже по въпроса, защото пък май при бременните не са много препоръчителни промивките.Стискам ти палци да се пребориш с тази упорита инфекция  Praynig

# 43
  • Мнения: 493

Цитат
Angela,ти упорито си пазаруваш като за момиченце Grinning сигурно ли е вече? Да няма после изненади? Laughing

Ами надявам се да няма.Тази,мойта гинеколожка е малко смотана.Във София доктора на ФМ ми каза че е момиче,после като отидох във Варна да се уговоря с докторката за раждането и тя ми каза,че е момиче,а мойта тука се кьори 2 часа и накрая видяла май едно маденце.Викам само едно ли?Слуша тоновете и заключи-май е момче много е спокойно,момичетата са с забързани тонове.Ей такива тъпни.Ако има изненада ще зарадвам някоя от приятелките ми с няколко розови неща!Има доста бременни около мен в начални месеци.
Чудех се ако се ограничавам във храната,ям повече плодове и зеленчуци,вечерям по-рано(заради гадните киселини) едновременно с това за да не качвам много килограми,защото вече се чувствам ужасно,бебето как ще наддава.Нали сега трупа най-много,а ако не се храним с калорична храна,няма ли да е малко на килограми?

# 44
  • Мнения: 4 300
Гоца, аз се мия с Лактацид. Купих си го от Санита, там не ми казаха нищо за бременност, а и на листовката не пишеше. Иде реч за обикновен интимен течен сапун, гел или какво там се нарича. Доволна съм в общи линии, само дето по принцип не обичам интимен сапун, та го редувам чат пат с обикновен.
Не мисля че от сапун може да ти стане нещо, просто такива неща се случват. Може би има значение и дрехите- колкото и да не ти се ще е добре да се носят бикини от естествени материи. Аз лично си купувам от 7 seconds, не мога да кажа точната марка за съжаление, продават ги в едни пликове квадратни, от много твърд найлон, памучна материя, но много красиви и удобни. Не са евтини, верно, но са много качетсвени. Имам и други де, но винаги се старая да са памучни, особено в жегите.
Доколкото знам изкуствените материи са по вредни за всякакви инфекции и гъбички от кое да е средство за миене.
А промивките по принцип не се препоръчват много много, май резултата от тях е съмнителен.

Общи условия

Активация на акаунт